Gracie w gry, a jak tak to na czym?

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Grasz, a jak tak to na czym?

Nie gram
3
7%
Gram, ale nie u siebie w domu
0
Brak głosów
PC
20
49%
PSX ; PS1 ; PS2
12
29%
XBOX
2
5%
GameCube
1
2%
Nintendo, obojętnie jakie poza GC
0
Brak głosów
Emulatory
2
5%
Inne platformy
0
Brak głosów
Gry są do bani, daj spokój z tą ankietą, zamknijcie temat!
1
2%
 
Liczba głosów : 41

Gracie w gry, a jak tak to na czym?

Postautor: HebinoMetaru » 25 października 2004, 22:54 - pn

Ze względu na możliwości tych ankiet na forach phpbb podajcie na czym najwięcej jeśli gracie na paru platformach.
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk


Postautor: Iczka » 25 października 2004, 23:01 - pn

Kiedys jak byłam młodsza nie mogli mnie odciągnąc od gier komputerowych....a teraz ahh nie mogę na nie patrzec,,,,:] nom co jednynie to gram w chińczyka:) hehe...tak mnie ta gra wciągła ze heh :)
www.szkice.blog.onet.pl ---mój blog


"...Humor jest najwspanialszym bogactwem życia" :)
Awatar użytkownika
Iczka
 
Posty: 51
Rejestracja: 24 września 2004, 22:46 - pt
Lokalizacja: Z daleka:)

Postautor: Merstzik » 26 października 2004, 12:41 - wt

Oj kiedys to bylo granie...praktycznie nie odlaczanie sie od Playstation...ah te godziny z FF8 - w jednej rece joypad a w drugie ksiazka - Trylogia Mrocznego Elfa :P. Ale teraz sie to zmienilo i gram tylko na PC...juz coraz rzadziej, ale dalej jest to genialna i nie przerwana zabawa :).
Tak wiec moj glos padl na PC, a zaluje bo chcialbym dac na PSX...gdyby nie to ze mi czytnik wypadl :P.
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: yooguruto » 26 października 2004, 14:24 - wt

na wszystkim co sie da ;] a posiadam pieca i psxa.
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: Vivi » 26 października 2004, 21:14 - wt

yooguruto pisze:na wszystkim co sie da ;]


Podobnie jak ja :-)
Najwięcej gram na PS2 i PC-cie (ale tu głównie tylko jedna gra - Diablo 2), na PSX-ie gram teraz bardzo rzadko (tylko w "kultowe" gry 8))
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: yooguruto » 27 października 2004, 11:33 - śr

bo to jest najoptymalniejsze rozwiazanie :) w dupie mam wojny pc vs. psx :P wole grac w gry z obu platform ... i zgadnijscie kto sie lepiej bawi :)
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: Hyakusen » 27 października 2004, 12:53 - śr

gram tylko w strategie, przede wszystkim seria "sudden strike", ostatnio "cold war conflicts", i jak zawsze, namiętnie, chessmaster :)

inne ( oprócz strategii ) uważam ża marnowanie czasu i - poza tym liniowe scenariusze są do bani - unikam jak mogę.
Awatar użytkownika
Hyakusen
 
Posty: 90
Rejestracja: 05 października 2004, 00:40 - wt

Postautor: shirokaze » 28 października 2004, 11:50 - czw

charaktersystyka:

Ex konsolowiec, obecnie pececiarz. prawda jest taka, że wolałem kupic PC z potężną kartą graficzną niż PS2. Z tego prostego powodu, że PC potrzebny mi też do roboty, a bawię się w grafika w wolnych chwilach. Stary dobry szarak stoi gdzies w domu i sie kurzy, a na PC mam jego emulator.

W co gram:
Trudne pytanie. W zasadzie we wszystko co dobre. Ulubiony gatunek to strategie - seria Total War, ale i zręcznoścówkami nie pogardze - THPS 4, seria Jedi Knight. Pdgrywam też w przygodówki i rpg, ale tu jestem dość wymagający i mało jest dobrych. Ulubione to - Seria Fallout, Baldur's Gate, Resident Evil, stary dobry Larry Bajergarniak :D a ostatnio SW: Knights of Old Rpublic. No i wszelkie japońskie rpg typu Final Fantasy (przed siódemka spędziłem dobre 200 godzin)

Gram tez troche w sieciówki wszelkiej maści i rodzaju - America's Army Ops poprostu wymiata, aktualnie czekam na Ultime (aż mi kumpel wreszcie przyniesie) zasuwałem swego czasu w Hellbreath

PS: APEL - luuudzie! czy ktoś wie gdzie można znaleźć emulator Dream Cast'a?! potrzebuje go do życia jak powietrza, jest na nim Soul Calibur - najleprze mordobicie z ostrymi przedmiotami jakie świat widział
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Vivi » 28 października 2004, 12:44 - czw

shirokaze pisze:... No i wszelkie japońskie rpg typu Final Fantasy (przed siódemka spędziłem dobre 200 godzin)


Ja troszkę mniej bo jakieś 150 godzin :P oczywiście m.in. zabiłem wszystkie Weapony (wtajemniczeni wiedzą co to :P) Za to przed grą Front Mission 3 spędziłem około 250h

shirokaze pisze:PS: APEL - luuudzie! czy ktoś wie gdzie można znaleźć emulator Dream Cast'a?! potrzebuje go do życia jak powietrza, jest na nim Soul Calibur - najleprze mordobicie z ostrymi przedmiotami jakie świat widział


Zerknij pod ten link
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: shirokaze » 31 października 2004, 01:26 - ndz

He He :D

Domo arigato gozaimasu Vivi kun!! Właśnie ściągnąłem emulatorek...
Jeszcze tylko musze znaleźć na eMulu samego Soul Calibura i... nie będzie mnie przez dobry miesiąc na forumie :D :D

Shirokaze vel. Mitsurugi Heishiro :clever:
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Kazuya » 01 listopada 2004, 16:14 - pn

Dziś gram na PS2, kiedyś grałem na PSX, jeszcze wcześniej na PC, ale od kilku lat jestem wierny maszynce Sony, i choć mogłem kupić konsolę Billa Gates'a nie zrobiłem tego ze względu na cuda małych żółtych panów z Japonii mianowicie Pro Evolution Soccer (dawniej ISS), Tekken, Gran Turismo i najlepszą serię RPG'ów Final Fantasy. Jeśli już odpalę jakąś grę na piecu to są to emulacje kultowych automatów Capcomu (seria Street Fighter Alpha) lub SNK (Samurai Shodown, Garou, King Of Fighters).
Wróciłem.
Awatar użytkownika
Kazuya
 
Posty: 21
Rejestracja: 01 listopada 2004, 15:32 - pn
Lokalizacja: Elbląg

Postautor: yooguruto » 02 listopada 2004, 10:09 - wt

Shiro jest lepsza gra od soulcalibura ;] Soul Calibur 2 :D :D
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: shirokaze » 02 listopada 2004, 11:07 - wt

Yooguruto pisze:Shiro jest lepsza gra od soulcalibura Soul Calibur 2


:D :D :D

Ściągam i ją, chce mieć obie części :D :D
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: HebinoMetaru » 02 listopada 2004, 22:41 - wt

Może nie pisz tego tak otwarcie bo policja ma odziały do walki z piractwem w internecie :wink:
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 03 listopada 2004, 15:39 - śr

yooguruto pisze:bo to jest najoptymalniejsze rozwiazanie :) w dupie mam wojny pc vs. psx :P wole grac w gry z obu platform ... i zgadnijscie kto sie lepiej bawi :)


Jak najbardziej prawidłowe podejście :) Na każdej platformie znajdą się gry w które warto zagrać. Szkoda tylko, że gry na pc-ta nie mają optymalizowanego kodu bo w końcu lepiej według programistów kupić lepszą (czyt. dużo droższą kartę graficzną) niż włożyć trochę więcej wysiłku... Przykładem mogą być pierwsze 3 części Tekkena na PSX-a - sprzęt ten sam ale postęp graficzny w kolejnych odsłonach serii wielki.
A tak w dooma 3 mogę sobię zagrać (a raczej zagrałem jakieś 30 min) ledwie w medium detalach...

shirokaze pisze:nie będzie mnie przez dobry miesiąc na forumie


Jednak chyba nie powinienem podawać tego linka :wink:

HebinoMetaru pisze:Może nie pisz tego tak otwarcie bo policja ma odziały do walki z piractwem w interneci


Z pewnością Shirokaze usunię wszystko po 24h albo po prostu ma oryginalne gry w domu i chce tylko zrobić sobie kopie żeby nie porysować oryginalnej płytki :wink:
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Następna

Wróć do Gry

cron