Przywitanie

Tutaj wszystkie inne tematy ;-)

Re: Przywitanie

Postautor: konoyaro » 11 maja 2009, 02:41 - pn

クレイジーだからさ~。
晩酌中
Awatar użytkownika
konoyaro
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 maja 2009, 07:17 - czw
Lokalizacja: みちのく


Re: Przywitanie

Postautor: Rictor » 16 maja 2009, 15:48 - sob

Więc niech i ja się przywitam. Nazywam się Łukasz, mieszkam w Lublinie, niedługo przeleci mi 24 na liczniku wiosen. Kończę właśnie studia na Politechnice Lubelskiej i jak na złość akurat pisanie pracy stanęło mi w martwym punkcie :roll: Ciężko mi powiedzieć od kiedy interesuję się Japonią bo to już właściwie kawał czasu. Na pewno dużo wcześniej niż wciągnęły mnie klimaty m&a czy też zainteresowałem się sztukami i sportami walki. Co za to mogę powiedzieć napewno to to, że od niedawna zacząłem na poważnie zastanawiać się nad zasmakowaniem życia tam. W głowie powstał mi taki kilkuletni plan popracowania tu w kraju (najchętniej w jakimś biurze projektowym), zdobycia doświadczenia (uprawnienia budowlane też byłoby fajnie mieć :mrgreen: ), zarobienia pewnych pieniędzy a później spróbowania szczęścia w Kraju Kwitnącej Wiśni. Czy i ile z tego wyjdzie się okaże, ale nie chcę później mieć do siebie pretensji, że nigdy nie spróbowałem. Widzę, że pewny zastój tu zapanował, ale może się poprawi. Postaram się dorzucić od czasu do czasu coś od siebie na forum, czy to na tematy m&a, sportów walki (chociaż akurat to niekoniecznie budzi duże zainteresowanie; w każdym bądź razie jestem redaktorem na mmarocks.pl i jestem dość zorientowany w tematach K-1 i MMA więc jak ktoś będzie chciał coś wiedzieć na ten temat to zapraszam do mnie) czy samej Japonii. Bez zbędnego przynudzania, pozdro wszystkim.
Rictor
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:43 - wt

Re: Przywitanie

Postautor: dolekk1 » 20 lipca 2009, 13:08 - pn

Cześć! :)
dolekk1
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lipca 2009, 19:17 - sob

Re: Przywitanie

Postautor: Kyoko » 23 października 2009, 21:45 - pt

Ohayo!! jestem Kyoko zeby w skrocie interesuje sie j-rockiem troche Niemca i oczywiscie Japonia jak pewnie wszyscy xDDDDD i wszystkim co z tym zwiazane xDDDDD pozdrawiam wszystkich xDDDDD
Awatar użytkownika
Kyoko
 
Posty: 10
Rejestracja: 22 października 2009, 20:01 - czw
Lokalizacja: Tokio, Berlin

Re: Przywitanie

Postautor: Siamese » 25 października 2009, 13:20 - ndz

nie zauważyłam tego miejsca wcześniej ^^'
Witam wszystkich. Magda, lat 17. Japonią interesuje się od paru lat, mam zamiar zacząć uczyć się języka. Planuje w ramach jakiegokolwiek projektu wymiany studenckiej wyjechać do Japonii, żeby wiedze książkową zamienić na praktykę.
Poza tym jestem uczennicą biol-chemu, planuję później medycynę, gram na gitarze bardzo amatorsko i na nerwach też potrafie grać.
Awatar użytkownika
Siamese
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 października 2009, 01:03 - sob
Lokalizacja: Katowice

Re: Przywitanie

Postautor: niebieskieucho » 07 listopada 2009, 20:08 - sob

Witam Wszyściutkich Wielce głębokim ukłonem instalując się na interesującym forum.
niebieskieucho
 
Posty: 14
Rejestracja: 07 listopada 2009, 00:24 - sob
Lokalizacja: Folkestone, Katowice

Re: Przywitanie

Postautor: Izanami » 23 maja 2010, 12:23 - ndz

Skro już znalazłam taki wątek, to się przywitam ;)

Ohayou gozaimasu!
Mam nadzieję, że będzie nam dane lepiej się poznać poprzez konwersację niż przez moją biografię :PPP
Izanami
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2010, 12:11 - ndz

Re: Przywitanie

Postautor: Rycerski » 15 czerwca 2010, 10:30 - wt

Szkoda, że wcześniej nie znalazłem tego tematu :P

Witam wszystkich :D
Awatar użytkownika
Rycerski
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 czerwca 2010, 12:34 - sob

Re: Przywitanie

Postautor: Emilio » 18 lipca 2010, 19:31 - ndz

Siema! Jestem Marcin (znany też jako Emilio) i witam serdecznie wszystkich userów serwisu!
Awatar użytkownika
Emilio
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2010, 18:58 - ndz

Re: Przywitanie

Postautor: konoyaro » 21 lipca 2010, 13:03 - śr

Emilio pisze:Marcin (znany też jako Emilio)


Butragueño?
晩酌中
Awatar użytkownika
konoyaro
 
Posty: 357
Rejestracja: 07 maja 2009, 07:17 - czw
Lokalizacja: みちのく

Re: Przywitanie

Postautor: Kurisuchan » 06 listopada 2010, 19:39 - sob

Cześć. ;) Nazywam się Krystian, mam 16 lat, no i również interesuję się Japonią od pewnego czasu. Wszystko zaczęło się od zagadnienia 'Yakuza', wtedy też zacząłem interesować się Japonią. Mam już kilka książek z nią związanych (kurs języka Japońskiego, "Bezsenność w Tokio", "Księżyc Yakuzy" i kilka książek po francusku, również o Japonii). Chodzę też na jiu-jitsu, więc jak z Japonią, to na całego. :P Chcę nauczyć się języka Japońskiego, lecz jest on moim zdaniem trudny, dlatego też niebawem zapiszę się na kurs.
Kurisuchan
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 listopada 2010, 17:55 - pn

Re: Przywitanie

Postautor: Misz » 11 lutego 2011, 23:26 - pt

Hej,

Mam na imię Michał i jestem Anonimowym Nihonoholikiem od czterech lat... ;)

A tak na poważnie, to interesuję się głównie historią Japonii (ze szczególnym uwzględnieniem Bakumatsu i Meiji). Oraz trochę literaturą (której niestety mało u nas). Bardziej popkulturowymi elementami Japonii tez z reguły nie gardzę ;)
Misz
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 lutego 2011, 23:16 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitanie

Postautor: Uchiha_Sasuke » 21 marca 2011, 19:42 - pn

Szkoda że tak późno te temat znalazłam no ale napiszę coś więcej o sobie:

Nazywam się Paulina ale znajomi od jakiegoś czasu mówią do mnie Sasuke :). Interesuje się krajem Sakury od przedszkola , to może dziwne że tak szybko ale wszyscy mówili że mam skośne oczy i ogólnie jestem podobna do Japonek (oprócz koloru skóry) Uwielbiam mange i anime ale oprócz tego interesuje się samurajami i ninja (chociaż w Japonii mnie wszystko fascynuje)
Awatar użytkownika
Uchiha_Sasuke
 
Posty: 14
Rejestracja: 12 grudnia 2010, 20:46 - ndz
Lokalizacja: Rybnik

Re: Przywitanie

Postautor: Niltinco » 21 marca 2011, 21:44 - pn

azywam się Paulina ale znajomi od jakiegoś czasu mówią do mnie Sasuke

To smutne. Mogliby ci mówić Zenon albo Jerzy bo to tak samo męskie imiona jak Sasuke.
Niltinco
 
Posty: 215
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:02 - śr
Lokalizacja: Zabrze

Re: Przywitanie

Postautor: Uchiha_Sasuke » 21 marca 2011, 22:47 - pn

No niestety życie boli ... :(
Awatar użytkownika
Uchiha_Sasuke
 
Posty: 14
Rejestracja: 12 grudnia 2010, 20:46 - ndz
Lokalizacja: Rybnik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron