Naruto

Komiks i animacja japońska...

Moderator: Sillhre

Re: Naruto

Postautor: MisaAmane » 28 czerwca 2009, 16:44 - ndz

Gdy doszłam do 28 tomu mangi (którego nie miałam okazji przeczytać), zaczeło mi się nudzić. Po dłuższym okresiesie czasu z ciekawości przeskoczyłam do najświeższych tomów Shippuudena, muszę przyznać, ze Naruto odzyskało "swoją dawną świetność". Oczywiście nie ogladam już tego z taka ciekawościa co kiedyś, ale nadal szukam informacji o jednej z postaci..... a mianowicie o Madarze Uchiha. Jest to moja ulubiona postać, ponieważ mozna snuć o nim rozmaite teorie (to znaczy: kim on jest itp.), a i tak z czasem okazuję się cos innego. mówiac szczerze tylko watek tej postaci mnie interesuje.... No i oczywiście koniec (którego nadal nie widać)
MisaAmane
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 15:50 - ndz


Re: Naruto

Postautor: kotorii » 12 września 2009, 16:45 - sob

Taa... Naruto jest dosyć specyficzną mangą - ma wielu fanów i przeciwników ^^ Jednak od trzech lat jest moim numerem 1 ;) Anime zaczęło być trochę nużące - sceny walki, które trwają przez 10 odcinków... za to jakie walki! WoW *__*v
Przyznam też, że Shippuuden mnie bardzo miło zaskoczył :) Bohaterowie się pozmieniali, nabyli nowych umiejętności, dorośli (opcjonalnie^^). Dowiadujemy się też bardzo dużo o przeszłości tej krainy. Z niecierpliwością czekam na nowy chapter mangi *^_^*
Nie zgodzę się też z opinią, że anime to staje się monotonne i nudne ;) Prawdopodobnie jest to sprawka Uchiha Mandary i jego przypowieści xD"

Niektórzy nie lubią tasiemców, inni uwielbiają ^_^m gdy Dragon Ball się zakończył poczułam niesamowitą pustkę ^^" Musiał w końcu zatriumfować ten głupi pokój ehhh =_="
Tak więc mam wielką nadzieję, że Naruto, One Piece i Bleach nigdy się nie skończą muahahahahah xD"
Pozdrawiam serdecznie :)
____________________________________________________________
„Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia.” /Marek Aureliusz/
Awatar użytkownika
kotorii
 
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwietnia 2009, 22:22 - pt
Lokalizacja: Wieś której na mapie nie ma...

Re: Naruto

Postautor: Uchiha_Sasuke » 12 grudnia 2010, 21:18 - ndz

Moją ulubioną mangą jest właśnie Naruto ,ale niestety teraz lecą same fillery i chciałam się zapytać czy ktoś wie kiedy one się skończą? pozdrowienia ^^
Awatar użytkownika
Uchiha_Sasuke
 
Posty: 14
Rejestracja: 12 grudnia 2010, 20:46 - ndz
Lokalizacja: Rybnik

Re: Naruto

Postautor: Moder_20 » 06 października 2014, 15:24 - pn

Naruto nie jest najgorszym anime ale na pewno przynajmniej dla mnie faworytem jest Dragon Ball. Postać Itachiego jest moją ulubioną z tego anime.
Moder_20
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 października 2014, 15:20 - pn

Re: Naruto

Postautor: suzumiya » 25 listopada 2014, 17:41 - wt

Witam wszystkich fanów Naruto! Czy wie ktoś może, ile jeszcze będzie odcinków anime? Z góry dziękuję za odpowiedź:)
suzumiya
 
Posty: 29
Rejestracja: 24 listopada 2014, 20:13 - pn

Re: Naruto

Postautor: karolina35 » 22 listopada 2016, 08:54 - wt

mój ulubiony!
karolina35
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2016, 08:50 - wt

Poprzednia

Wróć do Manga i anime

cron