Katany z Goods.pl

Wszystko co dotyczy japońskich sztuk walki i sportu

Katany z Goods.pl

Postautor: Bartek298 » 05 października 2011, 14:02 - śr

Witam.
Chciałbym zapytać co sądzicie o katanach sprzedawanych w sklepie internetowym goods.pl Mam zamiar w najbliższym czasie kupić miecz firmy Hanwei Practical XL katana. Wcześniej zastanawiałem się nad zwykłym Practical jednak okazało się że wystarczy dołożyć 40zł i mocowanie Tsuki będzie jasne proste i klarowne. W modelu practical tsuka jest mocowana na jeden kołek ponad to na innych forach ludzie posiadający tę katanę twierdzą że jest ona nie rozbieralna. Dlatego zdecydowałem się na model Practical XL. Nie mogę znaleźć w internecie wypowiedzi osób, które nabyły ten miecz. No może poza mało wiarygodnymi wypowiedziami na witrynie samego goods.pl
Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat wybranego przeze mnie miecza i ogólnie co sądzicie o sklepie. Mile widziane są też wypowiedzi klientów sklepu bądź szczęśliwych posiadaczy practical xl.

Zaznaczam że miecz który chce kupić będzie mi służył do okazjonalnych cięć rurek z grubej tektury. Rury te mają podobną twardość do tatami, a wielu uważa że są doskonałym zamiennikiem, gdyż często można je sobie sprawić za darmo. Rury te używane są do nawijania na nie np. folii bądź tkanin, a ludzie odbierający takie produkty, traktują te rury jako śmieć i często są zadowoleni że im się udało ich pozbyć.

Wiem że miecz który sobie wybrałem nie jest w pełni tradycyjny i tylko z wyglądu przypomina katanę, więc proszę o powstrzymanie się z wypowiedziami typu: chińska zabaweczka, nie warstwowana i pewnie ze śmieci robiona. - o tym już wiem ;]

Liczę na szybką odpowiedź : )
Pozdrawiam.
Bartek298
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 października 2011, 13:41 - śr


Wróć do Sztuki Walki i sport