Final Fantasy XI - online

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Final Fantasy XI - online

Postautor: FLO » 26 października 2005, 14:09 - śr

Chcilem zapytac czy ktokolweik gral lub gra w FF11?a jesli tak to ile kosztuje oplacenie abonamentu miesciecznego i czy gra jest tak niesamowita(zalezy dla kogo:P) jak jej poprzedniczki FF10,X2 tid..
Awatar użytkownika
FLO
 
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004, 15:32 - pt
Lokalizacja: KRAKOW


Postautor: shirokaze » 29 października 2005, 22:01 - sob

Akurat w FFXI nie... powód tego prosty - nie ma shardów, a na płacenie kilkunastu USD miesięcznie mnie niestać. W zamian polecam coś równie fajnego - Lineage II - nie jest to gra japońska lecz koreańska - jednak o bardzo mangowej grafice, bardzo przypominającej Record of Lodoss War

:D ja startuję z graniem od środy bądź czwartku (2 / 3 XI - jak mi tylko telepsa odda limit... ) na serverze http://idragon3d.com/ - mała uwaga dla wszystkich kożystających z Neostrady TP lub inncy modemó ADSL - nie założycie konta na tym serwerze bez stałego IP - polecam znaleźć znajomego/znajomą (lub ewentualnie pójść do kafejki inetowej) którzy udostępnią wam kompa do założenia konta.
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Vivi » 29 października 2005, 23:11 - sob

Miesięczny abonament w FF XI wynosi 12,95$ Raczej nie można porównywać jej z poprzednimi częściami bo jest to całkowicie inna rozgrywka, na innych zasadach ale osadzona w realiach świata Final Fantasy - czyli pewne cechy i szczegóły wyniesione z poprzednich części. Niestety dla większości polaków gry mmorg za które trzeba płacić abonament będą jeszcze długo niedostępne.
13$ to bodajże trochę więcej od minimalnej stawki za godzinę pracy w USA (w UK minimalna stawka około 5 funtów).

Co do Lineage zobaczymy jak gra prezentuje się w akcji :wink:
Niezapomnij mi przysłać Shirokaze odpowiedniego katalogu ;-) Konto jednak założyłem korzystając z neo :wink:
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Chicoo » 29 października 2005, 23:25 - sob

Hehe, ja jestem fanem gier on-line, obecnie gram w World of Warraft. Nie jestem oddanym fanem FF ale moglbym sprobowac ^^ ma ktos jakies szersze info na temat FF XI?
Awatar użytkownika
Chicoo
 
Posty: 16
Rejestracja: 28 października 2005, 21:23 - pt
Lokalizacja: Znikąd xP

Postautor: shirokaze » 29 października 2005, 23:44 - sob

Vivi pisze:Niezapomnij mi przysłać Shirokaze odpowiedniego katalogu ;-)

Nie zapomne nie zapomne :D niech no tylko telepsa przestanie sie nade mną znęcać :D

Konto jednak założyłem korzystając z neo :wink:

Jakim cudem?? Ja do tej pory nie mogę!

Chicoo >> zerknij na www.gamesites200.com - jest tam dział dot. FF XI znajdziesz sporo stron
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Chicoo » 30 października 2005, 15:41 - ndz

Dzieki Shiro, zobacze co tam jest, a ogolnie o grze to czy jest jakis cel, czy tylko wykonuje sie questy i wogole?
Awatar użytkownika
Chicoo
 
Posty: 16
Rejestracja: 28 października 2005, 21:23 - pt
Lokalizacja: Znikąd xP

Postautor: FLO » 30 października 2005, 16:01 - ndz

Chicoo no ja wlasnie gram tez w W.O.W:P Jaka grasz postacia i na jakim serwerze? :DD.. CO do ff11 13 dolcow to nie duzo na miecha
:D za wowa sie placi okolo 50zl plus utrzymanie konta :P w sumie okolo 60 zl wychodzi:P wiec FF11 nie jest takie drogie:DD
Awatar użytkownika
FLO
 
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004, 15:32 - pt
Lokalizacja: KRAKOW

Postautor: Chicoo » 30 października 2005, 16:49 - ndz

OFFTOP: Moja glowna postacia jest 60 lvl pala na Twilight's Hammer ale malo nim gram, mam tez dwarfa huntera 36 lvl na Burning Legion i mam 20 lvl undead rouge i 6 lvl orka shamana na Argent Dawn (RP serv), a ty? Ale ostatnio cos mi sie popsulo w WoWie i mnie ciagle rozlancza a teraz nie moge go zainstalowac :/
Awatar użytkownika
Chicoo
 
Posty: 16
Rejestracja: 28 października 2005, 21:23 - pt
Lokalizacja: Znikąd xP

Postautor: FLO » 30 października 2005, 17:03 - ndz

ja mam ELFA huntera na 60 na the melstrom taurena na 6 na agent tak jak ty masz orka :D, pozniej maga na 17 na the shadowmmoonie ja nie gralem 2 miechy :/ ale teraz w tym tygodniu znowu zaczne bo wyszedl nowy patch 1,8:D
Awatar użytkownika
FLO
 
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004, 15:32 - pt
Lokalizacja: KRAKOW

Postautor: Chicoo » 30 października 2005, 17:14 - ndz

dobra zakonczmy ten temat tutaj bo sie offtop robi :P
Awatar użytkownika
Chicoo
 
Posty: 16
Rejestracja: 28 października 2005, 21:23 - pt
Lokalizacja: Znikąd xP

Postautor: FLO » 30 października 2005, 19:02 - ndz

hehe:P no wsumie racja:PP
Awatar użytkownika
FLO
 
Posty: 18
Rejestracja: 29 października 2004, 15:32 - pt
Lokalizacja: KRAKOW


Wróć do Gry

cron