Oferta pracy w Japonii

Różnego typu informacje związane z Japonią

Oferta pracy w Japonii

Postautor: Smoku99 » 13 czerwca 2016, 06:55 - pn

Praca w Japonii

Grupa Musashi: http://www.634-jp.com/

Praca w restauracji, jako正社員. Wszystkiego uczysz się od początku, więc doświadczenie nie jest wymagane, jedynie zapał i chęć do nauki. Firma dynamicznie się rozwija, otwiera swoje restauracje za granicą, aktualnie w Chinach, ale w planach ma również inne kraje. W związku z tym poszukuje obcokrajowców mówiących po japońsku do pracy w Japonii. Po nabraniu doświadczenia możesz dalej pracować tutaj albo spróbować nawiązać z firmą współpracę za granicą – firma otwarta na nowe wyzwania. Nauka rozpoczyna się od samego początku więc, najpierw może być trochę ciężko, ale jeśli chcesz pracować w Japonii to naprawdę dobra szansa i bardzo dużo można się nauczyć (mają kilka rodzajów restauracji). Jest możliwość przyjechania i zobaczenia wszystkiego na własne oczy, ale to dla tych którzy, przebywają aktualnie w Japonii. Praca na dłuższy okres, im dłużej chcesz pracować tym lepiej.

Wymagania: znajomość języka japońskiego na poziomie około N3 lub wyżej (mile widziany jakiś certyfikat), ukończone studia wyższe, dużo zapału. Prawdopodobnie przewidziana będzie rozmowa przez Skypa.

Jeśli chodzi o formalności to firma załatwia wizę pracowniczą (czas oczekiwania to około 2-3 miesięcy po zebraniu i złożeniu dokumentów). Wymagane dokumenty: potwierdzenie ukończenia uniwersytetu, kopia paszportu, oceny wraz z tłumaczeniem, resztę przygotowuje firma.

Mieszkanie również przygotowuje firma, oczywiście możesz znaleźć sobie sam, lub w trakcie zmienić. Jeśli chodzi natomiast o ubezpieczenia itp. to jesteś traktowany jak normalny pracownik, więc wszystko odbywa się tak jak w przypadku Japończyków.

Sam musisz opłacić sobie lot (lub kwota ta może być pobrana z Twojej wypłaty – kwestia dogadania się) i przywieść trochę pieniędzy, żeby przeżyć pierwszy miesiąc – do pierwszej wypłaty.

Zainteresowanych, jak również wszelkie pytania proszę kierować na adres email: wilkuwojtek009@gmail.com
Smoku99
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 czerwca 2016, 06:45 - pn


Wróć do Wydarzenia

cron