!!!The Gazette!!!

Japońska muzyka

!!!The Gazette!!!

Postautor: Toko » 09 lipca 2008, 21:59 - śr

:alien:
Jak już widać panuje gazzetomania. Oczywiście nie u wszystkich. Chciałabym sie dowiedzieć jakie są wasze ulubione kawałki tego zespołu, bo mój ukochany to GUREN. Mogłabym tego słuchać dzień i noc- taką mam manię. Oczywiście świetne są też pozostałe utworki x3 wypowiedzcie się! :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Toko
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 lipca 2008, 21:29 - śr
Lokalizacja: Poznań


Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: Demonik » 19 lipca 2008, 00:54 - sob

Przesłuchałem wspomnianą piosenkę i kilka innych tak powierzchownie i bardzo mi się spodobał klimacik. Muszę zdobyć jakieś ich nagrania :)
You may even hear a final sound like the breaking of crystal. Then you are no more.
Awatar użytkownika
Demonik
 
Posty: 87
Rejestracja: 24 marca 2007, 02:24 - sob
Lokalizacja: ウッチ

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: ash » 26 lipca 2008, 12:17 - sob

Zapoznałam sie z twórczością zespołu, jak i oglądnęłam z 4 koncerty i jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa to taki, ze zespól ten jest przeciętny oraz niczym nie wyróżniający sie spośród całej masy innych fatalnych japońskich zespołów.
ash
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 17:18 - czw
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: Ikari Shinji-kun » 19 sierpnia 2008, 20:35 - wt

Hmmm... To Twoje zdanie ash, a moje jest takie, że... kocham ten zespół
Ostatnio bardzo mi się podoba kawałek "The Social Riot Machine", ale bardzo lubię też np. "Zetsu"... oprócz tego "Discharge" także jest ciekawe ^^ A w ogóle Reita ma fajny image...
どうして罪が有るのだろう?
どうして罰が有るのだろう?
Awatar użytkownika
Ikari Shinji-kun
 
Posty: 66
Rejestracja: 18 marca 2008, 17:14 - wt
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: mizux] » 11 listopada 2008, 15:07 - wt

yy co tu powiedzieć .. 8) kocham The Gazette :D najlepsze kawałaki to: 1.BARETTA 2.MISEINEN 3.LEECH 4.SARABA 5.TAION <-- to są najświetniejsze kawałki [moim zdaniem]^^ Ale ogólnie wszystkie mają zajebiszczaste :wink: a wiecie że Aoi miał kolczyka w pępku i ma w nosie ? xD
Awatar użytkownika
mizux]
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2008, 14:58 - wt

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: shii » 21 lutego 2009, 16:45 - sob

no to yyy...moją ulubioną piosenką jest "LEECH" albo, SHADOW xD chciałabym pojechać kiedyś na ich koncert <zobaczyć Rukiego na żywo> *_*
Awatar użytkownika
shii
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 września 2007, 21:58 - pt

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: kali » 22 lutego 2009, 18:48 - ndz

ja nie bardzo jestem do nich przekonana ale gdybym miała wybrac najlepszą piosenkę to guren albo
tak jak shii leech :-) ruki śmiesznie wygląda tam w tych włosach :D
Awatar użytkownika
kali
 
Posty: 8
Rejestracja: 22 lutego 2009, 17:55 - ndz

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: ash » 25 lutego 2009, 03:18 - śr

mizux] pisze: a wiecie że Aoi miał kolczyka w pępku i ma w nosie ? xD

Brzmisz jak nawiedzony fangirl. I kogo to ciekawi gdzie Aoi ma kolczyki i w jakim kształcie?
ash
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 stycznia 2008, 17:18 - czw
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: mitsuyo » 10 kwietnia 2009, 21:19 - pt

mnie osobiście Gazetto nieco denerwuje :D Uwarzam ze szajba im odbiła i tyle. Oczywiscie ich niktore kawalki sa fajne ale sama wole posluchac zespolow mniej znanych (Gazetto is the most famous rock band in Japan), ktorzy jeszcze sie nie wybili na szczyt.
Awatar użytkownika
mitsuyo
 
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwietnia 2009, 22:26 - czw

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: Beluccio » 30 sierpnia 2010, 13:26 - pn

Ja powiem tak.
Mój gust muzyczny jest aż nad wyraz zróżnicowany, niektóre gatunki muzyczne, które słucham zdawałyby się wręcz wykluczać kolejne. A jednak.
The Gazette jest od dłuższego czasu moim ulubionym zespołem. Chociaż, moje pierwsze wrażenie po przesłuchaniu kilku piosenek nie należało do najlepszych. Powierzchownie stwierdziłam, że są po prostu kiepscy. Jednakże pamiętam, że coś mnie tknęło i przesłuchałam ich jeszcze raz, tym razem więcej piosenek. Aklimatyzacja z tym zespołem zajęła mi jakiś czas, ale koniec końców okazało się, że darzę ten zespół szczególną sympatią.
Często denerwuje mnie szum, jaki jest wokoło nich robiony. Podniecanie się kolczykiem, czy tym jaką markę papierosów pali Ruki jest dla mnie śmieszne. Ale każdy w końcu przystopuje, mam nadzieję.
The Gazette jest odskocznią, zespołem, który odstaje od całej reszty zespołów, muzyków, których lubię głownie pod względem granej muzyki oraz image'u.

Wg. mnie nie ma sensu wykłócać się czy ten zespół jest rzeczywiście taki wspaniały, czy taki beznadziejny, przereklamowany. Należy pamiętać, że istnieje coś takiego jak "własna opinia" i tego należy się trzymać. Dobrze, że są osoby, które tego zespołu nie lubią, dobrze, że mają własne zdanie. Jeżeli ktoś mi poda wykonawcę, którego kocha cały świat, to zwrócę honor.
Wątpię, by zwariowana fanka namówiła typowego antyfana do pokochania zespołu i vice versa. Gust. Każdy ma inny gust.

Wracając do meritum.
Moją ulubioną piosenką the GazettE jest "Taion" ze względu na gitary jak i również fakt, że piosenka jest powiązana z historią Junko Furuta.
Awatar użytkownika
Beluccio
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 21:08 - czw

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: Tegami » 30 sierpnia 2010, 16:28 - pn

Moje odczucia dot. Gazette?:
-Jeden z tych zespołów, które nie wyróżniają się spośród masy Japońskich zespołów. Mało oryginalności, której piosenki nie przesłucham dochodzę do wniosku, że to już gdzieś było.
Posłuchać można ale bez jakiegoś tam szału. Oryginalność takich zespołów (stroje , brzmienie itp) stały się niestety już rutyną i nic,a nic nie bawią! Try OOR!
Awatar użytkownika
Tegami
 
Posty: 9
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 13:09 - wt
Lokalizacja: Gdańsk

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: Delma » 31 sierpnia 2010, 14:18 - wt

Posłuchajcie sobie zespołu ONE OK ROCK, piosenka: "Keep it real" po prostu miażdży;) Na prawdę szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Delma
 
Posty: 30
Rejestracja: 06 sierpnia 2010, 17:33 - pt
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: NekoGirl » 24 października 2010, 15:53 - ndz

Ja lubię the GazettE i to bardo. Jeśli chodzi o moje ulubione piosenki to CASSIS, Ganges ni Akai Bara, BURIAL APPLICANT, Before I Decay, SHIVER, RED i wiele innych. Mówiąc szczerze chciałabym choć raz pójść na ich koncert i zobaczyć ich w rzeczywistości. Jeśli chodzi o ONE OK ROCK nawet fajną muzykę grają lecz mi się znudzili. Jak trochę innych zespołów.
Awatar użytkownika
NekoGirl
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 października 2010, 15:33 - ndz
Lokalizacja: Węgliniec

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: anime001 » 24 października 2010, 16:10 - ndz

GazettE .... <333 . jak najbardziej !! = RED , SHIVER, beautiful 5 [shit]ers i oczywiście cała reszta ! ;p *.*
anime001
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2010, 13:30 - wt

Re: !!!The Gazette!!!

Postautor: kindziaa » 15 grudnia 2010, 22:51 - śr

Kocham ich !! Ale nie oszukujmy się nie ma większego fana The GazettE niż mama Aoi ( podobno ma ich wszystkie płyty plakaty etc. hah xD) Moje ulubione kawałki to "Burial Applicant" "Filith in the beauty" "Red" "Vermin" i "Reila" . Nie zachwycam się tym jak wyglądają ( choć muszę przyznać że to ciacha xD) Ale tu liczy się muzyka która jest jak najbardziej w moich klimatach :D
kindziaa
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 grudnia 2010, 21:51 - śr
Lokalizacja: Jeglia

Następna

Wróć do J-music

cron