Jakiej muzyki słuchasz?

Japońska muzyka

Jaki rodzaj lub gatunek muzyczny preferujesz?

ogólnie elektroniczna
3
3%
ogólnie instrumentalna
25
29%
mieszanka elektronicznej i instrumentalnej
21
24%
mieszanka z przewaga elektronicznej
12
14%
mieszanka z przewaga instrumentalnej
25
29%
 
Liczba głosów : 86

Re: Jakiej muzyki słuchasz?

Postautor: HanzoHattorii » 03 stycznia 2016, 03:25 - ndz

Widzę, że jest tu trochę fanów takich zespołów jak Dir En Grey, Girugamesh czy Maximum the Hormone :D
Jeśli chodzi u mnie, to uwielbiam ostrzejsze brzmienia, ale nie w przypadku techniawkówych napieprzanek tylko raczej w przypadku perkusyjnych i gitarowych nawalenek ^^ co zresztą można wywnioskować po tym, co jest napisane przeze mnie powyżej... :P
Metal alternatywny, eksperymentalny, metalcore czy nu metal... nie lubię tej klasyfikacji. Lubię w każdym razie darcie mordy, choć i spokojniejszy metal czy rock też do mnie przemawia.
Nie jestem przeciwnikiem elektroniki, lubię nawet, gdy do utworów czasem są wplecione elementy elektroniczne. To samo tyczy się skrzypiec czy pianina, czyli instrumentów raczej nietypowych dla muzyki heavy metalowej.
Moi ulubieni wykonawcy muzyki cięższej (już poza tymi, o których mówiłem w pierwszej linijce) pochodzący z Japonii to MUCC, Hybrid-Zombiez, Deluhi, The Piass i Unsraw.
A ci niepochodzący z Japonii to Marilyn Manson, Bring Me the Horizon, Slipknot, Mindless Self Indulgence, Otep, In This Moment, Chelsea Grin i Emmure.
Jeśli chodzi o rocka, to nieśmiertelna Nirvana i Paramore.
Oprócz tego darzę szacunkiem też hip-hop, choć niewiele jest teraz wykonawców, którzy do mnie trafiają. Z polskiego podwórka uwielbiam takich jak Słoń, Eripe, Medium czy Kękę. Z zagranicznego rapu przede wszystkim Necro, Twiztid i Anybodykilla.
Wiem, niektórzy wykonawcy się skrajnie od siebie różnią, ale taki jestem. Jaram się wszystkim o czym tu napisałem :)
Awatar użytkownika
HanzoHattorii
 
Posty: 17
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 02:56 - ndz


Re: Jakiej muzyki słuchasz?

Postautor: Printex » 31 lipca 2016, 22:18 - ndz

Jak mam ochotę wprawić się w dobry nastrój to w słuchawkach najczęściej leci LiSA lub Eir Aoi.
Awatar użytkownika
Printex
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2016, 22:02 - ndz
Lokalizacja: Smętowo Graniczne, Polska

Re: Jakiej muzyki słuchasz?

Postautor: Kanzashi » 02 września 2017, 17:21 - sob

Z japońskiej to w zasadzie głównie bębniarzy. Bardziej znanych i mniej.
Kanzashi
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 września 2017, 16:23 - sob

Poprzednia

Wróć do J-music