Gracie w gry, a jak tak to na czym?

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Grasz, a jak tak to na czym?

Nie gram
3
7%
Gram, ale nie u siebie w domu
0
Brak głosów
PC
20
49%
PSX ; PS1 ; PS2
12
29%
XBOX
2
5%
GameCube
1
2%
Nintendo, obojętnie jakie poza GC
0
Brak głosów
Emulatory
2
5%
Inne platformy
0
Brak głosów
Gry są do bani, daj spokój z tą ankietą, zamknijcie temat!
1
2%
 
Liczba głosów : 41

Postautor: Ayame » 03 listopada 2004, 22:11 - śr

Vivi pisze:
shirokaze pisze:nie będzie mnie przez dobry miesiąc na forumie


Jednak chyba nie powinienem podawać tego linka :wink:

---> :mrgreen: pięknie

Ostatnio grywam w rpg... na forach i na kompie w klasycznego Baldur's Gate...

heh... ostatnio poł roku temu grałam jeszcze na PSX w mojego ukochanego Tenchu... a słyszałam, że w Polsce nie ma werscji na PC :( buuu !!!
Z tego powodu będe zmuszona kupić PS2? :( Czy może zna ktoś sklep zagraniczny, gdzie można nabyć najnowszą część tej wspaniałej gry, żebym mogła pograć na kompie? :(
niech i tak się stanie ...
... wedle wiary Twojej ...
Awatar użytkownika
Ayame
 
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2004, 03:39 - śr
Lokalizacja: Słupsk


Postautor: shirokaze » 03 listopada 2004, 23:48 - śr

Ayame pisze:
Vivi pisze:słyszałam, że w Polsce nie ma werscji na PC :( buuu !!!
Z tego powodu będe zmuszona kupić PS2? :( Czy może zna ktoś sklep zagraniczny, gdzie można nabyć najnowszą część tej wspaniałej gry, żebym mogła pograć na kompie? :(


Ayame, mam taką sugestie - ściągnij sobie emulator PS2 ( Vivi podał link -jest w którymś z wczesniejszych postów) i poszukaj najnowszej części Tenchu - na starym dobrym PSX też zagrywałem się w niego do upadłego i nadal to robie, sentymentalny jestem :)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Mizukiri » 04 listopada 2004, 00:03 - czw

yooguruto pisze:na wszystkim co sie da ;] a posiadam pieca i psxa.


Ja tez uwielbiam grac na piecyku ;D a pozatym to w wolnych chwilach popykuje w jakeistam gierki od czasu do czasu np. StarCraft posiadam tez N64.

P.S. A widzialem kiedys w czasopismie "Giatara i Bas" chyba reklame gdzie po jednej stronie byla konsola, chociaz ze zmianami to widac bylo ze symbolizujaca PSX, a na drugiej wypasiony piecyk frimy Marshall czy innej znanej z podanymi bajerskimi paramterami i dodatkami a na gorze napis "Teraz juz masz wybor" ;D
Mizukiri
 

Postautor: HebinoMetaru » 04 listopada 2004, 00:11 - czw

Mizukiri pisze:P.S. A widzialem kiedys w czasopismie "Giatara i Bas" chyba reklame gdzie po jednej stronie byla konsola, chociaz ze zmianami to widac bylo ze symbolizujaca PSX, a na drugiej wypasiony piecyk frimy Marshall czy innej znanej z podanymi bajerskimi paramterami i dodatkami a na gorze napis "Teraz juz masz wybor" ;D

A ja kiedyś widziałęm bodaj w PSX-EXTREME reklamę PS ze wspaniałym hasłem reklamowym: "Zamiast jabola, lepsza konsola", na ilstracji reklamy widniał pan w stanie zwanym "zgonem".
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: shirokaze » 04 listopada 2004, 00:28 - czw

HebinoMetaru pisze:A ja kiedyś widziałęm bodaj w PSX-EXTREME reklamę PS ze wspaniałym hasłem reklamowym: "Zamiast jabola, lepsza konsola", na ilstracji reklamy widniał pan w stanie zwanym "zgonem".


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hebino buuaaaaaa haa haa... mało sie ze śmiechu nie udusiłem hhaaa hhaaaa
następnym razem dodawaj do takiego posta notatkę "uwaga powoduje niepohamowane skurcze przepony"
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: HebinoMetaru » 04 listopada 2004, 16:06 - czw

shirokaze pisze:
HebinoMetaru pisze:A ja kiedyś widziałęm bodaj w PSX-EXTREME reklamę PS ze wspaniałym hasłem reklamowym: "Zamiast jabola, lepsza konsola", na ilstracji reklamy widniał pan w stanie zwanym "zgonem".


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hebino buuaaaaaa haa haa... mało sie ze śmiechu nie udusiłem hhaaa hhaaaa
następnym razem dodawaj do takiego posta notatkę "uwaga powoduje niepohamowane skurcze przepony"

Mimo wszystko przyznaj że zdanie prawdziwe!
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Ayame » 04 listopada 2004, 17:07 - czw

shirokaze pisze:Ayame, mam taką sugestie - ściągnij sobie emulator PS2 ( Vivi podał link -jest w którymś z wczesniejszych postów) i poszukaj najnowszej części Tenchu - na starym dobrym PSX też zagrywałem się w niego do upadłego i nadal to robie, sentymentalny jestem :)


Jej... udało mi się jeszcze wczoraj dorwać znajomego, który doradził mi to samo ...... moje szczęście nie ma granic :D
Właśnie jestem w trakcie ściągania Tenchu.. mam juz ponad połowę :-)
To waży 3 giga i po restarcie z rana prędkość ściągania mi spadła coś ;/
alllllleeee idzie ....... jakos. :?
No... wieczorkiem powinien juz być.

shirokaze pisze:
HebinoMetaru pisze:A ja kiedyś widziałęm bodaj w PSX-EXTREME reklamę PS ze wspaniałym hasłem reklamowym: "Zamiast jabola, lepsza konsola", na ilstracji reklamy widniał pan w stanie zwanym "zgonem".


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hebino buuaaaaaa haa haa... mało sie ze śmiechu nie udusiłem hhaaa hhaaaa
następnym razem dodawaj do takiego posta notatkę "uwaga powoduje niepohamowane skurcze przepony"


:mrgreen: :mrgreen: buehs...
niech i tak się stanie ...
... wedle wiary Twojej ...
Awatar użytkownika
Ayame
 
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2004, 03:39 - śr
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: shirokaze » 04 listopada 2004, 20:11 - czw

Ayame pisze:To waży 3 giga i po restarcie z rana prędkość ściągania mi spadła coś ;/
alllllleeee idzie ....... jakos. :?
No... wieczorkiem powinien juz być.


No to trzeba było zostawić kompa włączonego na noc to byś miała sporo wcześniej :D :D :clever:
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Tenchu » 04 listopada 2004, 21:51 - czw

Widzę, że jest tutaj ktoś, kto lubi tę fascynującą grę co ja...
Tak... miałem okazje pograć w to i chyba tez sobie ściągnę.
Uwielbiam grając w Tenchu rzucać pod stopy tetsubishi..... :D fajnie skaczą

Poza tym grywam jeszcze w Legacy of Kain "Soul Reaver II"
Awatar użytkownika
Tenchu
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 października 2004, 00:02 - sob

Postautor: HebinoMetaru » 04 listopada 2004, 22:24 - czw

Tenchu pisze:Widzę, że jest tutaj ktoś, kto lubi tę fascynującą grę co ja...

To zabrzmiało tak jakbyś myślał że jedyny grasz w Tenchu i je lubisz! :o :wink:
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 05 listopada 2004, 15:38 - pt

Grałem w pierwsze dwie części Tenchu jednak zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu pierwsza część... może jednak to przez bardziej "klimatyczną" ścieżkę dźwiękową...
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Ayame » 05 listopada 2004, 19:40 - pt

hehehe... :-D
Tenchu.. mamy nicki zaciągniete żywcem z tej gry :D
Ja choruje wręcz na TENCHU: Wrath of Heaven :D jak w to nie zagram w najblizszym czasie to wręcz zwariuje chyba... marnie idzie mi to ściąganie przy moim łączu.. seedów brak :?

A mam pytanie... oryginalną płytę da sie odpalić na emulatorze?
niech i tak się stanie ...
... wedle wiary Twojej ...
Awatar użytkownika
Ayame
 
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2004, 03:39 - śr
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 05 listopada 2004, 20:33 - pt

Ayame pisze:
A mam pytanie... oryginalną płytę da sie odpalić na emulatorze?


Tak, a wręcz powinno "odpalać" się tylko oryginalne płytki na emulatorze (to taki komentarz z pewnych względów ;-) chociaż to sprawa każdego co ma w domu czy na dysku ;-))
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Ayame » 05 listopada 2004, 20:52 - pt

Vivi pisze:
Ayame pisze:
A mam pytanie... oryginalną płytę da sie odpalić na emulatorze?


Tak, a wręcz powinno "odpalać" się tylko oryginalne płytki na emulatorze (to taki komentarz z pewnych względów ;-) chociaż to sprawa każdego co ma w domu czy na dysku ;-))


Skomentuję to :wink:

Osobiśce uważam, że twórcom dobrej gry należy się kasa za dobrze wykonaną pracę, toteż mam szacunek do tego i jeżeli uważam, że gra jest dobra.. kupuje ją i po sprawie. Prócz tego, że kasa trafia do właściciela, jest jeszcze satysfakcja z posiadania legalnej gry. Zawsze wyprobowuję najpierw pirata, żeby się przekonac o jakości gry. Jeśli jest do niczego, wyrzucam ją trwale z dysku nie robiąc śmietnika. Moje pytanie zadane było właśnie dlatego, że już mam upatrzone Tenchu w wersji oryginalnej. Co innego myślę o programach komputerowych... cóż.. ceny sa astronomiczne.
Podchodząc do tego prawnie... mam wujka, który jest śledczym w policji.
Kupił sobie niedawno DVD i prosił mnie o skopiowanie płytek. Na moje pytanie w sprawie piractwa odpowiedział, że piractwem jest sprzedaż kopii programu, bowiem nawet bardzo dobre programy potrafią być darmowe bo są na użytek domowy :wink:
A reszta naszej wspaniałej policji... poprostu szuka kasy czepiając sie wszystkiego i buszuje po domach obywateli naszego kraju :-)
niech i tak się stanie ...
... wedle wiary Twojej ...
Awatar użytkownika
Ayame
 
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2004, 03:39 - śr
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 05 listopada 2004, 21:19 - pt

Nie chce tutaj zaczynać dyskusji na temat piractwa bo nie tego dotyczy ten temat i zrobi się duży Off-topic więc może w osobnym temacie wyraże swoją opinię.

Ayame moją ostatnią wypowiedź adresowałem nie bezpośrednio do Ciebie lecz po prostu tak ogólnie, że raczej nie warto na forum pisać, że używa się "piratów" itp.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gry

cron