Indywidualne kursy japońskiego w Białymstoku

Jak się uczyć? Gdzie się uczyć? Gramatyka, słówka itd.

Indywidualne kursy japońskiego w Białymstoku

Postautor: matyjas » 23 lutego 2011, 20:29 - śr

Witajcie :)
Wszystkich zainteresowanych nauką języka japońskiego, jak i chętnych zdobycia wiedzy dotyczącej kultury, literatury, socjologii współczesnej jak i dawnej Japonii, gorąco zapraszam do zgłaszania się na prywatne lekcje :)

Japoński każdy stopień zaawansowania, od zera do 1 kyu :)
Lekcje podzielone na bloki teoretyczne (specyfika japońskiego; gramatyka) i praktyczne (znaki; ćwiczenie gramatyki).

Posiadam wszelkie potrzebne podręczniki i materiały dydaktyczne, jak i liczne pozycje literatury pięknej japońskiej tłumaczonej, jak i w oryginale.
W ramach zajęć poza korzystaniem z podręczników do gramatyki i znaków planowane jest użycie japońskich komiksów, czasopism, animacji, filmów i innych ciekawych źródeł :D

Gwarantowany wysoki poziom nauczania, pełne doświadczenie i zaangażowanie z mojej strony.
Jestem absolwentką japonistyki na UAM, z rocznym stypendium rządu japońskiego na Osaka University. Pracowałam jako tłumacz pisemno- ustny w japońskich firmach, organizowałam liczne japońsko- polskie imprezy kulturalne, brałam udział w tworzeniu podręcznika akademickiego do znaków kanji- dlatego też z czystym sumieniem mogę się Wam polecić :)

Zainteresowanych zapraszam na maila ( matyjasek@tlen.pl ), gdzie omówimy szczegóły :D
Pozdrawiam :)
matyjas
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 lutego 2011, 20:26 - śr


Re: Indywidualne kursy japońskiego w Białymstoku

Postautor: Playboy223 » 24 lutego 2011, 18:35 - czw

to po co wróciłas do Polski ;o
Playboy223
 
Posty: 64
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:43 - ndz


Wróć do Język japoński

cron