Zespół visual kei w Polsce

Japońska muzyka

Zespół visual kei w Polsce

Postautor: hwwd » 13 kwietnia 2011, 23:43 - śr

Cześć!
[][]Jestem gitarzystą, gram już parę lat (gitara elektryczna i akustyczna). Aktualnie gram w zespole punkowym. Inspiracją dla mnie są zespoły visual kei (Miyavi, The Gazette, Alice Nine itp.). Chciałbym zająć się tym stylem w Polsce, grać tutaj, szerzyć kulturę japońską. Właśnie dlatego mam do Was, drodzy użytkownicy, parę pytań.
[][]Czy, według Was, jest sens grania jrocka w Polsce? Przyszlibyście na koncert takiego zespołu? Kolejną kwestią jest język. Z zespołem mógłbym zająć się coverowaniem japońskich utworów, ale musimy posiadać własne kawałki i tutaj jest problem z językiem. Teksty musiałyby być głównie w języku angielskim. Co o tym uważacie?
[][]Proszę o Wasze opinie w tej sprawie w postaci odpowiedzi w tym temacie. Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły lub inną sprawę proszę o kontakt mailowy na adres yukidesu70@gmail.com.

Pozdrawiam
Yuki.
hwwd
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2011, 23:40 - śr


Re: Zespół visual kei w Polsce

Postautor: LichLady » 16 marca 2013, 00:38 - sob

uważam że sens jest, wiele bym dała żeby móc iść w Polsce na koncert j-rock'a. teksty po angielsku też niebyły by moim zdaniem wielką ujmą dla twórczości. powiem nawet więcej, sama z chęcią stworzyła bym taki zespół! :D
LichLady
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2013, 00:32 - sob

Re: Zespół visual kei w Polsce

Postautor: coolbob » 05 września 2013, 15:46 - czw

w Polsce od roku jest taki zespół - www.facebook.com/shogaiofficial
coolbob
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 września 2013, 15:44 - czw


Wróć do J-music

cron