Pomoc z wyborem gier na PS2.

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Pomoc z wyborem gier na PS2.

Postautor: Samurai » 08 sierpnia 2006, 22:13 - wt

Kupiłem parę dni temu PS2 i nie wiem jakie gry są warte uwagi.
Zastanawialem sie nad kupnem:
- MGS najnowszej części
- KillZone
- Sly 2 lub 3
- Jak 3
- Onimusha tez najnowsza
- któraś z części Final Fantay od X w góre.
Raczej chodzi mi o przygodówki, akcje i gier w ktore mozna grac w dwóch jednoczenie. Strzelanki mnie nie obchodzą(wyjątek KillZone). Byłbym wdzięczny za pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Samurai
 
Posty: 89
Rejestracja: 29 maja 2005, 18:15 - ndz
Lokalizacja: Katowice


Postautor: HebinoMetaru » 08 sierpnia 2006, 22:51 - wt

Polecam
- Tenchu 3: Wrath of Heaven (Świetny multiplayer)
- MGS: Snake Eater
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 08 sierpnia 2006, 23:25 - wt

HebinoMetaru pisze:Polecam
- Tenchu 3: Wrath of Heaven (Świetny multiplayer)
- MGS: Snake Eater


Na temat Tenchu w tej chwili się nie wypowiem, ponieważ pożyczyłem grę przed kilkoma dniami od znajomego ale nie miałem okazji jeszcze zagrać.

:arrow: MGS: Snake Eater - świetna gra, jedna z najlepszych (w opinii wielu najlepsza) na PS2

Z mojej strony polecam:

:arrow: FF X - stawiam go zaraz za FF VII, nie warto na pewno zaczynać od FFX-2 ponieważ jest to tak jakby druga częśc fabuły a w opinii niektórych dużo słabszy jest FFX-2 od pierwszej części. Czy to prawda to nie wiem. Mam nadzieję, że spędze chociaż w połowie tak miło czas nad FF X-2 jak spędziłem nad FF X.

:arrow: PES 5 - piłka od mistrzów z Konami

:arrow: Burnout 4 - wyścigi z "przymrużeniem oka", świetna grafika a jeszcze lepsze wypadki ;)

:arrow: Resident Evil 4 - chyba najlepsza część serii

:arrow: God of war - coś wspaniałego, fantastyczna grafika oraz klimat starożytnej Grecji. W to trzeba zagrać, lub chociaż zobaczyć.

:arrow: Devil May Cry 3 - w tej chwili w to gram i polecam.

:arrow: Jak 3 - platformówka ze świetną grafiką, dużą pocją humoru i niezwykle wciągająca.

:arrow: Front mission 4 - jeśli ktoś lubi mechy, chociaż bardziej podobał mi się Front mission 3 na Playstation.

:arrow: Tekken 5

:arrow: Soul Calibur 3
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Samurai » 09 sierpnia 2006, 00:37 - śr

Dzięki za opinie, a graliście może w coś z listy ktorą podałem?? Najbardziej zależy mi na opini o "Onimusha", czy warte jest to kupna??

@Vivi akurat wpadł mi dzisiaj w rece FFX-2 i też slyszalm opinie ze powinienem zacząć od FFX.

Co do MGS to spedziłem przy pierwszej czesci chyba z poł roku tak mnie wciągnela i zastanawialem sie czy nowe przygody Snake'a dalej trzymają klimat, ale widze ze malo sie zmienilo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Samurai
 
Posty: 89
Rejestracja: 29 maja 2005, 18:15 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Postautor: szogun9 » 15 sierpnia 2006, 20:42 - wt

TEKKEN!!!! Kiedys jeszcze słyszałem o takiej grze Kessen powinna Ci sie spodobać mi na pewno ale niestety PS2 nie mam ani emu :cry:
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy


Wróć do Gry

cron