Jakie zespoły J znacie i kochacie

Japońska muzyka

Postautor: crypto » 18 stycznia 2007, 19:56 - czw

obrażając Gackt'a i ortografie :P
Awatar użytkownika
crypto
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 14:24 - śr
Lokalizacja: śmieciareczka


Postautor: berry » 18 stycznia 2007, 21:42 - czw

Słyszałam kilak jego utworów i są tragiczne takie giętkie miętkie. A potem ja kzoabczyłam jego zdjęcia to sobie myśle: Jakim cudem nazwa Gackt moze dotyczyc kobiety, a potem dowiedziałąm sie że facet. Jeszcza ta historia że on sie urodził ileśset lat wczesniej jest śmieszna.
Awatar użytkownika
berry
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 23:31 - ndz

Postautor: crypto » 19 stycznia 2007, 01:15 - pt

nie wydaje Ci sie, ze ocenianie kogos po wyglądzie i twórczości jest płytkie? sporo japońskich wykonawców mozna by nazwać tak jak nazwałes Gackta,nawet Hideto Matsumoto i Yoshiki Hayashi czesto mieli zniewieściali image i twórczosc (za ewentualne błędy w nazwiskach przepraszam) skoro Ci nie odpowiada dany wykonawca nie sluchasz go i tyle (to nie jest Tokio Hotel albo Britney Spears wiec programy muzyczne i radio nie zmusza Cie do słuchania tego nonstop ) proponuje bardziej tolerancyjne uwagi, albo postaraj sie wyleczyc ze swojej homofobii
Awatar użytkownika
crypto
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 14:24 - śr
Lokalizacja: śmieciareczka

Postautor: berry » 20 stycznia 2007, 13:53 - sob

chodzi mi o to że wygląda mało męsko i nie bulwersuj sie tak ;p Ja nic do innych opcji seksualnych nie mam, ale Gackt to jedne wyjatek poprsotu on mnei rozwala i tyle ;p To chyab daletego Koshi (z zespołu B'z) jest neiwiarygodnei męski i taki och... Wybacz moje spaczenei psyhiczne.
Awatar użytkownika
berry
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 23:31 - ndz

Postautor: crypto » 20 stycznia 2007, 19:39 - sob

nie jestem jakas fanka Gackt'a ale twoje sformułowanie było niezbyt kulturalne i nie ważne o kim bys je napisała. Proponuje pozbyć sie literówek i myslec zanim sie cos napisze
Awatar użytkownika
crypto
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 14:24 - śr
Lokalizacja: śmieciareczka

Postautor: berry » 20 stycznia 2007, 21:09 - sob

berry pisze:chodzi mi o to że wygląda mało męsko i nie bulwersuj sie tak ;p Ja nic do innych opcji seksualnych nie mam, ale Gackt to jedyne wyjatek poprostu on mnie rozwala i tyle ;p To chyba daletego, że Koshi (z zespołu B'z) jest niewiarygodnie męski i taki och... Wybacz moje spaczenie psyhiczne.
Awatar użytkownika
berry
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 23:31 - ndz

Postautor: crypto » 21 stycznia 2007, 12:24 - ndz

powtarzasz sie
Awatar użytkownika
crypto
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 14:24 - śr
Lokalizacja: śmieciareczka

Postautor: berry » 21 stycznia 2007, 23:36 - ndz

O kurde sorki musiałam cos sie pomylić, bo chciałam poprawić literówki o których wspomniałaś (bo mam z nimi duży zawsze problem). Za dużo rzeczy robie za jednym razem to pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
berry
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 23:31 - ndz

e

Postautor: crypto » 22 stycznia 2007, 08:43 - pn

zawsze mozesz edytowac poprzedni post żeby usunac literówki zamiast wrzucac ten sam jeszcze raz, poza tym godzi mi o twoje wulgarne podejscie ktorego zaden z uzytkownikow juz nie zobaczy wiec wlasciwie walcze z czyms co juz znikło, uraziły mnie nie tyle co okreslenia co wielki brak kultury bijący z tamtego posta ktory mna wstrząsnął, no nic nie ma co juz robic offtopa ja sie wycofuje cya
Awatar użytkownika
crypto
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 14:24 - śr
Lokalizacja: śmieciareczka

Postautor: berry » 23 stycznia 2007, 20:27 - wt

Przykro że cię uraziły ale najwidoczniej jesteś bardzo wrażliwa. Aha i podkreślam że nie jestem na tyle tempa żeby cytować go ponownie POPROSTU ZAMAIST EDYTUJ WCISNEŁO MI SIE CYTUJ. Dobra nie ciągnijmy tego dłużej bo robimy off topa

POPRAWIONE. NAPRAWDĘ PRÓBUJĘ SIĘ Z TEGO WYLECZYĆ ALE JA ZA NERWOWO PISZĘ
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2007, 14:55 - ndz przez berry, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
berry
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 23:31 - ndz

Postautor: Sillhre » 28 stycznia 2007, 14:14 - ndz

Osobiście wolałam Gackta w Malice Mizer (niż jego dokonania solo).
Co do wyglądu to kwestia gustu i tyle, jakoś niespecjalnie mnie razi, mało męski? Być może. Taki image i co facet poradzi na to, że ma delikatne rysy twarzy? Słodki typek i tyle.
http://img.photobucket.com/albums/v107/ ... ackt09.jpg
http://www.votolatino.com.ar/2003/fotos/gackt.jpg
http://cache.kotaku.com/gaming/gackt.jpg
http://chunichicomics.com/images/MICP-0089.gif
http://www.shineblog.com/UploadFiles/20 ... 537994.jpg

Poza tym Berry proponuję używać WORDA, bo prawie 10 literówek na 3 zdania (ostatni post) to chyba trochę NADTO. Bez urazy - ale nie katujmy innych użytkowników czymś takim.
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Postautor: Kiyokoterachi » 04 lutego 2007, 20:17 - ndz

Zapominamy o tym, że trzeba otworzyc się na każdą muzykę :wink: Ja również o tym zapomniałam. Lecz ostatnio powróciłam. Więc słucham już od prawie roku J-rock'a. A mianowicie:
-DIR EN GREY :D
-X-Japan :-D
-Hide :D
-Gazette
-Gackt'a
-Miyavi'ego :-)
-An Cafe :-D (love Bou :-P )
-Pierrot'a
-Alice Nine :-o
-Ayabie
-Kan'y :) (tak w nawiasie mówiąc, to jej talent jest kwestionowany słusznie :P Ale zawsze można posłuchac czegoś szalonego. A Kana nam to gwarantuje :!: )
Awatar użytkownika
Kiyokoterachi
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 lutego 2007, 20:08 - ndz
Lokalizacja: Dzierzgoń

Postautor: Shanoi » 04 lutego 2007, 20:39 - ndz

Ja bardzo lubię zespól BeForU.Niestety mało wiem o nim,ale jakby ktoś chciał jakąś ich nutke to mogę zarzucić :-D .Ich piosenki często są w DDR i jedna była nawet w filmie Wasabi. 8) PozdRawiAm
Awatar użytkownika
Shanoi
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lutego 2007, 20:34 - ndz
Lokalizacja: Toruń

Postautor: bladedancer » 04 lutego 2007, 21:18 - ndz

Witam! Moj pierwszy post he :) . Zeby dlugo nie rozprawiac pare kapel ktore slucham:

AKIAKANE
TsuShiMaMiRe
Faith
Thug Murder
Yoko Utsumi
Coquetish

Jezeli ktos lubi punkowo coreowe tluczenie to polecam bardzo. Kurka musze awatar sobie wyprodukowac nowy....


Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
bladedancer
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 lutego 2007, 21:09 - ndz
Lokalizacja: Toruń

Postautor: miya » 18 lutego 2007, 02:50 - ndz

Pierwszy kontakt jrockiem mialam ponad 2 lata temu, ale prawdziwa milosc rozwinela sie ostatnio, czego slucham? praktycznie wszystkiego co tylko znajde, badz ktos mi powie ze warto, a tak na powaznie?:
*Dir en grey (wole ich pierwsze albumy niz te ostatnie, ale chlopcy i tak sa swietni)
*Gackt (pierwszy moj kontakt z ta muzyka i ta slabosc do niego pozostala, jego glos doprowadza mnie do szalenstwa xD)
*Larc en Ciel
*Luna sea
*Rentrer en soi
i ostatnia moja milosc, zupelnie nowa, Malice Mizer (te 2 lata temu cos mi nie podchodzili, ale jak wlaczylam ich sobie teraz to po prostu nie moglam sie oderwac xD) i razem z MM nadeszlo tez uwielbienie do Klahy- moim zdaniem facet ma fenomenalny glos, ale w sumie to nie potrafie stwierdzic czy to on czy Gackt byl lepszym wokalista MM :)
Jedne co jest pewne to za czasow Gackta bylo lepsze show na scenie podczas koncertow, ale on ma zdolnosci w tym kierunku caly czas ^_^
Awatar użytkownika
miya
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2007, 02:25 - ndz
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do J-music

cron