need help.. czy ktos moze korzystal z uslug takiego sklepu..

Wszystko co dotyczy japońskich sztuk walki i sportu

need help.. czy ktos moze korzystal z uslug takiego sklepu..

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 17 maja 2006, 00:39 - śr

mam male pytanko, w sumie to potrzebuje kogos kto moze co nieco powiedziec o czyms. mianowicie chodzi mi o sklep internetowy- http://sklep.wojownik.com.pl/ sprzedaja tam roznorakie akcesoria do sztuk walk itp. ...moze ktos cos tam kupowal i podzieli sie zdaniem o sklepie i jego towarach.. przydalby mi sie nowy sprzet (bo stary juz ledwo co :P ) a nie chce brac w ciemno. na goods'ie i innych wiem ze sprawdzone, ale wiekszosc towarow podbita cenowo za sam import z zagranicy :? .. albo nie odpowiadaja mi akcesoria. takze prosze o jakas rade
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw


Postautor: o'tosa » 17 maja 2006, 10:28 - śr

Sam nic nie kupowałem, ale parę razy gadałem z wojownikiem (codziennie bywam na tamtym forum). A ludzie na forum chwalą sobie jego sprzęt: niedrogi, a stosunkowo wysokiej jakości. Jak będę kupował, to napewno u niego.
“Do or do not... there is no try.”
Centrum Aikido Aikikai w Warszawie
Awatar użytkownika
o'tosa
 
Posty: 166
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:10 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 17 maja 2006, 17:11 - śr

hmmm wlasnie kusi mnie ten towarek... chociaz nie ma tam tak szerokiego wyboru jak na niektorych stronkach, akurat jest to co potrzebuje na chwile obecna... i sie chyba zdecyduje skoro masz takie zdanie o sklepie.
A mam prosbe do Ciebie o'tosa. jesli jestes na forum tam czesto i sie orientujesz, moglbys moze zapytac kogos czy jesli przychodzi na poczte paczka to gdzies na wierzchu (albo indziej) jest informacja o zawartosci?? ...wolalbym zeby nie bylo no ale to nie bedzie katastroficzna przeszkoda jesli bedzie.
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: o'tosa » 18 maja 2006, 10:41 - czw

Zapytam bezpośrednio wojownika i Ci powiem...
“Do or do not... there is no try.”
Centrum Aikido Aikikai w Warszawie
Awatar użytkownika
o'tosa
 
Posty: 166
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:10 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: o'tosa » 18 maja 2006, 10:59 - czw

Odpowiedź wojownika:
na paczkach nigdzie nie pisze na temat zawartosci paczki
mozna chyba ubezpieczyc paczke
ale to wszyskto jest zbyteczne
od 2 lat wysylam i nic nie zginelo no chyba ze cala paczka :P
nie widac co jest w środku

Zadowolony? :)
“Do or do not... there is no try.”
Centrum Aikido Aikikai w Warszawie
Awatar użytkownika
o'tosa
 
Posty: 166
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:10 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 18 maja 2006, 18:25 - czw

..dziekuje. a btw. z tym napisem o zawartosci.. chodzilo mi ze np jak ludzie z poczty mnie znaja i odbieralbym przesylke z nalepka typu: miecz, ostre narzedzie, naginata, stroj ninja, shuriken, czy cos w tym stylu no to wiesz... ja wole bez rozglosu :wink:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: Gunman » 19 maja 2006, 13:33 - pt

A w razie gdyby ktoś niepowołany chciał otworzyć przesyłkę, paczka ulegnie samozniszczeniu eliminując wszystkich w promieniu 10m2 :D Usługa gratis dla stałych klientów :wink:
Shikata ga nai. Sekai wo sukuu to shiyou...
Awatar użytkownika
Gunman
 
Posty: 25
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:04 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 19 maja 2006, 16:58 - pt

a w jaki sposob paczka pozna ze to JA ja otwieram :D nie chce zeby nastapila "mala" pomylka :lol:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: o'tosa » 19 maja 2006, 17:57 - pt

Paczka działa tak, jak amerykański żołnierz na warcie: najpierw strzela, a potem pyta kto...
“Do or do not... there is no try.”
Centrum Aikido Aikikai w Warszawie
Awatar użytkownika
o'tosa
 
Posty: 166
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:10 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 20 maja 2006, 10:25 - sob

nie bedzie tak zle. zdam test umiejetnosci ST=26 na Rozbrajanie Pulapek i Otwieranie Zamkow :D :D i zawartosc bedzie moja :P lol
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 11 czerwca 2006, 14:13 - ndz

zamowilem wlasnie kilka rzeczy. jeszcze nie doszly bo teraz weekend ale juz musze powiedziec ze sie zdziwilem... tzn pozytywnie. bo zadzwoniono do mnie na kom. i Wojownik udzielil mi kilka porad/wskazowek i informacji na temat tego co zamowilem i dogadalismy sie w tych sprawach. takze, na razie nie wiem jakiej jakosci bedzie sprzet, ale co do samej dzialalnosci i prowadzenia sklepu.. jestem bardzo zadowolony. :-)
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: Grey Fox » 11 czerwca 2006, 15:37 - ndz

Generalnie polecam -ciekawy sklep, dobre podejście do klienta. :wink: (moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów tego typu -tylko nie mówcie Wojownikowi bo się rozbestwi i spocznie na laurach :wink: )
Pozdrawiam
Grey Fox
Grey Fox
 
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2006, 21:55 - ndz
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 12 czerwca 2006, 20:24 - pn

dzisiaj raniutko dostalem paczke na poczcie. jakosciowo sprzet super, czas dostawy blyskawiczny i jak juz mowilem swietna pomoc w zakupach. jesli jeszcze bede czegos potrzebowac to kupuje tylko tam :-)
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: o'tosa » 27 lipca 2006, 11:28 - czw

Też zrobię reklamę Wojownikowi (http://www.bokken.pl): w piątek zamówiłem i zapłaciłem przelewem za bokken z tsubą (http://www.bokken.pl/index.php?d=produkt&id=9) z owinięciem i pomalowany na mahoń. W środę rano odebrałem na poczcie paczkę. W środku było dokładnie to, co zamówiłem (surprise :P ). Jeszcze niezbyt dobrze się na tym znam, ale to co moje laikowe oko może ocenić to rewelka, szczególnie jak porówna się z ceną, jaką trzeba było zapłacić :wink:
“Do or do not... there is no try.”
Centrum Aikido Aikikai w Warszawie
Awatar użytkownika
o'tosa
 
Posty: 166
Rejestracja: 01 marca 2006, 19:10 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: shirokaze » 04 grudnia 2006, 21:28 - pn

heh... właśnie złożyłem zamówienie. Z natury jestem dociekliwym i "upierdliwym" momentami klientem - jakież było moje zdziwienie gdy na liczne dręczące mnie pytania otrzymałem wyczerpujące odpiowiedzi wraz z dodatkowymi zdjęciami szczegółow produktu. Co ciekawe produkt już dzisiaj został wysłany - czekam, zobaczę, napiszę co przyszło ;)

EDIT:
przyszło - poczta oczywiście zawaliła sprawę i zamiast 1 dnia priorytetowa paczka szła 3, no ale pal licho poczte. Kataśka - bo o niej tu mowa - jest klawa, nie jest to jakiś tam super miecz, ale za tę cene (niecałe 400zł) lepszego znaleźć sie nie da, a jako iaito jest ok - dodatkowy plus to wykonanie klingi ze stali a nie ze stopu, więc i cięzar też jest odpowiedni (a nie tam jakieś "pumeksy" jak zwykło się u nas nazywac leciuteńkie bukowe bokeny ;))
Mieczyk solidny i o dziwo całkiem znośnie wywazony
Jeszcze raz polecam sklep
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital


Wróć do Sztuki Walki i sport

cron