Założenie zespołu grającego japońskie klimaty

Japońska muzyka

Założenie zespołu grającego japońskie klimaty

Postautor: kingur » 03 marca 2013, 16:24 - ndz

Hej ja jestem gitarzystka z Tarnowa szukającą chętnych ludzi do założenia zespołu, głównie z Krakowa i okolic, w którym mieszałoby się wiele stylów, ale głownie przeważałby klimaty j-rockowe, visual kei. Gram na gitarze 7 lat, w tym około 3 lata na elektryku, ale jeszcze dużo brakuje mi do profesjonalnego muzyka Szukam ludzi, którzy kochają jak ja japońskie klimaty muzyczne i chcieliby przeżyć przygodę związana ze wspólnym graniem.

Jestem ciekawa też Waszych opinii związanych z propagowaniem tego stylu w Polsce. Czy, według Was, jest sens grania jrocka w naszym kraju? Przyszlibyście na koncert takiego zespołu?
Z góry dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi ^^
kingur
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 marca 2013, 15:57 - ndz


Re: Założenie zespołu grającego japońskie klimaty

Postautor: gorgona » 12 marca 2013, 22:07 - wt

pomysł ciekawy. ale wątpie żeby zyskał popularność, bo visual kei to może być za dużo dla przeciętnego Polaka, co innego jesli ktoś się interesuje Japonią.ale próbuj, może wyjdzie coś z tego ciekawego.
gorgona
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 20:46 - ndz

Re: Założenie zespołu grającego japońskie klimaty

Postautor: zetsubou. » 03 maja 2013, 20:54 - pt

Czy coś się dzieje w temacie tego zespołu? Zainteresował mnie post, też jestem z Tarnowa i zaskoczyło mnie trochę, że ktoś chce u nas grać jrock. ^^
Co do posta wyżej to jest w tym trochę racji, bo przeciętny polak raczej nie reaguje zbyt dobrze w nagłym zetknięciu z visual. :D Ale to nie znaczy, że nie ma w tym sensu. Polski fandom jest dosyć obszerny, więc jest w kogo trafiać swoją muzyką. Powodzenia. ^^
zetsubou.
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2013, 20:38 - pt


Wróć do J-music

cron