Nintendo Wii

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Postautor: Vivi » 12 września 2006, 15:50 - wt

Ja w dalszym ciągu wierzę w PS3 - mimo wysokiej ceny. Tak naprawdę jednak będzie można się wypowiadać o konsolach nowej generacji jak już wszystkie 3 pojawią się na rynku (a to już niedługo :) ), w tej chwili istnieje zbyt dużo plotek i odpowiednich działań marketingowych.

Jeśli chodzi o nowy system sterowania Wii to mam mieszane uczucia. Z jednej strony w końcu coś nowego ale jednak z drugiej czy na "dłuższą metę" się to sprawdzi to nie jestem do końca przekonany. Co prawda grafika nie jest najważniejsza ale osobiście od konsol nowej generacji oczekuję grafiki na bardzo wysokim poziomie a tutaj niestety Nintendo przegrywa (nadrabia ceną ale ta także nie jest do końca potwierdzona... może konsola będzie tania ale co z ceną akcesorii itp.?). W tej chwili nie przemawiają niestety do mnie także zapowiedziane gry :( Z ciekawszych (to jest tylko moje zdanie) są dla mnie: nowa Zelda i ... no właśnie na razie nic więcej mnie nie zainteresowało.

Jeśli PS3 nie będzie chociaż w połowie tak dobry jak w zapowiedziach to kupię XBOX-a 360 a Wii dla mnie jest na ostatnim miejscu.
To tylko moje osobiste zdanie i wcale nie uważam, że np. PS3 jest najlepszy - po prostu w tej chwili najbardziej do mnie "przemawia" ta konsola (może to przez sentyment posiadania PS1 i PS2).

Wszystko jednak się okaże jak będzie można już kupić Wii oraz PLAYSTATION 3
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: Broker » 15 października 2006, 00:36 - ndz

W tej małej wojnie konsol sprawdzi się chyba przysłowie gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :wink: Będąc na innych forach o tematyce konsole itp. Można dopatrzeć się narzekanie na PS3 i dziwną ,,niechęć, obcość do Wii". Jak już znajdzie się coś o Xboxie to tylko jakaś pochwała lub coś podobnego. Zresztą co tu sądzić? Jak narazie to tylko xbox 360 jest;],a pozostałe konsole w sferze marzeń :P

Jednak jeszcze coś musze dopisać:
Jak wejdziemy na stronę Wii to widać, że to coś trochę innego niż konsola typu - tv - pad - gracz - klikanie^^
Trudno to opisać, ale chyba każdy co wejdzie na wii.com widzie nowość z którą żadna inna konsola nie może się równać. Zresztą możemy dedukować, że Wii to raczej konsola ,,sportowa", w której nie posiedzimy. Zresztą pilota od Wii też możemy trzymać jak pada zwykłego, ale oto chodzi w Wii abyśmy wstali i gra nie ograniczała się tylko do -> <- A -> B, tylko abyśmy my również, a nie nasze palce brały udział w grze! Przecież nic innego nie będzie dawało nam takich możliwości! Jeżeli te wszystkie ,,czujniki ruchu", które mają być będą bardzo dobre to wyobraźcie sobie np. grę w tenisa, jakiegoś starwarsa z laserowym mieczem:D:D:D, samuraja z kataną, którą sami podniesiemy i sami wymyślimy jaki zadamy cios^^ To jak ocenimy Wii zależy od gier w jakie zagramy, a tutaj autorzy mogą naprawdę wymyślić coś dobrego!
Awatar użytkownika
Broker
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 kwietnia 2006, 00:34 - ndz


Wróć do Gry

cron