Strona 1 z 1

Prośba

Post: 02 marca 2006, 11:28 - czw
autor: Sillhre
Bardzo proszę o korzystanie z edytorów tekstu (np. Worda). Nie wydaje mi się standardem ani koniecznością patrzenie na teksty usiane błędami czy literówkami. Koszmarnie to wygląda.
Nie wiem, czy to lenistwo czy dysgrafia czy lekceważenie rozmówców? Nie zamierzam tego analizować...

Po prostu proszę: używajcie Worda. :)

Post: 14 lipca 2006, 06:50 - pt
autor: Joshu
Cacy :D a wiesz przez co to wszystko??? Odpowiedź jest prosta!!!- GG i inne tego typu komunikatory!!! :P

Przykład:

Kumpel jest... znaczy był dobry z ortografii. Ostatnio byłem u niego i on siedział na gg. Ja spojrzałem ukratkiem co on pisze i szok..."DRÓGI" i inne tego typu "wyrazy"!!!

Post: 07 września 2006, 11:10 - czw
autor: Sillhre
Ok, ale pic polega na tym, że kompletnie mnie to nie interesuje czy to wina gg czy innych komunikatorów czy ktoś nie zna zasad ortografii, nie umie pisać poprawnie czy nie chce. Niech używa edytorów.
Nie straszę - tylko mówię po raz n-ty - nie będę poprawiać po raz 183834894 czyjchś postów (ZA KOGOŚ), za którymś razem po prostu usunę takiego posta (= czyli usianego błędami lub słowami w stylu: Mja mmaa kópiua mii pssa).
Piszesz posta - pomyśl , człowieku, po co to robisz? Nie masz nic do dodania czy do powiedzenia na dany temat to daruj sobie uwagi w rodzaju: "tak, super" albo "nie". To się tyczy wszystkich forumowiczów rzecz jasna.
Pozdrawiam,
Sillhre

Post: 15 października 2007, 23:22 - pn
autor: RaD-X
a jak ktos poprostu jest leniwy i nawet nie chce mu sie polskich znakow wpisywac bo nie ma czasu - tak jak w moim wypadku (co w zadnym stopniu nie ma na celu lekcewazenia kogokolwiek przez moja osobe) to oznacza,ze moje posty beda kasowane?? Wydaje mi sie jednak, ze nikt nie ma problemow z odczytaniem moich postow.

Post: 20 marca 2008, 15:52 - czw
autor: szogun9
Zamiast korzystać z edytora, zmieńcie przeglądarkę :) Polecam Mozilla Firefox, do ściągnięcia tutaj. Automatycznie sprawdza błędy. Na przykład to mam potkreślone :P pzdr

Re: Prośba

Post: 30 kwietnia 2008, 12:28 - śr
autor: Sillhre
Ostrzeżenie dotyczy rążących błędów, nagminnych błędów i kompletnej niedbałości...
Natomiast nikt nie będzie kasowac postow, tylko dlatego że ktoś nie uzywa polskich znaków :)
całuski

Re: Prośba

Post: 30 kwietnia 2008, 16:07 - śr
autor: Kermit
Oczywiście dołączam się do prośby.
Co do kwestii pisania ot żeby tylko coś napisać (tzw. jednolinijkowce czy jednowyrazowce). Naprawdę, cieszy mnie jak userzy piszą, że im też się podoba jakieś anime, soundtrack cokolwiek ale litości, przecież można napisać coś więcej niż "podoba mi się", "tak" czy "mi też, hihi". Nie oczekuje kwiecistych wypowiedzi czy referatów ale chociaż MINIMALNE uzasadnienie Waszego, drodzy forumowicze, zdania. Byłbym niezmiernie wdzięczny.

P.S. - O, Sillhre, wróciła! :-D Ma nadzieję, że na dłużej.

Re: Prośba

Post: 03 stycznia 2009, 22:20 - sob
autor: Sillhre
Tym razem mam mocne postanowienie powrotu:) Brakowało mi forum, dzięki postom tutaj jakoś mi się myśli porządkują ;P ;) :D 8)

Re: Prośba

Post: 02 lutego 2017, 12:33 - czw
autor: illiko
Warto się rozwijać i sięgać po nowe rzeczy :D