OMAKAI, 17-18 listopada, Toruń

Informacje o konwentach oraz innych zlotach czy imprezach związanych tematyką z Japonią.

OMAKAI, 17-18 listopada, Toruń

Postautor: Vivi » 20 września 2012, 15:00 - czw

Toruński Konwent Kultury Japońskiej OMAKAI, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2012 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich 6, to impreza, którą debiutuje nowa grupa konwentowa MERITUM. W programie imprezy przewidziane są spotkania z ciekawymi gośćmi oraz różnego rodzaju panele, konkursy i warsztaty. Patronat medialny nad konwentem objął portal Konnichiwa.pl

W sobotę o godzinie 21 rozpocznie się II tura rezerwacji, w której cena wejściówek wynosi 35zł. Będzie trwać do 7 października lub do wyczerpania wejściówek przeznaczonych na tę turę (150 sztuk). Przewidywana jest jeszcze jedna tura, w której cena wejściówek będzie wynosić odpowiednio 40zł. Rezerwacja odbywa się poprzez system FOUTON (http://fouton.omakai.pl/index.php). Cały czas trwa również zgłaszanie atrakcji (również przez system FOUTON).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konwentu (http://omakai.pl/) i fanpage grupy MERITUM na Facebooku (http://www.facebook.com/meritum.torun).
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Wróć do Konwenty i imprezy

cron