Czy interesujecie sie...?

Wszystko co dotyczy japońskich sztuk walki i sportu

Czy interesujecie sie...?

Postautor: G_U_M_A » 31 stycznia 2006, 00:11 - wt

Zastanawiam sie czy sa tu osoby ktore interesuja sie PRIDE albo K1????
bo jezeli tak to mozna by bylo zapoczatkowac jakies rozmowy nt. walk tam toczonych itp
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz


Postautor: anul » 31 stycznia 2006, 16:40 - wt

hmmm.... z tego co zdazyłam się zorientować to tu tylko o aikido i kendo (głównie)...
anul
 
Posty: 44
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:38 - czw
Lokalizacja: warszawa

Postautor: HebinoMetaru » 31 stycznia 2006, 18:03 - wt

No ja oglądam jak trafię na Eurosporcie albo Polsat Sporcie. Wolę jedak trafić na jakąś galę Shooto, czasem jest w Fight Clubie. Warto obejrzeć.
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: G_U_M_A » 31 stycznia 2006, 20:21 - wt

HebinoMetaru pisze:No ja oglądam jak trafię na Eurosporcie albo Polsat Sporcie. Wolę jedak trafić na jakąś galę Shooto, czasem jest w Fight Clubie. Warto obejrzeć.


Hmmm powiem ci ze ogladalm kiedys gale Shooto. Ale nie wiem czy na cienkich zawodnikow trafilem bo prawie ze usnelem. Po tym jakze traumatycznym przezyciu omijam shooto.
Ale w sumie duzo zalezy od tego jaki styl walki reprezentuja zawodnicy. Niektorzy lubia stojke inni parter.
A ogladal ktos z was moze PRIDE - Final Conflict 2005. to sie odbywalo 28.08.2005 i byla pamietna walka R.Arona vs. W.Silva.
Ja jak to ogladalem to oczy przecieralem z niedowierzaniem jak widzialem co Silva wyprawial - a wlasciwie jak nic nie robil. Gdyby ktos ogladal to jako jego pierwsza walke to nie uwierzyl by ze to jest koles o rekordzie w PRIDE 14 / 0 / 1 i rekordzie MMA 24 / 3 / 1

A tak swoja droga czy wszystkie osoby w PRIDE walczace o nazwisku Gracie to bracia?? czy tez zbieznosc nazwisk??
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: shirokaze » 01 lutego 2006, 01:56 - śr

G_U_M_A pisze:A ogladal ktos z was moze PRIDE - Final Conflict 2005.

Finału nie mam - mam tylko walkę Arona z Sakurabą... o matko aż mi szkoda Jaopończyka, w ogóle nie powinien bł walczyć... no ale mniejsza o to.

A tak swoja droga czy wszystkie osoby w PRIDE walczace o nazwisku Gracie to bracia?? czy tez zbieznosc nazwisk??

Bracia rodzeni nie, ale rodzinka tak - i to jaka...w końcu BJJ to ich sprawka...
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: G_U_M_A » 01 lutego 2006, 03:16 - śr

shirokaze pisze:Bracia rodzeni nie, ale rodzinka tak - i to jaka...w końcu BJJ to ich sprawka...


heheh no to ladne musza byc ich zjazdy rodzinne (np imieniny cioci). Jak brat brata ochlapie rosolem przez przypadek to wujek pewnie zeby rozdzielic ich jakas dzwignie bedzie musial zastosowac :P

A jakie jest wasze zdanie co do zawodnika K1 o nazwisku Musashi?? bo ja odnosze wraenie ze jest bardzo forowany przez K1. Na sile chca z niego zrobic mistrza (choc w sumie nie dziwie sie bo i Musashi japonczyk jak i k1 japonskie). Jednak czasami przeginaja pale i ewidentnie przegrane walki Musashi wygrywa decyzja sedziow.

Aaaaaa no i pochwalcie sie kogo najbardziej lubicie. Bo ja lubie Remy'ego Boniasky'ego (K1) oraz Mauricio "Shogun" Rua (PRIDE)
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: HebinoMetaru » 01 lutego 2006, 10:27 - śr

Shirokaze pisze:Finału nie mam - mam tylko walkę Arona z Sakurabą... o matko aż mi szkoda Japończyka, w ogóle nie powinien bł walczyć... no ale mniejsza o to.


Ale przynajmniej pokazał siłę ducha i wytrzymałość!

G_U_M_A pisze:A jakie jest wasze zdanie co do zawodnika K1 o nazwisku Musashi??


Musashi faktycznie jest forowany, ale od jakiegoś roku robi naprawdę duże postępy. Szkoda tylko że trochę za późno zaczął zdobwać te umiejętności bo lata lecą. Przynajmniej dostarcza rozrywki poza ringiem, jak to można było zobaczyć w relacjach w K-1 fieLDS GP 2005.

Ja najchętniej oglądam walki Genki'ego Sudo.
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: shirokaze » 01 lutego 2006, 15:23 - śr

HebinoMetaru pisze:
Shirokaze pisze:Finału nie mam - mam tylko walkę Arona z Sakurabą... o matko aż mi szkoda Japończyka, w ogóle nie powinien bł walczyć... no ale mniejsza o to.


Ale przynajmniej pokazał siłę ducha i wytrzymałość!


Fakt, nie mniej jednak mi go szkoda - wiedziałem, że przegra od razu potym jak pokazali go wchodzącego na halę - facet miał zły dzień a kazali mu walczyć... życie bywa paskudne

Co do ulubieńców - nie mam, oglądam sporadycznie, jak brejdak coś załatwi i powie że warto obejżeć ;)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: G_U_M_A » 01 lutego 2006, 19:20 - śr

shirokaze pisze:
HebinoMetaru pisze:
Shirokaze pisze:Finału nie mam - mam tylko walkę Arona z Sakurabą... o matko aż mi szkoda Japończyka, w ogóle nie powinien bł walczyć... no ale mniejsza o to.


Ale przynajmniej pokazał siłę ducha i wytrzymałość!


Co do ulubieńców - nie mam, oglądam sporadycznie, jak brejdak coś załatwi i powie że warto obejżeć ;)


haahah Shirokaze odrazu mozna poznac, ze jestes z Lublina :D . Mam rodzine w LBL i znajomych. I tylko tam sie spotaklem z okresleniem brejdak

A co do ogladania to polecam zamiast sciagac z netu ogladnac na eurosporcie FIGHT CLUB. Polscy komentatorzy sa na bardzo wysokim poziomie i znaja sie na swojej robocie. Nieraz ogladajac jakies walki w wersji angielskiej slyszac komentarze angielskie az ucho mi wiedlo od tego co tam slysze. Nawet tak doswiadczona osoba (w ringu i w komentowaniu) jak Bas Rutten wyskoczyl kiedys z nazwa JACKET mowiac o Judoce. Dopiero Mauro Ranallo poprawil go, ze to nie zaden jacket tylko gi :P
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: walker_san » 01 lutego 2006, 19:25 - śr

K1 ogladam zawsze na eurosport, pride niestety nie ma gdzie ogladac........
FU-RIN-KA-ZAN
Awatar użytkownika
walker_san
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 września 2005, 20:53 - pn
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: HebinoMetaru » 01 lutego 2006, 21:34 - śr

walker_san pisze:K1 ogladam zawsze na eurosport, pride niestety nie ma gdzie ogladac........


Ja PRIDE widzialem chyba 2 razy na Eurosport. A Polsat Sportu nie masz :?:
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: G_U_M_A » 01 lutego 2006, 21:40 - śr

no z PRIDE'em sa klopoty bo EuroSport chyba nie ma wykupionej licencji teraz. Ja jeszcze nie natrafilem na PRIDE w EuroSporcie.
No a Polsat Sport to nie na kazdej kablowce jest. A na dekoder nie kazdego stac :?
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postautor: walker_san » 01 lutego 2006, 22:59 - śr

mam polsat sport, ale niestety pride tam pokazuja raz na ruski rok, a nie bawi mnie ogladanie powtorek...
FU-RIN-KA-ZAN
Awatar użytkownika
walker_san
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 września 2005, 20:53 - pn
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: G_U_M_A » 02 lutego 2006, 01:07 - czw

a slyszeliscie o tym ze Różal ma wystapic w turnieju K1 w Belgii ??? Niby jako pierwszy polski zawodnik bioracy udzial w K1. Choc w sumie ja osobiscie nie ciesze sie ze to on wlasnie zostal wybrany. Moim zdaniem lepszy jest Jarosz i po cichu liczylem ze to wlasnie Jarosz bedzie tym pierwszym w K1. Po Rozalu za wiele to sie jakos nie spodziewam. Pojedzie ryj mu obija i wroci - to jest taka moja prorocza wersja wydazen, ale moge sie mylic :wink:
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz


Wróć do Sztuki Walki i sport

cron