Kurs japońskiego w internecie

Jak się uczyć? Gdzie się uczyć? Gramatyka, słówka itd.

Kurs japońskiego w internecie

Postautor: petrost » 21 maja 2012, 12:00 - pn

Hej,
znalazłem taką stronę www.multikurs.pl
oferuje ona kurs japońskiego on-line.
próbował ktoś może?
petrost
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2012, 11:52 - pn


Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: ala » 08 października 2012, 16:05 - pn

Jasne! Jeśli ktoś zaczyna przygodę z japońskim, to Multikurs jest super!
ala
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 października 2012, 16:04 - pn

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: natsu2255 » 08 października 2012, 17:37 - pn

Ja zaczynałam pracę z Japońskim na tej stronie http://benkyo.pl/
:D :D Fajne czytanki i dobrze rozpisane po kolei kroki nauki :D :clever:
natsu2255
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 października 2012, 17:26 - pn
Lokalizacja: Wałbrzych (okolice)

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Filip244 » 22 marca 2013, 18:05 - pt

Cześć!
Jak najbardziej polecam stronę www.multikurs.pl i wszystkie kursy, które się na niej znajdują. Zarówno kurs słówkowy MultiWords, jak i kurs intensywny dla początkujących:) Świetna sprawa.
Filip244
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 marca 2013, 18:00 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Pekka (^_^) » 24 marca 2013, 22:08 - ndz

Multikurs.pl jest płatny, w dodatku pod żadnym względem nie jest lepszy niż materiały dostępne za darmo w internecie, więc nie ma o co robić szału.
Pekka (^_^)
 
Posty: 53
Rejestracja: 20 lutego 2009, 01:24 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Filip244 » 12 kwietnia 2013, 16:14 - pt

Jest płatny, ale jest też dobry - coś za coś. Na portalu multikurs.pl znajdują się 3 kursy do języka japońskiego dwa intensywne (ogólne) i jeden dotyczący nauki słówek. Możliwość drukowania fiszek, inteligentny system powtórek. Nie jestem pewien, czy materiały dostępne w internecie są w stanie zapewnić Ci coś takiego.
Filip244
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 marca 2013, 18:00 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Pekka (^_^) » 13 kwietnia 2013, 22:19 - sob

A na czym miałaby polegać „inteligentność” systemu powtórek? Zdaje się, że większość darmowych programów fiszkowych, jak choćby Anki, Mnemosyne czy starsze wersje SuperMemo, również bazują na zmyślnych algorytmach optymalizujących proces powtórki materiału. Czy Multikurs jest pod tym względem lepszy?
Pekka (^_^)
 
Posty: 53
Rejestracja: 20 lutego 2009, 01:24 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Filip244 » 19 kwietnia 2013, 17:52 - pt

System powtórek to jedno. Do tego dochodzi kreator ćwiczeń, słówka oraz przykładowe zdania czytane przez native speakerów i wiele innych opcji. Uważam, że nie zmarnowałem wydanych pieniędzy...
Filip244
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 marca 2013, 18:00 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: kurimon » 20 kwietnia 2013, 17:06 - sob

Ehh wszedzie sie wpychaja z tymi reklamami:/ Jak glupim trzeba byc zeby w takie bzdety uwierzyc?
外人はダメ!
Awatar użytkownika
kurimon
 
Posty: 378
Rejestracja: 01 marca 2009, 17:34 - ndz

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: gorgona » 23 kwietnia 2013, 00:39 - wt

i nawet tutaj zawitał marketing internetowy...mam nadzieję że przynajmniej dobrze wam płacą.
gorgona
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 20:46 - ndz

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: Pekka (^_^) » 06 maja 2013, 00:21 - pn

No i spłoszyliście go, a tak chciałem go wypytać o szczegóły. A nuż w tym całym multikursie kryją się jakieś czary warte każdego grosza.
Pekka (^_^)
 
Posty: 53
Rejestracja: 20 lutego 2009, 01:24 - pt

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: matula » 29 czerwca 2013, 17:43 - sob

ZNacie może miejsca z nauką tego języka w Krakowie ?
matula
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2013, 17:38 - sob

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: kurs-jj » 07 lipca 2013, 23:32 - ndz

Witam.Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Języków Obcych, którą ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem. Pomyślałam, aby podzielić się z Wami swoją wiedzą dotyczącą języka japońskiego. Jeśli chcesz nauczyć sie w zadowalającym stopniu, lub masz zamiar zacząć przygodę z tym językiem na Wyższych Uczelniach bez wychodzenia z domu i marnowania czasu, sił i pieniędzy na dojazdy na kurs, to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mam zamiar udzielać korepetycji , oferując Wam stuprocentowe zaangażowanie z mojej strony , oraz swój czas (w razie pytań na bieżąco odpisuję na wiadomości). Dla kursantów dostępne materiały z których będziemy korzystać. Lekcje odbywałyby się w formie on-line (skype) i trwałyby godzinę . Gwarantuję sto procent satysfakcji. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt drogą mailową - kurs-jj@o2.pl .
kurs-jj
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lipca 2013, 23:29 - ndz

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: yarechek » 21 października 2013, 15:52 - pn

Pekka (^_^) pisze:A na czym miałaby polegać „inteligentność” systemu powtórek? Zdaje się, że większość darmowych programów fiszkowych, jak choćby Anki, Mnemosyne czy starsze wersje SuperMemo, również bazują na zmyślnych algorytmach optymalizujących proces powtórki materiału. Czy Multikurs jest pod tym względem lepszy?


Spoko, właśnie się uczę z SuperMemo na supermemo.net z bezpłatnego kursu (Niezbędnik turysty, bo zaczynam dopiero). Pisałem o tym na forum.

Ja te powtórki lubię. Ale czy są zmyślne...? :P hmmmmmmmmmm gonią do roboty tylko
yarechek
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2013, 15:40 - pn

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: AnnaBB » 29 grudnia 2014, 18:06 - pn

Ja polecam korepetycje z angielskiego, niemieckiego oraz innych języków na stronie preply.com/pl/skype/korepetycje-z-japo%C5%84skiego Masz na wybór bardzo wiele nosicieli angielskiego oraz innych języków, za dobrą ceną. Zajęcia przez Skype'a. Właściwie możesz sama korygować czas zajęć, nie ma sensu chodzić na drogie korepetycje, skoro masz dostępny serwis, kiedy chcesz i gdzie chcesz.
AnnaBB
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2014, 18:04 - pn

Następna

Wróć do Język japoński

cron