Dni Japońskie w Łodzi, kwiecień 2010 !!!!

Informacje o konwentach oraz innych zlotach czy imprezach związanych tematyką z Japonią.

Dni Japońskie w Łodzi, kwiecień 2010 !!!!

Postautor: Mido » 07 marca 2010, 16:21 - ndz

"Sobota-niedziela, 24-25 kwietnia 2010, organizowanych przez KLUB YAKUMO-GOTO pod patronatem Ambasady Japonii w Polsce, Dom Kultury „502” w Łodzi, ul. Gorkiego 16 (Widzew)"

Oryginalny adres strony i dokładny plan:
http://www.yakumo-goto.pl/dni_japonskie.html

Kto się wybiera? Był ktoś w poprzednich latach? Proszę o podzielenie się wrażeniami. :wink:
Awatar użytkownika
Mido
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 grudnia 2009, 12:34 - sob


Re: Dni Japońskie w Łodzi, kwiecień 2010 !!!!

Postautor: Demonik » 20 marca 2010, 20:01 - sob

Jeśli nie zapomnę, to będę, bo DK 502 jest tuż obok mnie :wink:
You may even hear a final sound like the breaking of crystal. Then you are no more.
Awatar użytkownika
Demonik
 
Posty: 87
Rejestracja: 24 marca 2007, 02:24 - sob
Lokalizacja: ウッチ

Re: Dni Japońskie w Łodzi, kwiecień 2010 !!!!

Postautor: isetagumoto » 13 kwietnia 2010, 00:40 - wt

ja będe napewno^^
http://www.c-fam.org/campaigns/id.179/default.asp
Wielkie talenty dojrzewają powoli.
Awatar użytkownika
isetagumoto
 
Posty: 50
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 11:19 - ndz

Re: Dni Japońskie w Łodzi, kwiecień 2010 !!!!

Postautor: Demonik » 25 kwietnia 2010, 20:36 - ndz

Pierwszego dnia wpadłem na pierwszy wykład, ale zaraz po nim wyszedłem, ponieważ poczułem się trochę, jak na uczelni (studiuję etnologię, a kobitka zaczęła gadać ogólnie o kulturze). Później już jakoś nie chciało mi się wracać, ale korzystając z niedzielnego programu wysłuchałem koncertu na instrumencie yakumo goto w wykonaniu ślicznej Niny Fukuoki, a godzinę później obejrzałem prezentację przygotowania sushi, która skończyła się degustacją. Oprócz tego zerknąłem w biegu na kimona i miecze w salce wystawowej. Skorzystałem więc tylko z kilku punktów programu całej imprezy, ale chyba były one dla najbardziej atrakcyjne. Ogólnie fajna inicjatywa i oby jak najwięcej tego typu wydarzeń odbywało się w Łodzi :)
You may even hear a final sound like the breaking of crystal. Then you are no more.
Awatar użytkownika
Demonik
 
Posty: 87
Rejestracja: 24 marca 2007, 02:24 - sob
Lokalizacja: ウッチ


Wróć do Konwenty i imprezy

cron