Jakie zespoły J znacie i kochacie

Japońska muzyka

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Monitkowa » 18 września 2009, 18:25 - pt

- Eiko Shimamiya <33
- Yousei Teikoku <3
- ON/OFF
- Kawada Mami
- Wakeshima Kanon
- Yu Kobayashi
- Ali Project <3
- Kalafina
- Ayane
- Akiko Shikata
- Tommy Heavenly6

Kocham : D
Awatar użytkownika
Monitkowa
 
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2009, 17:14 - czw
Lokalizacja: Gdańsk


Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: mitsuyo » 23 września 2009, 21:43 - śr

Moje ukochane zespoly to:
*Rentrer En Soi [kocham<3]
*Dir En Grey
*Sadie
*MUCC
*ScReW [kocham<3]
*12012
i jest jeszcze bardzo duuzo innych, ale te to moje naprawde ulubione (:
A tak w ogóle to ktos byl na koncercie DIRU w wawie? chyba sie juz o to pytalam bo nie wiem xD
Awatar użytkownika
mitsuyo
 
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwietnia 2009, 22:26 - czw

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: NekoGirl » 24 października 2010, 16:27 - ndz

Ja słucham przeważnie:
- the GazettE
- Miyavi`ego
- SuG
- ViViD
- ScReW
- An Cafe
- D=OUT
- LM.C
- Charlotte
- Serial Number
- Smile
- LuLu
-Sadie
-ONE OK ROCK
-Maximum the Hormone
- Sincrea
i to by było na tyle.
Awatar użytkownika
NekoGirl
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2010, 15:33 - ndz
Lokalizacja: Węgliniec

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Ryuichi » 24 października 2010, 19:57 - ndz

Jest trochę rozrzut w stylach muzycznych poszczególnych wykonawców,ale o to chodzi,by nie być monotematycznym. :D

- Ayumi Hamasaki
- Baiser
- Day After Tomorrow
- Duel Jewel
- Every Little Thing
- Gackt
- Hikaru Utada
- Hitomi Shimatani
- Hyde
- Kaya
- Kirito
- Klaha
- L'Arc en Ciel
- Luna Sea
- Malice Mizer
- Moi dix Mois
- Nanase Aikawa
- Pierrot
- Ryuichi Kawamura
- Schwarz Stein
- Shazna
- Tourbillon
- Velvet Eden
- Xover
- Zard
豚も煽てりゃ木に登る。
Awatar użytkownika
Ryuichi
 
Posty: 140
Rejestracja: 30 marca 2009, 20:31 - pn
Lokalizacja: ビドゴシュチ

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Demeki » 23 listopada 2010, 23:16 - wt

ネガ, moi dix mois, born, lycaon, distopia, lareine, girugamesh, frantic emiry, unsraw, Dolly, meth., para:noir, x japan, lynch., hide, d'espairsray, versailles, hizaki grace project, LIX., luzmelt, dio - distraught overlord, ルーシー, sadie, 摩天楼オペラ, rentrer en soi, 12012, screw, nightmare (czy też naitomea), the candy spooky theater, dir en grey, megaromania, phantasmagoria, schwarz stein, malice mizer.
Demeki
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2010, 21:32 - wt

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Madoka-chan » 15 lutego 2011, 17:58 - wt

KAT-TUN. Polecam :D
Awatar użytkownika
Madoka-chan
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 lutego 2011, 00:53 - pn

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Shirushi » 03 maja 2011, 19:38 - wt

Hah, jrock! Oczywiście The GazettE, SCREW, Ami Kamiki, An Cafe. Chociaż ostatno odkryłam również Born, Mello, ... ;)... Co do jpop'u to też Nami Tamaki, AZU, Natsumi Abe... Wszystkich tych wykonawców bardzo polecam. A. Ja przeważnie ściągam z 4shared. kiedyś chciałam ściagnąc jedna piosenke koreańskiej artyski, a wyskoczyło mi zaproponowanie sciągnięcia albumów... ;D Także... Bardzo polecam. :ok:
Awatar użytkownika
Shirushi
 
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 19:07 - wt
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Kotori25 » 01 czerwca 2011, 19:32 - śr

Hejka Czy jest tu ktoś kto jest z Łodzi i w sierpniu wybiera sie na koncert Gackta do Warszawy? to moje gg:10776531
Kotori25
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 czerwca 2011, 19:26 - śr

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: Kamui » 15 czerwca 2011, 02:30 - śr

Uuuooo... Na początku bedzie troche offtop, ale moze ktoś to przeczyta ;p Bo wszedlem na stronkę i forum pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu, i przeglądając je zauważylem, ile to forum pamieta! To niby tylko 5 lat, ale kto na początku istnienia forum pomyślalby, że Gackt (wtedy jeszcze byl calkiem inną osoba), Dir en Grey czy Miyavi zagraja w Polsce? Ze X Japan sie "odrodzą" i zagrają w Europie...A teraz wszedlem tu po kilku latach w sumie a nic, poza wyglądem sie tu nei zminilo... wciąż mozna poczytać stare posty :D Jakoś mnie na sentymenty wzielo ;)

A co do samej muzyki, żeby więcej offa nie ciągnac:

Gackt - mój pierwszy kontakt z Jrockiem. Choć teraz slucham tylko jego dawnych utworów i wolę utrzymać go jak najdluzej w starym "image'u" to jednak nadal polecam komuś, kto dopiero tę muzykę poznaje

X Japan - genialny moim zdaniem zespól, ktory przeszedl na prawdę wiele i mozna powedziec o nim, że jest prawdziwą legendą. No jeśli tylko kogoś fascynuje Visual Kei, to chyba musi zobaczyc od czego sie wywodzi, prawda? ^^ A, że X-ów mozna tylko albo pokochać albo totalnie nie trawić (glównie ze wzgledu na wokal ;p) to grzechem byloby to stracic ^^

Miyavi - Tu znowu odwrotnie od Gackta. Starych utworów po prostu nie dzierżę (tych z Galyuu czy Gagaku), ale za to późniejsze utwory, te bardziej popowe w sumie, są dla mnie świetne. A po ostatnim koncercie to już w ogole nie mogę się od plyt oderwać :D
Awatar użytkownika
Kamui
 
Posty: 12
Rejestracja: 10 lipca 2006, 16:38 - pn
Lokalizacja: Prudnik

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: KanonxChan » 24 listopada 2011, 20:16 - czw

Uhuhu~Trochę tego będzie.Kocham the GazettE,Dir En Grey (wokal Kyo jest świetny <33),X Japan,Lyacon,Blood,SuG,LM.C (Maya <33),An Cafe (nie aktywne,a szkoda...),KanonxKanon~no i oczywiście Miyavi (ah,te nasze Dziecko Słońca <3).Solistów z gatunku j-pop nie słucham,dla mnie to jest dziwne x.x''...
Awatar użytkownika
KanonxChan
 
Posty: 3
Rejestracja: 24 listopada 2011, 19:39 - czw
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: KanadeMichiko » 22 stycznia 2012, 22:05 - ndz

Hejo . Cóż jako , że jestem nowa to się przywitać wypada :D

Cóż ja słucham Ayumi Hamasaki, The GazettE, Versailles , Dir En Grey...
Nie wiem jakoś tak przywykłam do ściągania plików z filestube.com . Polecam, albumy są tam wszystkie . No prawie wszystkie. :D
KanadeMichiko
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2012, 21:47 - ndz

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: YuukiX » 04 października 2012, 21:07 - czw

Alice Nine
DespairsRay
Diaura
Heidi
The Gazette
Versailles
Vidoll
Czasami słucham Plastic Tree, Vivid, An Cafe, Ayumi Hamasaki
Piosenki ściągam z ulub, weblagu i mp3juices
Awatar użytkownika
YuukiX
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2012, 20:25 - czw

Re: Jakie zespoły J znacie i kochacie

Postautor: shitoriame » 21 stycznia 2013, 16:36 - pn

ohayo! :)

to mój pierwszy post więc witam Was serdecznie. a naszło mnie żeby tu szybciutko wskoczyć, dołączyć do Waszej grupy i podzielić się jednym spostrzeżeniem odnośnie j-popu, bo właśnie jadę z albumami Arashi (oczywiście bez offtopu, bo... będzie o zespołach, które znam :wink: ). a mianowicie jak to jest, że Arashi nagrywa imo takie słabe albumy, a jest jednak płodniejsze od KAT-TUN, które ma miłe, szybko wpadające w ucho kawałeczki z basem i elektryką w tle :? na jeden album Arashi (szczególnie początkowe "wypociny") podoba mi się jeden, góra dwa utwory co jest zupełnym przeciwieństwem albumów KAT-TUN, gdzie na każdy album przypada tylko jeden lub coś koło tego utworów, które mi się nie podobają. a mimo to Arashi mają chyba z 10 studyjnych plyt a KAT-TUN tylko 6 ;/

poza TUNowcami lubię też Gackta, Girl Next Door, Miwę. To tak na szybko, co mi wpada do głowy. dopiero zaczynam przygotę z japońską kulturą, więc jestem bardzo otwarta na wszystkie j-nowości, a Wasze forum już podsuwa mi pomysły na kolejne poznania - fajnie, mam nadzieję, że trochę tu z Wami pobędę :mrgreen:
shitoriame
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 16:13 - pn

Poprzednia

Wróć do J-music

cron