hobby

Tutaj wszystkie inne tematy ;-)

Postautor: Joshu » 07 lipca 2006, 15:59 - pt

Kolejny CIEKAWY temat nad którym można dyskutować i dyskutować... :P

JA osobiście preferuję dobrą i głośną muzykę (nie techno oczywiście), lubię poanalizować z kumplami mecze (nie tylko te z MŚ 2006). Ostatnio nawet dyskutowaliśmy na temat gry teamu japońskigo na MŚ i wyszła bardzo ciekawa dyskusja!

Ja osobiście byłem zachwycony grą Nakamury i Kawaguchiego. Ten pierwszy naprawdę widział wszystko na boisku i działał szybko :P No ale ich dwóch przeciwko np. Brazylii??? Szczerze mówiąc nie liczyłem na jakiś korzystny wynik na stronę Japonii :-(

Wracając do tematu, lubię także piłkę kopać!!! i nawet mi to wychodzi :P
Ostatnio wkręciłem się w ksiązki Browna, tak tego od 'Kodu Leonarda da VInci' :-D ,szczerze to naprawdę wkręca! Siadasz do książki i 3 godziny wymazane :D
A wieczorem to najczęściej spotykam się z przyjaciółmi, bo nie ma to jak rozmowa z (prawie) najbliższymi osobami pod koniec dnia (z resztą nocy też 8) )



A żem się rozpisał :-)
Awatar użytkownika
Joshu
 
Posty: 32
Rejestracja: 21 czerwca 2006, 18:02 - śr
Lokalizacja: Chełm


Postautor: Ashitaka Kajiwara » 07 lipca 2006, 20:18 - pt

Joshu pisze: dobrą i głośną muzykę (nie techno oczywiście)

no to logiczne ze sie wyklucza :D :D :P
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: Sillhre » 07 lipca 2006, 21:26 - pt

No ale ich dwóch przeciwko np. Brazylii???
Ogladałam ten mecz i miałam małerozdwojenie jaźni. Nie wiedziałam komu kibicować - czy Brazylii, której piłkę bardzo cenię czy Japonii...

JA osobiście preferuję dobrą i głośną muzykę
Heh, dobra muzyka to pojęcie względne i subiektywne. Jeśli zaś chodzi o głośność - to nie lubię głośności na full, na cały "zycher" - umiarkowana głośność starczy. Poza tym nie widzę powodów dla ktorych mam katować innych naokoło (mnie coś takiego do szłu doprowadza, jak ktoś mi na siłe koncerty odstawia).
Głośna muzyka jest ok na koncertach :D
"Nie sztuka szanować swego mistrza, kiedy jest on miły i łagodny, ale wtedy, kiedy jest twardy i bezlitosny."
"Stado dzikich kaczek podrywa się nie dlatego, że jedna zakwakała, lecz dlatego, że się poderwała."
Awatar użytkownika
Sillhre
 
Posty: 460
Rejestracja: 16 października 2004, 19:54 - sob
Lokalizacja: Szanghaj

Postautor: Joshu » 14 lipca 2006, 06:44 - pt

Sillhre pisze: Poza tym nie widzę powodów dla ktorych mam katować innych naokoło


Rodziców wtedy nie ma w domu :P tylko ja i komp... :-)
My tu gadu- gadu o Japonii,a Chińczyków przybywa=)
Awatar użytkownika
Joshu
 
Posty: 32
Rejestracja: 21 czerwca 2006, 18:02 - śr
Lokalizacja: Chełm

Postautor: szogun9 » 21 lipca 2006, 20:17 - pt

Ja mieszkam w bloku i mam takiego sąsiada, ps. Dzidek, który b.często ok. godziny 21.00 włącza swój sprzęt na full (z reguły discopolo albo folklorystyczna), wychodzi przed blok, siada na ławce i słucha sobie w najlepsze, a wraz z nim ok. 120 osób z sąsiedztwa... Autentyk!
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Postautor: Joshu » 22 lipca 2006, 21:47 - sob

No to Ci współczuję, ja na szczęście :-) nie mam taaaaaaaakiego problemu... i takich "wspaniałych" sąsiadów :P
My tu gadu- gadu o Japonii,a Chińczyków przybywa=)
Awatar użytkownika
Joshu
 
Posty: 32
Rejestracja: 21 czerwca 2006, 18:02 - śr
Lokalizacja: Chełm

Postautor: szogun9 » 25 lipca 2006, 17:49 - wt

Na szczęscie mam takiego tylko jednego...
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 28 lipca 2006, 11:43 - pt

szogun9 pisze:Ja mieszkam w bloku i mam takiego sąsiada, ps. Dzidek, który b.często ok. godziny 21.00 włącza swój sprzęt na full (z reguły discopolo albo folklorystyczna), wychodzi przed blok, siada na ławce i słucha sobie w najlepsze, a wraz z nim ok. 120 osób z sąsiedztwa... Autentyk!
looool bez kitu.. jece discopolo.. to juz porazka :D dziwic sie ze 120 osob nie reaguje :-o ja mieszkam w domku wiec nie przeszkadzam za bardzo ale jak puszcze full to tez troche niesie po terenie :wink:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: szogun9 » 31 lipca 2006, 11:38 - pn

Jeszcze jest taka sprawa że on nie jest do końca normalny i dlatego nie za bardzo możemy mu cos zrobić, już mój sąsiad próbował i dostał odpowiedź że tamten jest na innych prawach, żadnego innego wytłumaczenia. Ale myślę że to i tak troche dziwnie żeby mu na cos takiego pozwalać, choć niby jeszcze przed ciszą nocną. W każdym razie dzisiaj wyjeżdżam na jakis czas więc będę miał go z głowy :D
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Postautor: Jezioro » 21 sierpnia 2006, 13:16 - pn

Moje Hobby ;].
Interesuje się kolekcjonerstwem, zbieram odznaki miast, panstw i klubów piłkarskich :) .
Hmm.. interesuje się rowniez geneaologią i heraldyką i z tą pasją chcę wiązac swoją przyszłość... 8) .
Interesują mnie gry na konsolę i ogólnie konsole :-) . I dzięki własnie konsolom zainteresowałem sie Japonią. Choć osttanio na stronach PE (PSXExtreme) przeczytałem ciekawy artykuł, o tym dlaczego Japonia nie jest rajem dla graczy..., ojojoj się rozpisuje nie na temat :-P . Przepraszam :P .
Interesuje sie rownież piłką nożna, ale ta głównie we włoskim wydaniu ( polskim tez, ale nie tak bardzo :P ).
No to by było raczej na tyle :P .
Awatar użytkownika
Jezioro
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 11:35 - pn
Lokalizacja: Turek

Postautor: Aki-chan » 25 września 2006, 21:06 - pn

moje hobby to:
muzyka
sport (piłka nożna)
JAPONIA!!!!!!
Awatar użytkownika
Aki-chan
 
Posty: 261
Rejestracja: 25 września 2006, 12:28 - pn
Lokalizacja: Tokyo

Postautor: Teloniusz » 25 października 2006, 18:19 - śr

historia Galicji i Austro - Węgier
historia Japoni
Japonia
RPG, fantastyka
średniowiecze
M&A
(niekoniecznie w tej kolejności :P )
Teloniusz
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 października 2006, 23:32 - śr
Lokalizacja: Galicya - Kraków

Postautor: mOlOch » 25 października 2006, 21:00 - śr

Anime & manga
PC
Siatka (nie chodzi mi o lazenie po Biedronce)
Muza (punk-rock, rock, metal)

^.^ Chi
Awatar użytkownika
mOlOch
 
Posty: 91
Rejestracja: 20 października 2006, 21:51 - pt
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: chajin » 01 listopada 2006, 20:35 - śr

Witam!
moje hobby to:
--> Aikido
--> kultura Japonii
--> motoryzacja
--> muzyka (Techno, ale nie bezmyślne łupanie :P )

mały OT:
Czy znacie może nazwe zespołu którego można usłyszeć od niedawna w radiu a tworzy on muzyke z takim BUDDYJSKIM akcentem bardzo mi sie to podoba a nazwy za piernika niemoge znależć. Prosze o pomoc!
chajin
 
Posty: 9
Rejestracja: 01 listopada 2006, 19:59 - śr
Lokalizacja: z dojo

Postautor: Nwo HadeS » 01 listopada 2006, 21:29 - śr

Moim największy hobby, poza Japonią rzecz jasna, jest hip hop i wszystko co z tą kulturą(a tak! Kulturą, wbrew pozorom to jest kultura) zwiazane. W każdej wolnej chwili pisze teksty i nagrywam nowe kawałki. Nielegal NWO wkrótce!!
Awatar użytkownika
Nwo HadeS
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 października 2006, 14:23 - śr
Lokalizacja: WWA-miasto rapu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron