JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Jak się uczyć? Gdzie się uczyć? Gramatyka, słówka itd.

Czy chciałbyś/Chciałabyś uczyć się Japońskiego w Katowicach?

Zdecydowanie tak!
11
92%
Nie
1
8%
 
Liczba głosów : 12

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: kakashimateo » 09 lipca 2009, 15:12 - czw

Firmę zakładam we wrześniu i uruchomię stronę www, żeby się można już było wstępnie zapisywać. Będę informował o wszystkich nowinkach :)
W razie pytań proszę piszcie.

Pozdrawiam,
Mateusz
kakashimateo
 
Posty: 12
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 16:08 - czw


Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: marzik87 » 03 września 2009, 20:07 - czw

Witam. Są jakieś nowe informacje na temat powstania centrum? Myślę że to świetny pomysł i mam nadzieję że wszystko idzie zgodnie z planem. Pozdrawiam.
marzik87
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, 21:01 - sob

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: kakashimateo » 28 września 2009, 19:35 - pn

Witajcie,

Bilety są już kupione także już nie ma odwrotu :)
W chwili obecnej walczę z połączeniem serwera i domeny ale jak już będzie strona działała to z pewnością dam znać.

Pozdrawiam ciepło,
Mateusz
kakashimateo
 
Posty: 12
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 16:08 - czw

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: kakashimateo » 30 września 2009, 01:23 - śr

Ohayo!

Strona internetowa już działa!
Podaję adres i zapraszam do wypełnienia wstępnego formularza aplikacyjnego. Będzie on nam pomocny przy ostatecznym ustaleniu grup i opłat a także ułatwi skontaktowanie się z zainteresowanymi przed właściwą rejestracją.

http://www.ichigo.katowice.pl

Zapraszam!!! ^^
Mateusz
kakashimateo
 
Posty: 12
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 16:08 - czw

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: omigoto » 04 października 2009, 23:25 - ndz

Po przeczytaniu całego tego wątku mam nieodparte wrażenie, że ktoś tu usiłuje pod pięknymi hasłami wykorzystać nieświadomość ludzi.
Kakashi-mateo, kilka konkretnych pytań do Ciebie.
1.Ile lat masz Ty i Twoja dziewczyna?
2. Co konkretnie kryje się pod hasłem „trzyletnie doświadczenie w nauczaniu języka japońskiego”? Gdzie i kogo konkretnie uczyła Twoja dziewczyna?
3. Jakie studia ukończyła Twoja dziewczyna i jakie ma kompetencje do nauczania?
Nie każdy native speaker jest w stanie nauczyć języka, zwłaszcza tak specyficznego jak japoński, nie posługując się językiem słuchaczy, szczególnie na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Jeżeli do akcji wkracza drugi język, obcy dla obydwu stron, szanse na nauczenie się tego właściwego, czyli japońskiego znacznie maleją i wiąże się to z ogromą stratą czasu. Native jest dobry, ale na poziomie zaawansowanym i do doraźnych konwersacji na innych poziomach, dla oswojenia się z językiem.
Rozumiem, że chcesz za wszelką cenę ściągnąć dziewczynę do Polski i zapewnić jej pracę, ale przynajmniej bądź przejrzysty i uczciwy w stosunku do jej przyszłych uczniów. Cena którą proponujesz również nie jest zbytnio atrakcyjna. Przejrzyj sobie strony innych profesjonalnych szkół japońskiego w całej Polsce.
Dodam na koniec, że wiem o czym mówię, bo mam profesjonalny kontakt z japońskim od wielu lat.
omigoto
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2009, 17:08 - ndz

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: kakashimateo » 04 października 2009, 23:27 - ndz

Odpiszę zatem tutaj. Wszystkie informacje są na stronie internetowej. A doświadczenie, zdobyła ucząc w Polsce, a także w centrum nauczania języka Japońskiego w Osace skąd pochodzi. Nie muszę odpowiadać na bardziej osobiste pytania. Nikt nikomu nie każe uczyć się u nas w centrum a przekonywanie, że Native jest dobry tylko na zaawansowanym poziomie jest tylko Twoją opinią. Jak z każdą inną wolni ludzie mogą się zgodzić lub nie.

Tego typu sformułowania są po prostu niemiłe i w niczym nie pomagają. Mam nadzieję, że ułoży Ci się w życiu. Nie wszyscy na ziemi są źli i oszukują, może warto mieć chociaż trochę wiary w innych?

Pozdrawiam,
Mateusz

PS.
Informacje zostawiłem jeszcze na dwóch innych forach. Chyba zrozumiałe, że zależy mi na jak najszerszym dotarciu do zainteresowanych.
kakashimateo
 
Posty: 12
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 16:08 - czw

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: omigoto » 05 października 2009, 23:13 - pn

Cieszę się, że mój post odniósł skutek w postaci dodania istotnych informacji, bo o ile mnie pamięć nie myli - a z pewnością nie myli - do wczoraj na stronie szkoły takich informacji nie było.
Uważam, że rzetelna informacja jest czymś, co należy się potencjalnym klientom. Proponuję też przestudiowanie stron internetowych PROFESJONALNYCH szkół języka japońskiego w Polsce, szczególnie linków przedstawiających kwalifikacje personelu i metody nauczania. Pozdrawiam.
omigoto
 
Posty: 2
Rejestracja: 04 października 2009, 17:08 - ndz

Re: JAPOŃSKI W KATOWICACH!!!

Postautor: Vivi » 05 października 2009, 23:42 - pn

Wątek na forum zostaje zamknięty na prośbę autora tematu.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Poprzednia

Wróć do Język japoński

cron