Mangowe MMORPG

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Mangowe MMORPG

Postautor: Yuya » 10 lutego 2006, 20:22 - pt

Czy ktos zna takie - ale nie platene :P ale moze byc z cash shopem...
Oprocz Flyffa bo juz gralam. :)
Awatar użytkownika
Yuya
 
Posty: 39
Rejestracja: 08 lutego 2006, 20:42 - śr
Lokalizacja: Olsztyn


Postautor: shirokaze » 11 lutego 2006, 01:50 - sob

OCZYWIŚCIE że TAK :D

Ze swej - i Viviego - strony zapraszam do Lineage 2 :D co prawda gra jest koreańska a nie japońska, ale kreska jak najbardziej mangowa. (mocno przypomina tą znaną z Record of Lodoss War)
Gramy na www.idragon3d.com
Co prawda server nie działa od jakiegoś czasu, ale załoga zapowiada, że ruszy niebawem - miał działać już dzissiaj, ale kicha z tego wyszła :/

A to ja :D

Obrazek

ZAPRASZAMY :D

aha "Dragoni" mają jeszce servy do Ragnaroka ale akurat w to nigdy nie grałem
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Vivi » 11 lutego 2006, 16:10 - sob

Wiedziałem Shirokaze, że napiszesz o L2 ;-) Również przyłączam się do zaproszenia do gry.

Obrazek
Cervantes13 na screenie to oczywiście ja ;-)

Serwer idragon powinien działać w ciągu 72 godzin, narazie mają jakieś problemy na datacenters :/

Shirokaze nowa mapa jest tu
Powoli też trzeba będzie ściągać klienta C4 - ponad 2GB :/ lub znaleźć samego patcha (o ile istnieje) z C3 do C4
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Yuya » 11 lutego 2006, 23:57 - sob

Hehe wlasnie ostatnio patrzylam na ta gierke:) tylko przerazilam sie wielkoscia clijeta 1600 mb? :)

Pomysle bo strasznie mi sie nudzi ostatnio:)

Jesli mozna o linki do download i chcaialm sie spytac czy jest taka postac jak clerik czy cos w tym stulu? bo widzilaam maga i knighta z kazdej z ras...
Awatar użytkownika
Yuya
 
Posty: 39
Rejestracja: 08 lutego 2006, 20:42 - śr
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: shirokaze » 12 lutego 2006, 02:24 - ndz

Zerknij na www.lineage2.com

Właśnie wchodzi nowy client - Chronicle 4 ponad 2GB :D . Coś takiego jak cleric istnieje - "dobra" ścieżka rozwoju Human Mystic, w serwisie znajdziesz wszystkie informacje
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: walker_san » 12 lutego 2006, 08:03 - ndz

eee ta gra nie jest tak do konca darmowa, znaczy jest ale tylko na tzw "prywatnych serwerach", czyli mowiac inaczej pirat :P, ale sie przyznam ze tez gralem przez jakis czas, ale mis sie znudzilo, no bo to nudy sa niesamowite, tylko nabijabie poziomow i lipa, wole Guild Wars, nie trzeba placic zadnego abonamentu itd, no i nie jest taki nudny... BTW dlaczego nie gracie na oficjalnym serverze, przeciez 90zl na 2 miechy to nie az tak duzo :P :P
FU-RIN-KA-ZAN
Awatar użytkownika
walker_san
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 września 2005, 20:53 - pn
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: shirokaze » 12 lutego 2006, 13:00 - ndz

A po co 90zł za dwa miesiące jak można 0zł za duuużo miesięcy? :P

A poważnie - shardy dobra rzecz - sam downolad jest całkowicie darmowy (właśnie ciągne nowego clienta) a że ktoś sobie własny serwer postawił? Jego prawo :P

A odnośnie nudy - owszem bywa nudno, ale raczej na początku i jak się gra samemu. My gramy z Vivim już jakiś czas i dopiero zaczyna być ciekawie, zbieramy grupkę i można iść na naprawdę mocne moby :D - a jak będzie dużo ludzi to i jakiś zamek się kiedyś zdobędzie :D :D
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Vivi » 12 lutego 2006, 17:13 - ndz

walker_san pisze:eee ta gra nie jest tak do konca darmowa, znaczy jest ale tylko na tzw "prywatnych serwerach", czyli mowiac inaczej pirat :P,


Nie do końca jest prawdą, że "prywatny serwer" = pirat. Każda firma postrzega tą kwestię inaczej. Lineage2 można pobrać w pełni legalnie z oficjalnej strony, pozostaje kwestia grania na nieoficjalnych serwerach. Nie oszukujmy się, prywatne serwery były, są i będą. NCSOFT doskonale zdaje sobie sprawe z istnienia prywatnych serwerów jednak nie spotkał się z żadnymi większymi krokami z ich strony aby zamykać serwery. Doskonale zdają sobie sprawe z tego, że i tak zarabiają mnóstwo pieniędzy na oficjalnym serwerze a część graczy wybierze miesięczne opłaty zyskując dzięki temu pewność działania serwerów itp. W myśl zasady płace to wymagam.

walker_san pisze: przyznam ze tez gralem przez jakis czas, ale mis sie znudzilo, no bo to nudy sa niesamowite, tylko nabijabie poziomow i lipa, wole Guild Wars, nie trzeba placic zadnego abonamentu itd, no i nie jest taki nudny...


Ja osobiście na nudę nie narzekam grając w L2 co więcej ciągle odkrywam coś nowego już nie mówię o ładnych widokach w grze, Shirokaze pewnie potwierdzi ;-) Kiedyś może zamieścimy na jednej stronie galerię zrobionych przez nas screenów z gry :wink:

walker_san pisze:BTW dlaczego nie gracie na oficjalnym serverze, przeciez 90zl na 2 miechy to nie az tak duzo :P :P


Jak na nasz kraj to dużo... Cena jest taka sama jak na zachodzie... szkoda tylko, że przeciętne zarobki już nie :/ Jak kiedyś w końcu zacznę grać w World of Warcraft to już jednak tylko na oficjalnym i płatnym serwerze.

shirokaze pisze:My gramy z Vivim już jakiś czas i dopiero zaczyna być ciekawie, zbieramy grupkę i można iść na naprawdę mocne moby


Zgadza się, nie ma to jak podróżowanie po świecie L2 w kilkuosobowej grupie. Jest zdecydowanie ciekawiej, już nie mówiąc iż w niektóre rejony nie warto chodzić samemu bo jest to jak samobójstwo... Antharas czeka :P

BTW pozostaje jeszcze pewna gra legenda... co prawda nie MMORG, nawet nie mangowe klimaty ale jednak gra nastawiona głównie na rozgrywkę online. Moja ulubiona gra online - Diablo 2, tylko trzeba posiadać oryginał (około 50zł).
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: shirokaze » 12 lutego 2006, 18:28 - ndz

Vivi pisze: już nie mówię o ładnych widokach w grze, Shirokaze pewnie potwierdzi ;-) Kiedyś może zamieścimy na jednej stronie galerię zrobionych przez nas screenów z gry :wink:

A pewnie, że potwierdzi ;) Co do strony to zapewne kiedyś to ruszy... tylko jakoś czasu brak :/

Antharas czeka :P

Oj czeka... a ja też nie mogę się doczekać, żeby skopać mu to smocze... :D
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Kermit » 15 lutego 2006, 15:14 - śr

To może ja ze swojej strony dorzucę:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/overview/gameID/183

Zaś co do Lineage'a to także polecam-grałem w to troszkę i muszę przyznać, że nie żałowałem czasu spędzonego przy monitorze. Grałem na Lineage Extreme i z chęcią wrócę do gry(na razie kumpel korzysta z konta)jak znajdę trochę więcej wolnego czasu.
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Yuya » 15 lutego 2006, 17:38 - śr

W iRose tez gralam i chetnie bym wrocila do tej gierki z tym ze obecnie nie ma darmowych serwerow chyba ze z krzaczkami
Awatar użytkownika
Yuya
 
Posty: 39
Rejestracja: 08 lutego 2006, 20:42 - śr
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: shirokaze » 16 lutego 2006, 19:40 - czw

www.dragon-network.net

Nowy adres Smoków. Serwery już postawione na nogi, rejestracja kont także już działa... zapraszam jeszcze raz ;)

Aha - gramy z Vivim na serwerze Zenith ;)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: H4ku » 18 marca 2006, 13:59 - sob

http://www.conqueronline.com

mniej mangowe ale w orientalnym klimacie:
http://www.silkroad-online.net
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom

Postautor: shirokaze » 18 marca 2006, 23:49 - sob

Silkroad'a widziałem- muszę przyznać ciekawy pomysł, a i wykonanie świetne
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: H4ku » 19 marca 2006, 20:12 - ndz

Jak dla mnie to szybko sie nudzi :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom

Następna

Wróć do Gry

cron