II Festiwal Kultury Japońskiej ICHIGO Matsuri Katowice

Informacje o konwentach oraz innych zlotach czy imprezach związanych tematyką z Japonią.

II Festiwal Kultury Japońskiej ICHIGO Matsuri Katowice

Postautor: Ichi-ninka » 29 maja 2013, 09:36 - śr

Z radością informujemy, że w dniach 15-16 czerwca 2013 roku odbędzie się II Edycja Festiwalu Kultury Japońskiej ICHIGO Matsuri. Wierzymy, że tegoroczny Festiwal tradycyjnie przyczyni się do poszerzenia wiedzy na temat kraju kwitnącej wiśni.

Bogata i różnorodna oferta tego kulturalnego przedsięwzięcia na pewno zachęci wszystkich miłośników Japonii do udziału w nim, a równie bogata oferta programowa, na którą składa się ponad 150 godzin atrakcji zapadnie na długo w pamięci uczestników i powrócą oni za rok.

Pragnąc dotrzeć do jak największego grona odbiorców przygotowaliśmy jeszcze więcej niż w zeszłym roku. Na cykl imprez składają się wykłady, warsztaty, preselekcje, projekcje, pokazy, galeria oraz degustacje.

Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość spotkań składających się na tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość, przyczyni się do powszechnego zainteresowania i propagowania japońskiej kultury, co z pewnością zaowocuje wysoką frekwencją uczestników i odbiorców. W zeszłym roku było nas ponad 400 osób! Liczymy na Wasze zaangażowanie.
Festiwal ICHIGO Matsuri odbędzie się w Katowicach przy ulicy Moniuszki 7.

http://katowice.naszemiasto.pl/imprezy/ ... d,ddo.html

Więcej szczegółów oraz pełny program Festiwalu znajdziecie na:
www.ichigo.pl/festiwal.html

Bilety dostępne na: www.ticketportal.pl
Ichi-ninka
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2013, 09:30 - śr


Wróć do Konwenty i imprezy

cron