Ah! My Goddess Itsumo Futari de Recenzja

Komiks i animacja japońska...

Moderator: Sillhre

Ah! My Goddess Itsumo Futari de Recenzja

Postautor: Noxagon » 29 marca 2011, 02:51 - wt

Obrazek

Ah! My Goddess wręcz legendarna seria anime zrobiona na podstawie świetnej mangi napisanej przez Kosuke Fujishima opowiadającej o Keiichi Morisato studentem politechniki Nekomi. Pierwsza seria została wydana 2004 roku , która została uznana za najlepszy romans tego roku. Niedługo po tym na rynek została wprowadza kontynuacja , 3 serie oav i jeden film , po czym prace na dalszym kontynuowaniem animacji zostały przerwane.

Niespodziewanie w 2011 roku studio AIC wyprodukuje dla nas 2 oavki !
Niestety pierwszy odcinek nie wnosi praktycznie nic do fabuły , mamy tutaj do czynienia z wycieczka naszych głównych bohaterów do parku rozrywki , która może się to skończyć tragedią , z powodu rosnącego szczęścia Belldandy. W miedzy czasie okazuję się ze Keiichi zakończył politechnikę i założył swój własny warsztat. Niestety nie znajdziemy tutaj żadnego postepu w związku obojga głównych bohaterów , co może nieco denerwować. Kreska jak można się spodziewać uległa naprawdę sporym zmianom , jest teraz jeszcze bardziej cieplejsza i uspokajająca . Opening i ending jest naprawdę dobrze wykonany , lecz nie są hitami które zapadną w pamieć tak jak "Open your maind" ,tłem dla akcji jest lekko zremiksowany soundtrack z poprzednich serii.

Oczekiwałem 2 odcinków które w jakiś wprowadzą mnie w nastrój pełno prawnej 3 serii , która miałem nadzieje że powstanie. Niestety mamy tu do czynienia z historią która wyprzedziła poprzednie serie o dobre 3 lata , w dodatku osoby które nie czytały mangi mogą się pogubić. Nie uświadczyłem także tutaj żadnego postępu w uczuciach miedzy Keiichim a Belldandy , co mnie dziwiło ponieważ w mandze w czasie w którym dzieje się oav bohaterowie znacznie przybliżyli się do siebie . Mimo liczny ubolewań, jednak coś w pierwszym odcinku znajdziemy coś co zachęca na czekanie na następny i prawdopodobnie jest to stary i dobry styl Ah! My Goddes. Daję tutaj ocenę 4/6 , lecz jak nie jesteś fanem sagi lepiej nie zabieraj się za oglądanie.
Żona i tatami są najlepsze, gdy nowe
Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową.
ObrazekObrazek
Noxagon
 
Posty: 44
Rejestracja: 06 marca 2010, 18:25 - sob


Wróć do Manga i anime

cron