Japoński nie gryzie! :)

Jak się uczyć? Gdzie się uczyć? Gramatyka, słówka itd.

Japoński nie gryzie! :)

Postautor: zoya » 27 kwietnia 2012, 16:37 - pt

Witajcie! kupilam sobie ostatnio ksiazke do nauki japonskiego o smiesznym tytule - Japonski nie gryzie! W zw z tym, ze dopiero zaczynam swoja przygode z nauka jezyka japonskiego jest to ksiazka w sam raz dla mnie. Fajnie, ze w ksiazce jest tez nauka pisania znakow kanji, bo jak przegladalam inne ksiazki na tym poziomie, to tego nie znalazlam. Naprawde super ksiazka. Widzialam tez inne jezyki w tej serii, ale ja szczegolnie polecam wam ten oczywiscie do nauki japonskiego :)
zoya
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2012, 15:21 - pt


Re: Japoński nie gryzie! :)

Postautor: BezSensu » 27 czerwca 2012, 16:33 - śr

Dobrze rozplanowana? Właśnie zastanawiam się nad jakimś podręcznikiem bo chcę się uczyć sama. :)
Awatar użytkownika
BezSensu
 
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwietnia 2012, 21:42 - wt

Re: Japoński nie gryzie! :)

Postautor: yanek » 18 grudnia 2012, 16:57 - wt

Dobrze rozplanowana :) Widzialam, ze teraz wydali takie clay Pakiet Japonski nie gryzie. Mysle, ze moze byc nawet leszpy niz sama ksiazka, bo widze w opisie,z e maja tez fiszki, wiec moze byc wypas ;)
yanek
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 16:01 - wt

Re: Japoński nie gryzie! :)

Postautor: Aikoni » 31 stycznia 2013, 19:19 - czw

Już jakiś temu kupiłam ten podręcznik (już prawie pół roku temu) I uważam go za kompletną klapę. Owszem jeśli ktoś wcześniej nie miał zupełnie styczności z japońskim, to polecam. Jednakże, ja zrobiłam wielki błąd kupując go i znając podstawy języka, również hiraganę i katakanę... Myślałam, że dowiem się czegoś nowego, jednak wiele tego nie było.
Aikoni
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 grudnia 2012, 16:15 - sob

Re: Japoński nie gryzie! :)

Postautor: ptaszek » 02 grudnia 2013, 14:29 - pn

podrecznik jest ok,dla mnie jest dobry
ptaszek
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2013, 12:41 - pn

Re: Japoński nie gryzie! :)

Postautor: Ryuichi » 09 marca 2014, 20:30 - ndz

Jak dla mnie to zwykle wyciaganie kasy od fanow, gdyz i tak po przerobieniu tej ksiazki nie dogadasz sie po japonsku. Chwytliwy tytul to troche za malo. :(
豚も煽てりゃ木に登る。
Awatar użytkownika
Ryuichi
 
Posty: 140
Rejestracja: 30 marca 2009, 20:31 - pn
Lokalizacja: ビドゴシュチ


Wróć do Język japoński

cron