Gry na PC z samurajami

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Postautor: Shigeru » 26 listopada 2005, 02:10 - sob

Bardzo dziękuję Bushi!!! Nie wiem skąd wiedziałeś, że mam XP, ale trafiłeś w dziesiątkę... :D Teraz zamiast zgłębiac tajniki prawa administracyjnego (błeee :P ) będę ciągle grał... Przyjemna alternatywa :-D Jeszcze raz dzięki!!!
"Droga samuraja zawiera się w desperacji. Dziesięciu, lub nawet więcej ludzi, nie jest w stanie zabić takiego człowieka. Opierając się na zdrowym rozsądku nie dokonasz wielkich rzeczy. Walcząc, zatrać się po prostu w obłąkańczej desperacji."
"W samym środku pojedynczego oddechu, gdzie nie znajdzie się przewrotności, jest Droga."
Awatar użytkownika
Shigeru
 
Posty: 139
Rejestracja: 20 listopada 2005, 12:54 - ndz
Lokalizacja: Toruń


Postautor: Kermit » 13 grudnia 2005, 00:31 - wt

Ja ze swojej strony polecam świetną strategię Battle Realms. Bardzo ciekawy klimat, jednostki i kampania.Polecam!
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: H4ku » 19 grudnia 2005, 21:09 - pn

a znacie moze jakis emulator PS2? mam jedna gre na PS2 ale nie mam jak odpalic bo nie mam PS2 z przerobka :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Hatake » 27 grudnia 2005, 23:59 - wt

A pomógłby mi ktoś bo ściągnołem Tenchu 3 i mam w folderze: 15 plików zapakowanych i 15 plikoów(co śię wybiera program do otworzenia) i tarz mi potrzeba emulatora, bo ten nie wiem czy działa: http://www.emulator-zone.com/doc.php/ps2/
Hatake
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2005, 21:06 - wt
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Bushi » 29 grudnia 2005, 15:07 - czw

to co moge wam polecic to jedynie abyscie sobie odpuscili. nie ma jeszcze dobrego emu do ps2, nie pogracie normalnie na tym. nie dosc ze trzeba spoooro pobawic sie w ustawieniach i innych pierdolach to jeszcze gry (tylko niektore, bo nie kazda odpalicie) beda hulac wam w ok 10fps'ach. wiec nie ma po co tracic czasu. trzeba jeszcze troche poczekac na normalny emulator.
Awatar użytkownika
Bushi
 
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2005, 12:34 - pn

Postautor: Shigeru » 30 grudnia 2005, 12:45 - pt

Ja tez mam Tenchu 3, ale nie mam ps2 i mam problem :P A te emulatory na ps2 naprawdę nie bardzo sobie radzą, szkoda zachodu. Niestety trzeba czekać... :-(
"Droga samuraja zawiera się w desperacji. Dziesięciu, lub nawet więcej ludzi, nie jest w stanie zabić takiego człowieka. Opierając się na zdrowym rozsądku nie dokonasz wielkich rzeczy. Walcząc, zatrać się po prostu w obłąkańczej desperacji."
"W samym środku pojedynczego oddechu, gdzie nie znajdzie się przewrotności, jest Droga."
Awatar użytkownika
Shigeru
 
Posty: 139
Rejestracja: 20 listopada 2005, 12:54 - ndz
Lokalizacja: Toruń

Postautor: walker_san » 30 grudnia 2005, 13:51 - pt

wlasnie sciagam demko nowej gry strategicznej na PC Takeda 2, ciekawe czy bedzie lepsze od czesci pierwszej, ktora mi nie podeszla za bardzo...

EDIT: pogralem troche i ostrzegam was przed ta gra, lepiej zagrac znowu w shoguna niz tracic czas na te pierdoly....
FU-RIN-KA-ZAN
Awatar użytkownika
walker_san
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 września 2005, 20:53 - pn
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kermit » 30 grudnia 2005, 20:35 - pt

Jeśli ktoś ma dużo czasu i stałe łącze to polecam pograć w Kal Online. Bardzo fajny MMORPG, wciąga i trzeba troszkę pograć by osiągnąc zadowalający level. I bodajże(pewny nie jestem)jest darmowy!
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Yakuza » 22 czerwca 2006, 02:09 - czw

A ja polecam na PC - "THRONE OF DARKNESS" extra gra w klimacie diablo, jednak osadzona w samurajskich realiach!
Awatar użytkownika
Yakuza
 
Posty: 13
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 02:03 - czw
Lokalizacja: Nowy Targ

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 22 czerwca 2006, 16:55 - czw

gralem w ToD :D hehe w "samurajskich realiach" no z tym sie nie zgodze... iaito ktore ma najwiekszy dmg z mieczy ^^ ninja w ciezkiej luskowej zbroi, i duzzooo magii ^^ ..ogolnie lubie ta gre tylko za muzyke, krajobraz i.. rzeznieee :alien: chociaz warto w nia zagrac bo costam zawsze ma wspolnego z samurajami i ma fajne zakonczenie :wink:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Poprzednia

Wróć do Gry

cron