Kurs japońskiego w internecie

Jak się uczyć? Gdzie się uczyć? Gramatyka, słówka itd.

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: kwiatuszek12 » 12 stycznia 2015, 10:27 - pn

A może ktoś powie mi czy te kursy są wiarygodne? Czy uczciwiej nie wybrać szkoły językowej?
kwiatuszek12
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2015, 06:33 - pn


Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: lisiczka » 27 września 2016, 00:00 - wt

Ja się zastanawiam własnie nad takim kursem online, pracuję i studiuję i nie po drodze mi jeszcze chodzenie na zajęcia do szkoły jezykowej ale n akurs internetowy bym znalazła czas, zawsze marzyłam żeby wyjechać do Japonii, namiętnie oglądam wszelkie filmiki Polaków mieszkających w tym kraju i coraz więcej mam chęci na wyjazd chociaż na parę tygodni
lisiczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 września 2016, 16:28 - śr

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: wigron333 » 12 października 2016, 20:06 - śr

Czy taki kurs online jest warty? Czy są efekty i postępy w nauce?
wigron333
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2016, 20:02 - śr
Lokalizacja: brzeg

Re: Kurs japońskiego w internecie

Postautor: shiobanne » 20 października 2016, 13:56 - czw

No oczywiście zależy co, kto lubi. Ja na przykład mam japoński w empik school online i uważam, że kurs bardzo dużo mi dał. Miałam duży problem z opanowaniem kanji i dopiero mój lektor mi bardzo dużo pomógł. Jak uczyłam się sama to nie miałam takich efektów. Także ja postępy w nauce u siebie widzę i nie żałuję ani złotówki wydanej na kurs. Dodatkowo jeszcze bardzo lubię fakt, że mogę się uczyć choćby i w kawiarni i czasowo mam pełną dowolność. Wiadomo, że dużo też zależy od naszych chęci i samozaparcia, ale jednak zdecydowanie łatwiej jest mieć nauczyciela, niż uczyć się samemu.
shiobanne
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2016, 13:51 - czw

Poprzednia

Wróć do Język japoński