Praca w restauracji Yaki-Tori!!!

Ofery pracy związane z Japonią

Praca w restauracji Yaki-Tori!!!

Postautor: Joanna97 » 16 maja 2017, 07:34 - wt

Poszukujemy osób do pracy od sierpnia w nowo otwartej restauracji yaki-tori w Funabashi! Do obowiązków należeć będzie przygotowywanie zamówień, przygotowywanie potraw na grillu oraz podanie ich gościom. Od lipca 2015r. istnieje możliwość uzyskania wizy working&holiday na okres 1 roku. Warunki pobytu zakładają pracę i zarobienie pieniędzy oraz wykorzystanie większości czasu pobytu na zwiedzanie Japonii lub inne aktywności. Wymagana jest co najmniej podstawowa znajomość języka japońskiego lub/i angielskiego. Korzyściami są także praktyczna nauka japońskiego, co może pomóc w otwarciu nowych ścieżek kariery.
Poznaj kulturę i kulinarna Japonii od środka!
Nasza firma oferuje stawkę 1000 yen na godzinę. Praca po 8 godzin,Mieszkanka 1-2 osobowe zakwaterowanie +gaz, woda, energia ok 50000 miesięcznie. Dni wolne 1-2 to zależy od waszego wyboru. Oferujemy również pomoc finansową w planowaniu podróży. Nie piszę tego jako pracownik tej firmy tylko jako pracownik restauracji :) Aktualnie pracuje w izakaya ale w sierpniu otwieramy nowiutką restauracje :)
Jestem naprawdę szczęśliwa że zdecydowałam się na ten wyjazd i teraz mam okazje pomóc innym spełnić marzenia. Jakiekolwiek pytania proszę na priv :)
http://witam-pl.com/dlapolakow
Joanna97
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2017, 07:12 - wt


Wróć do Praca

cron