Gothic lolita

Kultura w szerokim słowa znaczeniu

Postautor: mOlOch » 08 stycznia 2007, 21:01 - pn

Dobra darocie mi ta pomyslke! Mam nadzieje, ze chociaz ona jest kobieta : - ) Jesli nie to nawet nie piszcie bo znowu wyjde na pedala ^.^ Wypowidzi Mizukiriego nawet nie komentuje jest zenujaco beznadziejna XD





PZD i dzieki za zwrucenie uwagi HebinoMetaru


P.S. co mam poradzic ze lubie Gothix laski : P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mOlOch
 
Posty: 91
Rejestracja: 20 października 2006, 21:51 - pt
Lokalizacja: Szczecin


Postautor: kicek » 08 stycznia 2007, 23:22 - pn

Chodzilem ostatnio po Hrajuku jest tam taka ulica ze mozna zobaczc tak odstrzelonych ludzi jak nigdzie indziej w Japonii. Takich ala Gothic raczej nie bylo, choc musze przyznac orginalow nie brakowalo
kicek
Awatar użytkownika
kicek
 
Posty: 666
Rejestracja: 07 września 2006, 17:35 - czw
Lokalizacja: warszawa

Postautor: kaja » 12 stycznia 2007, 15:32 - pt

jesli chodzi o lolity, to za bardzo tegoo ni eczuję, ale generalnie japonska moda jest bardzo ciekawa, polecam strone www.japanesestreets.com
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: Maea » 14 stycznia 2007, 17:20 - ndz

Chciałabym także stwierdzić, że gothic lolita nie wygląda tylko tak http://home.teleport.com/~monica/livejo ... bible1.jpg ale także tak: http://www.avantgauche.co.uk/glb3/pg52.jpg , więc nie powinna być kojarzona tylko i wyłącznie "electro-gotyckim" ubiorem. Ekhm. A co do tego, to czy Mana ma w swojej garderobie coś "electro"? Xx'

Poprawiłem 2 link - Vivi
Awatar użytkownika
Maea
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 stycznia 2007, 20:33 - śr

Postautor: kaja » 14 stycznia 2007, 21:11 - ndz

drugi link nie działa
kto to Mana?
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: mOlOch » 15 stycznia 2007, 00:23 - pn

hehehehe bo wyglada tylko jak ta pierwsza : P a powaznie to wiem o co chodzi Maea bo wszystkim gotix lolity kojaza sie ze "strasznymi" maXymalnie na czarno kobietami ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mOlOch
 
Posty: 91
Rejestracja: 20 października 2006, 21:51 - pt
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Maea » 17 stycznia 2007, 20:46 - śr

http://www.bookmice.net/darkchilde/japan/lolita/lb3.jpg
A ten działa? ^^'
No dokładnie, mOlOch... >.< A to jest nieco irytujące xD Bo ja chyba jestem jedyną tzw. sweet lolitą... W Polsce xP ^^''' Heh ^^"
Awatar użytkownika
Maea
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 stycznia 2007, 20:33 - śr

Postautor: kicek » 17 stycznia 2007, 21:37 - śr

No no dbasz o autoreklame nie ma co.
kicek
Awatar użytkownika
kicek
 
Posty: 666
Rejestracja: 07 września 2006, 17:35 - czw
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Kelly » 19 stycznia 2007, 19:10 - pt

Widzisz MoIoch, Koleżanka tak słodziutkie zdjęciie wrzuciła, natymiast Ty nawet nie napisałeś, co sądzisz na temat uderzeniowego różu widocznego na zdjęciu.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Sillhre » 20 stycznia 2007, 18:50 - sob

Mana to mężczyzna, poza tym to muzyk, który działał w takich formacjach jak dość znane Malice Mizer chociażby lub Moi dix Mois.
Kwestia,czy jest to ohydne czy nie - jest kwestią tylko i wyłącznie upodbań. Szczerze mówiąc wolę coś takiego niż szeleszczący ortalion.

Nie jestem specjalnie fanką takich strojów, natomiast nie budzi to we mnie politowania czy pogardy - bo to tylko kostium, fasada.

Ostatnie zdjęcie - słodki kiczyk, ale zmieńcie tło, ustawcie panienkę prosto i zmażcie ten cukierkowy uśmiech i głowę kładę, że większosc panów powie: wow, jaka ładna Japoneczka....
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Postautor: bobon » 05 lutego 2007, 23:00 - pn

a mi się podobają takie stroje, niektóre są sexy i wogóle no a pozatym bardzo oryginalne, no i lepsze to od dresa :P (kill em all ) :evil:
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa

Postautor: olusia » 08 lutego 2007, 21:56 - czw

(nie wiem moze ktos juz podawal ta strone ) http://blog.himeka-shirosaki.com/ to jest blog japonki (z tego co zdolalam odkryc ze zdjec to chyba ta dziewczyna jest modelka) ktora co prawda nie jest gothic lolita ale jest "hime gyaru" (czy jakos tak) :P
Z racji ze nie znam jezyka japonskiego moglam sobie tylko popatrzec na piekne rozowe zdjecia. ogladajac te zdjecia juz mozna stwierdzic jakie zycie prowadza lolity.
http://www.jesusdiamante.com/ na tej stronie mozna zobaczyc w co lolitki sie ubieraja :D (ladne te ubranka,tylko koszt np. spinki do wlosow moze wynosic nawet ponad 200zl :D )
Awatar użytkownika
olusia
 
Posty: 69
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 21:58 - sob

Postautor: Piek » 08 lutego 2007, 22:13 - czw

Jakie to słoodkiee ^-^"""
I jakie duże oczka! *-*
I włooski...

... zupełnie jak w mojej dawnej lalce :D
Awatar użytkownika
Piek
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 lutego 2007, 21:57 - sob

Postautor: mOlOch » 09 lutego 2007, 00:49 - pt

No teraz to chyba juz nikt mi nie powie ze to facet fajne foto ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mOlOch
 
Posty: 91
Rejestracja: 20 października 2006, 21:51 - pt
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kicek » 15 lutego 2007, 20:55 - czw

ojej coz za slodycz az ulepek.
najwiekszy numer jaki widzialem to sklep ale taki market z lalkami Barbi. Nie tylko bo bylo tam pelno strojow i dodatkow w normalnych rozmiarach. I to jeszcze pryszcz bo tam byly takze Barbi meble.
Myslalem ze kota od tego rozu i lukru dostane, a miala to byc dla mnie ponoc frajda, tylko nie wiem z ktorej strony. Jeszcze dzis mnie pot oblewa.
Co tam Moloch u Ciebie dawno nie klikalismy?
kicek
Awatar użytkownika
kicek
 
Posty: 666
Rejestracja: 07 września 2006, 17:35 - czw
Lokalizacja: warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kultura

cron