Mangowe MMORPG

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Postautor: kabusan » 04 kwietnia 2006, 16:20 - wt

Witam,
mam maly problem. Zainstalowalem Lineage 2 C4 + sciagnolem DragonNetwork z ktorego uruchamiam gre. Po autopahowaniu wciskam uruchom w full/window. Po kilku sekundach mam blad: Wystapil blad krytyczny z aplikacja L2.exe i zostanie ona zamknieta. Przeprazamy za klopoty.
Dziwne, kiedy urychamiam Lineage 2, normalnie, jak bym chcial grac na oficjalnych serv. gra dziala bez problemow.
POMOCY bo chce grac!!!!!
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio


Postautor: shirokaze » 05 kwietnia 2006, 13:14 - śr

No tak Criticale to częsty problem w L2 na Smoczych serwerach - podaj maila... coś poradzimy ;)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: kabusan » 05 kwietnia 2006, 20:32 - śr

Juz mi dziala gierka. To wszystko za sprawa shirokaze. Wielie dzieki chlopie, do zobaczenia na serv.
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: kabusan » 10 kwietnia 2006, 23:12 - pn

To znowu ja, gram, gram i gram. Gra jest przepiekna. Posiadam lev 19 jestem HUMAN i chce zostac HUMAN KNIGHT.
Mam jedno pytanko. Podczas bitew z potworow pozostaja itemy np: LIZARDMANSKIN, RESTORATIVE HERBS, VANISH, THEAD albo COA, IRON ORE. Czesci z nich ni oplaca sie sprzedac bo dostaniesz za nie 0 :/
Co moge zrobic z tymi itemami.
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: shirokaze » 13 kwietnia 2006, 20:19 - czw

Co do tych itemów - poczytaj fora, zerknij na stronki - co z czego da się zrobić albo... znajdź mnie na serwerze powiem Ci co, jak, z czego i za ile... i odkupię rzeczy ktore mi się przydadzą ;)

Edyms pisze:do zobaczenia na serv.

To powiedz jak Cie znaleźć, bo bez nicka to ani rusz ;)

moje chary:

Shirokaze - lv 54. dwarf Bounty Hunter
Cuddy - lv 40. dwarf Warsmith

pierwszym włucze się tu i tam, Cuddy'm najprędzej znaleźć mnie można w Dion na rynku ;)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Vivi » 13 kwietnia 2006, 23:45 - czw

Edyms :arrowl: najlepiej zagadaj do Shirokaze w czasie gry bo pewnie część tych rzeczy będzie chciał odkupić a w sklepie właśnie dostaniesz za nie 0...

Najlepiej też dodaj nas do listy znajomych na serwerze to będziesz widział kiedy jesteśmy online i vice versa. Odpowiednie komendy masz na stronie http://www.lineage2.com/guide/commands.html

Moje postacie to:
:arrow: Cervantes13 - 54lvl Dark Avenger
:arrow: Alzena - 47lvl Elemental Summoner
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: kabusan » 16 kwietnia 2006, 18:00 - ndz

Hoho to widze ze moja postac to nie ta liga co Wasza.

Edyms - Human lvl 19
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: Vivi » 27 maja 2006, 02:54 - sob

Każdy w końcu od czegoś zaczyna ;) a początki bywają ciężkie. Najłatwiej i najszybciej zdobywa się doświadczenie jeśli pomaga osoba mająca postać na wyższym levelu, już nie mówię jeśli jest to elemental summoner :D

Edyms grasz jeszcze w Lineage2? Próbowałem Cię ostatnio odszukać ale niestety nie mogłem.

/edit: teraz juz wiem :wink:
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: H4ku » 17 czerwca 2006, 01:22 - sob

kolejna gierka:

Watar Margin
http://www.108.com.my
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom

Postautor: kabusan » 09 grudnia 2006, 01:03 - sob

Shirokaze, vivi co oni zrobili z infinity, pozmykali wszystkie servy :(. FBI szaleje mysle nad przejsciem na oficjalny server. Ostatnio chyba juz nie gracie?? Moj SR juz na 70 lvl :)
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: shirokaze » 09 grudnia 2006, 02:21 - sob

Dragon Network zamknięte, mają ruszyc po przenosinach... kiedy nie wiadomo dokładnie... pozostaje tylko czekać. Fakt dłuższy czas już nie grałem, troche się dorobiłem i nie miałem co robić, a grać w klanie mi się nie chce :D Ostatnio dużo czasu zajmują mi treningi - przymierzam się do kursu i egzaminu instruktorskiego i muszę trochę nadrobić, więc zasuwam 5-6 razy w tygodniu na treningi - w dodatku zająłem się bardziej poważnie iaido... No i jeszcze prace magistską powoli czas zaćząć pisać - w najbilższym czsie musze oddać strukture pracy. Że nie wspomne że zaczęło istnieć coś co się nazywa życie rodzinne :D Sam widzisz ;) To wyłączenie smoczych serwerów jest poniekąd mi bardzo na rękę, ale jak ruszą ponownie zapewne będę czasem zaglądał ;)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Samurai » 18 grudnia 2006, 19:58 - pn

@H4ku grałeś moze w to Water Margin?? BO kurde chce sie zarejstrowac ale troszke mnie odtsrasza podanie numeru paszportu :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Samurai
 
Posty: 89
Rejestracja: 29 maja 2005, 18:15 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Kusshtofu » 13 maja 2007, 18:19 - ndz

Gracie jeszcze w L2 ja to grałem w 2006 roku na serwerach Epi i Existence na Dregona mi się nie udało zarejestrować więc na tamtych grałem jako necromata i doszłem do 64 lvl tylko mi jeden klan obrzydził gre więc zrezygnowałem. A jak wersja C5 już są na nią serwery może byśmy na niej zagrali tak większą grópą z tego forum było by fajnie.
Awatar użytkownika
Kusshtofu
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 maja 2007, 00:08 - pt

Postautor: Kusshtofu » 16 maja 2007, 18:25 - śr

Jest już wersa C6 więc postanoeiłem zobaczyć co tam nowego dodali może teraz będą normalni gracze, narazie jest tylko jeden polski serwer do wersji C6 chętnych zapraszam.
http://forum.onlinegaming.pl/index.php?
Awatar użytkownika
Kusshtofu
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 maja 2007, 00:08 - pt

Postautor: kabusan » 16 maja 2007, 21:53 - śr

Ja gram ale na Dragonach a dokladnie na Infinity. Cos slyszalem ze maja wprowadzic skile z C5, a o C6 to nawet nie ma co myslec. :)
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry

cron