Emblematy

Tutaj wszystkie inne tematy ;-)

Emblematy

Postautor: Justyna_1 » 04 czerwca 2006, 17:47 - ndz

cześć! jestem na forum nowa, ale zauważyłam wasze emblematy - w końcu to coś po czym jesteśmy charakterystyczni i oryginalni. chodzi mi o wasze pomysły na ich czerpanie - skąd bierzecie - sami robicie, ktoś wam podrzuca, czy inne metody? nie chodzi mi o wykorzystywanie ich, tylko nie mam pomysłów skąd biorą się ciekawe obrazki (ich źródeł), a niektóre mnie tak fascynują, a potem nagle ktoś emblemta zmienia - i ten obrazek przepada. nie odczuliście kiedyś pustki po takim zniknięciu? odpiszcie jak macie pomysły na ich czerpanie (bo tu chyba nie ma galerii emblematów i nie ma ich skąd czerpać). pozdrawiam serdecznie. z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Justyna_1
 
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 23:39 - sob
Lokalizacja: Wrocław


Postautor: Ashitaka Kajiwara » 05 czerwca 2006, 21:31 - pn

ja za "avatarkami" to albo wlaze w google i szukam grafiki a pozniej obrabiam obrazek do stosownych rozmiarow (lub wycinam konkretny element) albo zalatwiam juz wlasciwe tapetki od znajomych ktore rowniez pozniej przerabiam. nie korzystam raczej z zadnych istniejacych galerii

P.S. czasem daje swoje zdjecia ale to barrrdzoooo rzadko :wink:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: bobon » 06 czerwca 2006, 16:05 - wt

hmmm.... jesli ktoś ma avatarka który ci się podoba możesz go zapisać na swoim kompie a później dać na swój profil, obrazki można brać z google co kolega wyżej napisał, później dajemy do painta i zmniejszamy lub wycinamy odpowiednią część. no proste, jak jeszcze będziesz miała pytania to wal do nas jak w dym :D
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa

Postautor: Samurai » 06 czerwca 2006, 18:25 - wt

Podobnie jak koledzy wyzej szukam na google i obrabiam, chyba ze znajde jakis avatar ktory tak mi sie podoba ze wiem ze z niego skorzystam. Ale raczej staram sie uzywać tego samego avatarka na wszystkich forach co sie rejstruje to samo dotyczy podpisu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Samurai
 
Posty: 89
Rejestracja: 29 maja 2005, 18:15 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Anubis » 07 czerwca 2006, 21:24 - śr

Ja np. swojego zrobiłem z filmu Mumia. A ten drugi to już robiłem przez kilka dni sporo miałem z nim problemów ale sami powiedzcie czy podoba się wam. :)

Obrazek
Iwanu ga Hana
Awatar użytkownika
Anubis
 
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 16:27 - ndz
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postautor: TSURUGIZAN » 08 czerwca 2006, 11:58 - czw

Moj avatark to herb mojej rodziny.
Mam silna wole, robi ze mna co chce :)
Awatar użytkownika
TSURUGIZAN
 
Posty: 79
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 11:05 - sob
Lokalizacja: NAGOYA

Postautor: bobon » 09 czerwca 2006, 15:06 - pt

wow, ty to masz szczęście moja rodzina ileś tam lat temu zagubiła nasz herb i teraz teoretycznie powinniśmy go mieć ale praktycznie to go nie mamy :cry: :(
FIGO FAGO BABCIA NAGO TEGES MAJONES I WAZELINA.... I WOGOLELE LOL xD
Awatar użytkownika
bobon
 
Posty: 297
Rejestracja: 11 lutego 2006, 11:10 - sob
Lokalizacja: warszawa

Postautor: TSURUGIZAN » 10 czerwca 2006, 06:10 - sob

W japoni kazda rodzina ma swoj herb ale nie kazda go zna.
Mam silna wole, robi ze mna co chce :)
Awatar użytkownika
TSURUGIZAN
 
Posty: 79
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 11:05 - sob
Lokalizacja: NAGOYA

Postautor: AEnema » 11 czerwca 2006, 20:34 - ndz

Awatar użytkownika
AEnema
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 czerwca 2006, 19:36 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Jezioro » 21 sierpnia 2006, 12:22 - pn

bobon pisze:wow, ty to masz szczęście moja rodzina ileś tam lat temu zagubiła nasz herb i teraz teoretycznie powinniśmy go mieć ale praktycznie to go nie mamy :cry: :(


To jest mój pierwszy post na tym forum, i z góry chciałbym przeprosić, że odpowiadam na tak "stary" temat :wink: . Ale przejdę do rzeczy :wink: . Powiem Ci, ze nie da się "zgubic" swojego rodzinnego herbu. Jeżeli wiesz jakie nazwisko w twojej rodzinie było "herbowe" to wystarczy, isc do ksiegarni i kupic np. Herbarz Polski Adama Bonieckiego, lub po prostu sprawdzic na stronie www.herby.com.pl i juz :-) :wink: . Ale jeżli "zgubiliscie" swój herb to znaczy, ze tradycje szlacheckie w twojej rodziie sie zatarly, i ciezko bedzie wam nazywac sie szlachcicami..., ale to juz nie moja sprawa :wink: . Aha i przepraszam za ten off- top, ale trzba sobie pomagać :wink: . Kiedy dodam sobie jakis emblemat to, zedytuje posta, i opisze ten moj obrazek :P .
Edycja: Moj emblemat posiada łacinski napis, który w wolnym tłumaczeniu znaczy: "Odrodzony, jeszcze wpsanialszy", a w tle herb Juve. Moj emlemat oznacza, ze Juve w sumie upadło :cry: . Ale za sprawa takich ludzi jak Deschamps, Del Piero i inni . Jest w stanie się odrodzic jak Feniks z popiołów, i stać sie (Juve) jeszcze wpanialsze :) .
Awatar użytkownika
Jezioro
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 11:35 - pn
Lokalizacja: Turek

Postautor: Minako ^_^ » 24 lipca 2007, 18:58 - wt

Ja tu nowa jestem i na maxa zielona :)
Mam pytanie jak wogóle wrzucić awatara gdzie to zrobic bo nie mam pojęcia :-(
Awatar użytkownika
Minako ^_^
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 lipca 2007, 18:27 - wt
Lokalizacja: Skoczów

Postautor: Kermit » 25 lipca 2007, 11:06 - śr

Cześć. Postaram się wytlumaczyć to jak najprościej się da (proszę mi wybaczyć, jeśli będzie ZBYT łopatologicznie).
Węc tak, na początek udaj się na samą górę strony. Tam na belce wejdź w panel Profil.
Obrazek
Następnie zjedź na sam dół strony, tam masz panel kontrolny emblematów. I właśnie tam możesz wybrać, czy chcesz sobie załadować jakiś awatar z kompa
Obrazek
czy może wybrać coś z dostępnej galerii
Obrazek
Można także załadować jakiś emblemat z danego adresu (zazwyczaj jest to jakaś strona właśnie do uploadu grafiki jak PicTiger czy Imageshack). Jeśli obrazek będzie miał odpowiednie wymiary, to powinien wyświetlić Ci się właśnie w tym panelu (tak jak jest to pokazane na screenach).
Mam nadzieję, że sprawa została jasno wyjaśniona. W razie wątpliwości proszę pytać. :)
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Minako ^_^ » 25 lipca 2007, 18:30 - śr

Dzięki wielkie!! udało sie :D jakoś :mrorange:
Awatar użytkownika
Minako ^_^
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 lipca 2007, 18:27 - wt
Lokalizacja: Skoczów

Postautor: Neo » 25 lipca 2007, 21:02 - śr

Ja na wszystkich forach staram się używać tego samego avatarka dobranego pod kątem mojego nicku wyjątek stanowi tylko to forum:
http://www.gregorian.zjawiska.hosted.pl/forum/index.php
tam się wkomponowałem w tematykę tamtej strony
Awatar użytkownika
Neo
 
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:11 - pn
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: szogun9 » 24 marca 2008, 02:41 - pn

Odkop ;)
Ja swój zrobiłem sam; jest to zdjęcie moich fartownych kości, którymi gram w LotRa.
Innymi słowy - 666 po japońsku :devil:
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy


Wróć do Hyde Park

cron