FALKON 2008 14-16 LISTOPADA

Informacje o konwentach oraz innych zlotach czy imprezach związanych tematyką z Japonią.

FALKON 2008 14-16 LISTOPADA

Postautor: MalaKasia » 07 października 2008, 14:32 - wt

W dniach 14-16 listopada w lublinie będzie miał miejsce IX ogólnopolski konwent miłośników fantastyki Falkon.
Jak co roku na konwencie tworzony jest blok poświęcony Kulturze Japonii oraz mandze i anime.
i właśnie w związku z częścią dotyczącą kultury Japonii
mam strategiczne pytanie (może nie na to forum ale lepsze nie przychodzi mi do głowy)... otóż jestem ciekawa co na odwiedzanych przez was konwentach czy spotkaniach najbardziej wam się podobało a czego brakowało w blokach poświęconych kulturze kraju kwitnącej wiśni?
Czy jest jakiś temat dotyczący Japonii który was ciekawi a nikt dotąd nie pofatygował się by zrobić na ten temat prelekcje?
Bardzo zależy mi na nowych pomysłach i z góry dziękuje za odpowiedź!
MalaKasia
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 października 2008, 14:18 - wt


Re: FALKON 2008 14-16 LISTOPADA

Postautor: szogun9 » 25 października 2008, 14:50 - sob

Ja na poprzednim Falkonie 90% czasu spędziłem w Games Roomie, więc nie bardzo mogę wypowiedzieć się co do bloku japońskiego... ale z tego, co widziałem w tegorocznym programie, zapowiada się bardzo fajnie i na pewno nie raz się tam pojawię :) No i wszystkich serdecznie zapraszam na Falkona, z całą pewnością jest to jeden z najlepszych polskich konwentów okołofantastycznych :)
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy


Wróć do Konwenty i imprezy

cron