Wasza muzyka

Tutaj wszystkie inne tematy ;-)

Postautor: Kacza » 04 listopada 2006, 13:43 - sob

Muzyka zróżnicowana ;) Czasami budzę się rano i każdy kawałek mi się podoba a czasami słucham jednego cały dzień (wiem można zwariować :P )
Jeżeli chodzi o konkretne upodobania to:
Madonna (od pierwszych płyt do chwili obecnej), Audioslave, Sum41, Panic At The Disco, Milburn, Go Go Dolls, Obie Trice, Weezer, The Darknes, The Wonders, Trick Daddy, Within Temptation (tylko ostatnia płyta), Xzibit, Lupe Fiasco, Daft Punk i inne ;)
Awatar użytkownika
Kacza
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 listopada 2006, 00:01 - sob
Lokalizacja: Wrocław


Postautor: chajin » 04 listopada 2006, 20:32 - sob

Słucham:
techno i trance remixy i prawie wszystko co leci w RMF MAXXX :)

Czy znacie może nazwe zespołu którego można usłyszeć od niedawna w radiu a tworzy on muzyke z takim BUDDYJSKIM akcentem bardzo mi sie to podoba a nazwy za piernika niemoge znależć. Prosze o pomoc


/\
/\
/\
Jak ktoś zna niech pomoże!
chajin
 
Posty: 9
Rejestracja: 01 listopada 2006, 19:59 - śr
Lokalizacja: z dojo

Postautor: freylis » 30 listopada 2006, 01:02 - czw

przede wszystkim muzyka gotycka - Sister Of Mercy , trochę elektroniki,- Diary Of Dreams, lata 80-te :P , metal ( zwłaszcza black - Cradle Of Filth - (a propos za 3 tyg. idę na ich koncert! nie mogę się doczekać! ) trochę punka - Siekiera, trochę dark wave, cold wave, j-music, industrial itd, itp czyli wszystko co można znalezć na Castle Party!
A tak na marginesie na przyszłorocznym festiwalu CP 2007 zagra japońska grupa "The Royal Death" ( dawna "Phantasmagoria|). W 2003 zagrał japoński "Eve of Destiny" i został okrzyknięty jednym z najlepiej grających w tamtym roku zespołów. (jak zobaczyłam Koziego ( dawny Malice Mizer ) to myślałam że zemdleję ;] ;] ;] taka stara baba jak ja... shame... :D
Awatar użytkownika
freylis
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 listopada 2006, 18:20 - czw

:)

Postautor: Aiko Asakura » 21 kwietnia 2007, 17:12 - sob

Ja słucham więcej Polskich wykonawców:)
I slucham ...Hip-Hop - u = uwielbiam:)
A więc: 52Dębiec,(the best) Jamal, Jeden osiem L, hmm....kogo by tu jeszcze dodać..
No a z obcojęzycznych to oczywiście..Ayumi Hamasaki:):):)
Aiko Asakura
 
Posty: 25
Rejestracja: 27 marca 2007, 13:46 - wt

Postautor: kabusan » 22 kwietnia 2007, 00:21 - ndz

Ja slucham muzyki z radia SomaFM,

"SomaFM is independent, commercial-free internet radio, with 11 unique channels featuring underground electronica, chillout, ambient groove, downtempo, lounge, space music, indie rock and alt.country/americana."
http://somafm.com/

Lubie tez utwory Yoko Kano,
aha i soundtrack z filmu "Tylko mnie kochaj" ^^
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Postautor: SoheiMajin Gotenks » 28 maja 2007, 02:08 - pn

Ostatnio slucham Pink Floydow ciagle :D

Ale moj ulubiony zespol to chyba Lacrimosa, z Niemiec swietny zespol.

Lubie jeszcze z polskich Riverside, Satellite,
Z innych Opeth, Deep Purple, Marillion, Porcupine Tree, System of a Down, Metallica, Rammstein, i w ogole tego typu.

Poza tym Mono (z Japonii), Popol Vuh, Amon Duul, Mogwai.

Dobra, chyba wystarczy :p
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2007, 16:42 - sob przez SoheiMajin Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
SoheiMajin Gotenks
 
Posty: 40
Rejestracja: 26 maja 2007, 20:51 - sob

Postautor: Qba » 28 maja 2007, 21:27 - pn

Ja słucham godsmack, system of a down i im podobnych....Metallica, Apocalyptyca, Linkin park, muzyka na bębny :-D
Popatrz mi w oczy, a zobaczysz swój strach
Awatar użytkownika
Qba
 
Posty: 56
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, 00:44 - sob
Lokalizacja: Trzeci Najemny Oddział Piechoty Japońskiej - prefektura Podkarpacie/Rzeszów

Postautor: seeika » 29 maja 2007, 22:17 - wt

Różne rodzaje, przykładowe zespoły, wykonawcy: Massive Attack, Arrested Development, Coldplay, Stereophonics, Staind, Sneaker Pimps, R.E.M, Moby, Kanye West, Feist, a z polskich różnie: ostatnio spodobała mi się płyta Ani Dąbrowskiej, trochę Myslovitz, TLove, Kazika, Edyta Bartosiewicz. Z japońskich zespołów: co mi wpadnie w ręce, przeważnie soundtracki i wybrane z nich piosenki, nie mam więc jakiś konkretnych preferowanych japońskich wykonawców. :)
Awatar użytkownika
seeika
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2007, 16:27 - wt
Lokalizacja: ZG

Postautor: Agnieszka » 06 czerwca 2007, 11:14 - śr

W zasadzie to słucham wszystkiego, co wpadnie mi w ucho, oprócz polskiego hip-hopu, disco polo i jazzu, za którym nie przepadam.
Bardzo lubię Mike'a Oldfielda, Jean Michel Jarre'a i inne podobne klimaty, nie pogardzę muzyką ostrzejszą (czyt. metalową) począwszy od heavy metalu (Iron Maiden itp.), a skończywszy na ciężkich klimatach black metalowych (Cradle Of Filth, Dimmu Borgir i inne). :)
Bardzo lubię także muzykę etniczną, New Age.
Ostatnio jednak najczęściej słucham soundtracków z gier, których to kolekcja ostatnimi czasy zrobiła się dość pokaźna, a także j-music (Gackt, Hikaru Utada, itp...)
Tak więc, jak widać - jestem otwarta na prawie każdy gatunek muzyczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:12 - czw
Lokalizacja: Lębork

Postautor: Parn » 17 czerwca 2007, 15:40 - ndz

Ja słucham jak wcześniej pisali ludzie dobrej muzy. Ale najczęściej to rock i metal. Czesto tez posłucham jazz,blues,hh,tech,klasyczna,folkowa,country. Dużo tego. A najczęściej słuchane zespoły to(kolejnośc przypadkowa): Iron Maiden, Blaze, Frontside, Slipknot, Pantera, Wrinkled Fred, X-Japan, Dir En Grey, Rice, The Beatles, Deep Purple, Hunter, KAT, Godsmack, Helloween, Judas Priest, Bruce Dickinson, Ian Gillan, Slayer, Trivium, Metallica, L'arc-en-Ciel, Disturbed, White Stripes, Bullet For My Vallentine, Black Stone Cherry i to chyba wszystkie najczęście słuchane, ale słucham rzadziej innych zespołów ale szkoda czasu i miejsca :D
Awatar użytkownika
Parn
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 czerwca 2007, 21:02 - wt
Lokalizacja: Piekło i okolice

Postautor: Neo » 18 czerwca 2007, 19:15 - pn

No to też się dorzucę do tych muzycznych zwierzeń :-D

Na wstępie od razu przyznaje się że japońska muzyka nie jest na czele listy moich muzycznych obsesji :P
Przede wszystkim to jestem maniakiem chorału gregoriańskiego i niemieckiego zespołu Gregorian czego rozliczne dowody możecie znaleźć tutaj: http://www.gregorian.zjawiska.hosted.pl

Kolejną z moich muzycznych pasji jest muzyka irlandzka w niemal wszelkich jej odmianach i dopiero potem jest J-Miusic przy czym chodzi mi przede wszystkim o muzykę tradycyjną (najbardziej uwielbiam bębny Taiko) zaś z japońskiego popu to jak dotąd polubiłem tylko Kitaro

Oprócz wyżej wymienionych słucham też:
Bjork
Vangelisa
Chrisa De Burgha
Petera Gabriela - tylko niektórych kawałków
zaś z polskich wykonawców to tylko Cz. Niemena i niektórych piosenek Grechuty i Turnaua

i to chyba było by na tyle :P
Awatar użytkownika
Neo
 
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:11 - pn
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wasza muzyka

Postautor: Kermit » 30 kwietnia 2008, 16:30 - śr

Taaki fajny temat, nie pozwolę mu umrzeć śmiercią kliniczną!
Ostatnio kontempluje i katuje głównie Alice in Chains (a konkretnie Jar of Flies) i Amona Tobina (Folley Room). Świetni są w tym co grają, ich muzyka jest dopracowana i przyciąga - to tak w skrócie. :roll:
Ponadto jakaś elektroniczna muzyka się przewija (a to Chemical Brothers a to Basement Jaxx).
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wasza muzyka

Postautor: Demonik » 04 maja 2008, 03:32 - ndz

Wszystko, byle miało klimat.
Metal (naróżniejsze odmiany - Fear Factory, Metallica, Korn, Rammstein, Burzum, Behemoth, Vader i różne paganowe kapele), Hip-Hop (K44, PFK i pochodne, Cypress Hill, House of Pain, Wu-Tang Clan, OSTR, Tha Blue Herb), niepoprawny politycznie rock, różne leciutkie klimaty, jak Travis, a ostatnio dużo dark ambient, martial, industrial, neofolk.
Jeszcze trochę tego by się znalazło...
You may even hear a final sound like the breaking of crystal. Then you are no more.
Awatar użytkownika
Demonik
 
Posty: 87
Rejestracja: 24 marca 2007, 02:24 - sob
Lokalizacja: ウッチ

Re: Wasza muzyka

Postautor: Kajzer » 04 maja 2008, 23:08 - ndz

Ja słucham głównie Trance'u, chilloutu i ambientu. Ponadto uwielbiam muzykę filmową (głównie Hans Zimmer) - od długiego już czasu męczę soundtracki (bo jest ich na razie 3) z serialu Battlestar Gallactica, który jest po prostu świetny (zresztą sam serial jest genialny). Czasami nawiną mi się jakieś dziwne utwory niekoniecznie związane z muzyką elektroniczną, których potrafię słuchać całymi dniami, tak było np, w przypadku soundtracku z Naruto, endingu z Samurai 7 i z filmu Shinobi czy Ore wa kimi.
Jeśli chodzi o japońskie produkcje, to nie lubię ani j-rock ani popowych japońskich brzmień, za to urzeka mnie muzyka niejakiego Tenmon'a (twórca soundtracków do Anime Makoto Shinkai'a). Ogólnie lubię posłuchać jakichś spokojnych, wyciszających utworów, nie przywiązuje tu wagi do gatunku.
Awatar użytkownika
Kajzer
 
Posty: 60
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 21:06 - czw
Lokalizacja: Żory

Re: Wasza muzyka

Postautor: kaja » 08 lipca 2008, 02:02 - wt

ok, no poniewaz wracam na forum po 1000 latach nieobecnosci i troche boje sie wyplynac na szerokie wody (;))
to zaczne moze w tym, topicu:
bjork
down
muzyka davisa z winda na szafot
clutch
lamb of god
unearth
hayden
kult
krush (pan dj krush oczywiscie)
dj shadow
no i to wszycho na rozgrzewke
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron