Naruto

Komiks i animacja japońska...

Moderator: Sillhre

Postautor: Shirubia » 31 grudnia 2005, 13:36 - sob

ja najbardziej lubie Strong and Strike oraz 9tth Opening :) Ale to sa najulubieńsze piosenki reszte tez sa swetne :D
Awatar użytkownika
Shirubia
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 grudnia 2005, 22:02 - pn
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Postautor: Piyotoru » 31 grudnia 2005, 20:17 - sob

Dobra, przesłuchałem pierwszy soundtrack i utworem, który podoba mi się najbardziej jest (pomijam już opening i ending) "The Rising Fighting Spirit" :D . "Strong And Strike" - drugie miejsce. Reszty nie potrafię już shierarchizowac, co nie znaczy, że mi się nie podaobają, wręcz przeciwnie :). Jeszcze może wyróżnię "Sadness And Sorrow", bardzo klimatyczny kawałek, który o ile pamiętam towarzyszył momentowi śmierci Haku. To jedna z tych scen, które omało co nie przyprawiły mnie o płacz :D , dlatego muszę wyróżnic ten utwór (wiem, wiem powtarzam się :P )
Awatar użytkownika
Piyotoru
 
Posty: 17
Rejestracja: 20 grudnia 2005, 21:19 - wt

Postautor: bobon » 10 marca 2006, 17:14 - pt

hej mam dla was fajną animacje jęśli lubicie naruto lub matrixa to to jest dla was http://video.google.com/videoplay?docid ... 4&q=naruto
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Taki_Jeden » 07 stycznia 2007, 16:24 - ndz

Naruto...
O ile do maja 2005 kiedy to zaczely sie te ambitne fillery ktore nie wnosza NIC poza pogorszeniem animacji, schematyka i glupota (Daj Boże zeby sie skonczyly i akcja poszla spowrotem za mangą) to jest to bardzo dobre Anime.

Teraz pozostalo tylko uzaleznienie od Mangi.
Mozna tylko miec nadzieje, ze Anime wroci do dawnej świetnosci, bo naprawde bylo co ogladac.
Openingi sa szczegolne, muzyke nawet w winampie gdzies mam...
Awatar użytkownika
Taki_Jeden
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 01:50 - ndz
Lokalizacja: Z zaskoczenia...

Postautor: Sephir » 21 stycznia 2007, 01:31 - ndz

OMFG O_o Profanacja. Naruto ma lecieć w Jetix O_o A to oznacza: koszmarny dubbing, cenzura, powycinane sceny, jakieś tazosy w chipsach O_o To okropne ><"

http://www.sendspace.com/file/fuydl5 <- zapowiedź

Od samego trailera robi mi się niedobrze _^_
Awatar użytkownika
Sephir
 
Posty: 8
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 18:02 - pt

Postautor: Kermit » 21 stycznia 2007, 20:31 - ndz

No cóż, anime odpuściłem sobie jakiś czas temu a mangę czytam właściwie tylko dla postaci i rozwoju wydarzeń. Tak naprawdę jest coś w mandze (dawniej też anime, nie wiem jak teraz), co sprawia że człowiek chce koniecznie wiedzieć co będzie w następnym chapterze. Poza tym muzyka naprawdę zasługuje na uznanie. Co do openingów to nie zwracałem na nie jakiejść szczególnej uwagi. Za to dwa ost z naruto siedzą sobie na dysku i muszę przyznać, że czasami do nich wracam. Zaś sprawa emisji tego anime na Jetixie nie powinna być (przynajmniej moim zdaniem) powodem do jakiś wielkich narzekań (może to dlatego, że nie mam i nie będę miał tego kanału, więc nie wyczekuje z niecierpliwościa na premierę), gdyż to kolejny dowód na to, że próbuje się w Polsce wprowadzać popularne serie anime(a że będą potężnie okrojone, i że związana z nimi będzie kampania medialna to niestety pewnego rodzaju skutek uboczny i coś, z czym muszą sie pogodzić odbiorcy).
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: justekks » 03 maja 2007, 12:23 - czw

No, przynajmniej tazosów nie ma :) (chociaż to może być tylko cisza przed burzą)
Awatar użytkownika
justekks
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 15:35 - pn

Postautor: Megumi » 24 maja 2007, 22:31 - czw

No,więc ja jestem na 103 ep.jak narazie ^^tzn. coś jak Naruto nauczył sie techniki Rasengan :p I wydaje mi się,że to jedno z moich ulubionych anime,a to ulubiona z niego postać.Denerwuje mnie to,że on przez większość bajki ma 12 lat ==" Tyle ile mój brat,który jest do niego z wyglądu i trosie z charakteru podobny,a jest tak nieznośny,że wogule zastanawiam sie,czy z Naruciakiem nie byłoby podobnie...Ciągle by mnie wkurzał :p Hehe jedno jest inne xD Jest ninja :p A za Sakurą..no cush nie przepadam,chyba wole Hinate :p
Awatar użytkownika
Megumi
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 18:33 - ndz

Co będzie z Gaarą?

Postautor: Raito » 06 sierpnia 2007, 02:29 - pn

Co będzie z Gaarą?

http://www.youtube.com/watch?v=5JkS8RDU1Lg
Akatsuki będą go rozpieczętowywać 3 dni i 3 noce Nieźle dużo czakry włożą w wyciągnięcie demona :-)
Awatar użytkownika
Raito
 
Posty: 15
Rejestracja: 06 sierpnia 2007, 01:01 - pn
Lokalizacja: Minus Nieskończoności

Postautor: Kage no Vao » 15 września 2007, 22:28 - sob

Jestem na 171 ep. i jeszcze mi sie nie znudziło. Naruto w Jetix jest beznadziejne... zwłaszcza nazwy wiosek -_- Wioska ukryta w Dźwięku... jak to brzmi. Nie potrafie zliczyć słuchanych utworów... ale najbarsziej chyba lubie 9th Opening.

P.S.
Zapraszam na http://www.wioska-ukrytego-cienia.blog.onet.pl
Kage no Vao
 
Posty: 10
Rejestracja: 02 września 2007, 21:25 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sui » 13 grudnia 2007, 14:17 - czw

Moim zdaniem Naruto jest bardzo ciekawym anime, choć były momenty, które aż za bardzo się wydłużały, ale mimo to chętnie to oglądałam ;]
A co sądzicie o akcji w Shippudenie? :)
Awatar użytkownika
Sui
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2007, 20:13 - śr
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kermit » 14 grudnia 2007, 18:22 - pt

Pewnie masz na myśli fillery? Podobno (ja przynajmniej je sobie odpuściłem) bardzo odpychały i zniechęciły ludzi, którzy tylko wyczekiwali by się w końcu skończyły... Z tego co słyszałem to kreska w nich i animacja była bardzo fatalna, nie mówiąc już o głupich pomysłach na odcinki. Wciąż się cieszę, że nie zawróciłem sobie tym głowy.
Zaś co do Shippundena to jestem troszkę zawiedziony, że twórcy nie pokusili się, by zacząć od Kakashi Gaiden (tak, jak ma to miejsce w mandze) - na pewno nie zaszkodziłoby a wręcz przeciwnie - dodałoby tylko uroku. No ale cóż, możliwe że Gaiden jest dopiero w planach.
Co do samej akcji w Shippundenie (opieram się teraz na mandze) to trzeba przyznać, że jest moim zdaniem lepsza niż w Naruto. Szkoda tylko, że niektóre kwestie autor naprawdę okraja albo czasem głupio przedstawia. No i czekałem na nowy outfit Naruto, niestety dresik chyba będzie mu towarzyszył do końca mangi.
Shippunden cenię za fajne postaci oraz za to, że wyjaśnia wiele tajemnic Naruto. Cieszy mnie też poświęcenie dużo miejsca Akatsuki i - w końcu - konfrontacja ich z Liściem.
Minusem będzie na pewno przekombinowanie niektórych wątków oraz że seria z dobrym potencjałem przekształciła się w Dragon Balla - kto będzie silniejszy (albo będzie miał +1000 klonów w zanadrzu) ten wygra. A gdzie się podziały techniki, czy walka typowych ninja? Wielka szkoda, że twórcy przecenili swoje możliwości i nie utrzymali pomysłów z początku anime.
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Lilcia » 28 grudnia 2007, 18:38 - pt

wlasnie kupilam 1 tom naruto :D XD suuuuper XD
Awatar użytkownika
Lilcia
 
Posty: 45
Rejestracja: 14 września 2007, 20:44 - pt

Postautor: patka92 » 24 marca 2008, 21:42 - pn

elo ludziska :P obejrzałam wszystkie odcinki naruto i powiem wam szczerze, że to najfajniejsza anime na świecie no i jeszcze pare .... oczywiście z japonskiej produkcji. Polecam oglądaj dalej :D i przeżuć sią na naruto shippuuden to jeszcze fajniejsze ale z mniejszą iloscią walki . :-D
Awatar użytkownika
patka92
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 marca 2008, 21:13 - pn

Postautor: szogun9 » 25 marca 2008, 03:32 - wt

patka92 pisze:elo ludziska :P obejrzałam wszystkie odcinki naruto i powiem wam szczerze, że to najfajniejsza anime na świecie no i jeszcze pare .... oczywiście z japonskiej produkcji. Polecam oglądaj dalej :D i przeżuć sią na naruto shippuuden to jeszcze fajniejsze ale z mniejszą iloscią walki . :-D


Shippuuden sux :/ Obejrzałem pierwszą serię, która jest przeznaczona moim zdaniem dla osób w wieku 10-15 lat... Ale miło mi się oglądało, chyba dziecinnieję :P Ale Shippuuden to już jest porażka.

Dla fanów http://pl.youtube.com/watch?v=OqfO9QqG38o
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Manga i anime