[pytanie] Zajęcia ze sztuk walki w Gdańsku

Wszystko co dotyczy japońskich sztuk walki i sportu

[pytanie] Zajęcia ze sztuk walki w Gdańsku

Postautor: Hinata » 06 sierpnia 2008, 20:25 - śr

Pytnie, czy wieczie gdzie odbywają się zajęcia ze sztuk walki w Trójmieście... najlepiej w Gdańsku?
Jeżeli chodzi o technikę... myślałam nad aikido, ae chiałabym się was poradzić. Może jakieś propozycje? :) Dla 15-nastoletniej dziewczynki nie trenującej nigdy sztuk walki i nie miejącej zbytnio pojęcia na ten temat.

Z góry dziękuję!
Hinata
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 sierpnia 2008, 18:25 - ndz


Re: [pytanie] Zajęcia ze sztuk walki w Gdańsku

Postautor: Wirid_:P » 09 sierpnia 2008, 16:06 - sob

ja proponuje poszukać w googlach, poczytać na temat najróżniejszych sztuk walki, których szkoły mieszczą się w gdańsku, zastanowić się, co by Tobie odpowiadało, przejść się na treningi w różnych klubach i ocenić. Myślę, że 15 lat to idealny wiek do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki, ale niestety na karierę sportową może już być trochę za późno jeśli chodzi o np. judo, bo w tym się orientuję, no chyba, że nadrobisz przynajmniej 5-6 lat treningów w jeden rok :mrgreen: :wink:
pozdrawiam
kodokan kobukan megaturbo aikido :D
Awatar użytkownika
Wirid_:P
 
Posty: 351
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:00 - sob
Lokalizacja: Poznań

Re: [pytanie] Zajęcia ze sztuk walki w Gdańsku

Postautor: Minoru » 17 października 2008, 14:51 - pt

Z tego co słyszałam, to w Gdańsku przy politechnice funkcjonuje jakiś klub aikido. W takim mieście jest kilka miejsc, gdzie można poćwiczyć aikido, ale wiem też, że niektóre osoby mające możliwości wolą dojeżdżać do Gdyni. Są dwa spore kluby godne polecenia:
- Wadokan Dojo w ośrodku "Galeon" przy Akademii Morskiej
- Sesshin Kan Dojo w ośrodku "WKS Flota" niedaleko Akademii Marynarki Wojennej
Pierwszy znajduje się niedaleko centrum ale ma nieciekawą salę, bo z filarami pośrodku. Drugi natomiast trochę dalej, ale z naprawdę dużą salą i bez przeszkód pośrodku.
Jeśli tylko ta osoba ma możliwość i wielkie chęci to może zobaczyć jak będzie jej się podobać w klubach poza Gdańskiem. Serdecznie polecam ;]
Minoru
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwietnia 2008, 18:24 - pn


Wróć do Sztuki Walki i sport

cron