mało gier na PC ;(

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

mało gier na PC ;(

Postautor: 3q^^ » 27 lipca 2004, 20:54 - wt

jesli chodzi o gry ! to w Japonii powstają najlepsze :> // szkoda tylko ze tak mało zostaje wydawanych na PC :/ juz nie mowiąc o translacji :/ wiekszośc powstaje na PS2 ;/
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)


Postautor: Vivi » 27 lipca 2004, 21:27 - wt

Szkoda, że tak mało japońskich gier wychodzi na PC-ta ale z drugiej strony to i chyba dobrze, że tak mało jest konwersji z konsol... bo z reguły nie są najlepszej jakości...
Setki godzin spędzonych z PSX-em i takimi grami jak np. seria Final Fantasy, seria Tekken, Gran Turismo, Silent Hill, Resident Evil, PES i wiele innych tytułów mógłbym jeszcze wymienić, nie zapomina się... :-)
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: 3q^^ » 29 lipca 2004, 19:57 - czw

psx =] spoko... hmm... ale to juz chyba przedawniona sprawa ... teraz ps2 ;/ yh ... konsolka 1000 zeta, a i gry nie są za tanie... choc za Tekkena 4 albo DoA ;D warto bulic =]
Awatar użytkownika
3q^^
 
Posty: 18
Rejestracja: 27 lipca 2004, 20:01 - wt
Lokalizacja: Gdynia (okolice ;P)

Postautor: Vivi » 16 sierpnia 2004, 22:28 - pn

Tak, teraz PS2 (i inne konsole żeby nie było dyskryminacji ;-) ) a za niedługi czas pewnie PS3...
A PlayStation2 coraz tańsze (nie warto nawet przypominać ile kosztowało podczas premiery...), zawsze też można kupić gry w platynowej serii (około 100zł) a są w niej takie tytuły jak m.in. Gran Turismo3, Final Fantasy X itd.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: shirokaze » 03 października 2004, 18:11 - ndz

PSX, teraz PS2 - po drodze bylo jeszcze DC - gry drogie, konsole drogie

Ludzie kochani, nie nazekajcie tak... a emulatory?? Sam jestem bylym konsolowcem (przesiedzialem setki godzin przy FFVII i dziesiatki ptzy TK2 i TK3) ale teraz przesiadlem sie na PC dlaczego?? ano dlatego, że PC oferuje to wszystko co konsole i to duzo taniej. Na ten przyklad mam cala plytke emulatorow i gier produkcji japonskiej zarowno tych nieco mlodszych (doskonaly emulator PSX) jak i moim zdaniem duzo lepszych starych automatowo-konsolowych mordobic pokroju "Samurai Shodown 4" czy genialnego "Last Blade" 1 i 2

Jesli macie pytania piszcie bezposrednio na kuba@laa.home.pl
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Merstzik » 04 października 2004, 22:39 - pn

No oj baa...emulator genialna rzecz. Ale to nie ten sam klimacik co normalna konsolka...nigdy nie zapomne swoich czasow przed konsolka trzymajac w jednej rece joypad'a w drugiej ksiazke a przed oczami majac FFVIII. Czy te wspolne chwile z kolegami mlocac w Soul Blade. Badz co badz...To juz nie to samo pogrywac w Soul Blade'a na PC'cie, a na kochanej szarej konsolce.
Ja narazie czekam az PS2 stanieje do kwoty 100zl :P...i wreszcie pogram sobie w druga czesc Soul Blade (Soul Calibour) - podobno jednak gra ostro przereklamowana i Dead or Alive 3 (ahhh juz nie pamietam czy to bylo na PS2 czy na inna konsolke :/). Bah...ale FFXI napewno nie podaruje :).
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Vivi » 05 października 2004, 18:14 - wt

shirokaze pisze: ano dlatego, że PC oferuje to wszystko co konsole i to duzo taniej


Z tym bym się nie zgodził ;-) Niezapominajmy ile kasy należy wcześniej "włożyć" do PC-ta żeby np. uzyskać ten sam poziom grafiki co na konsolach (oczywiście można uzyskać lepszą grafikę ale to nie o tym ten temat...), sama karta graficzna za conajmniej 500 zł a gdzie reszta?
Nie mam tu na myśli oczywiście emulowanie gier ze starszych konsol do których wystarczy działający komputer ;-)
Jednak na pewno właśnie zaletą PC-ta jest to iż można pograć sobię w te wszystkie starsze gierki, co też czynię ;-)

Merstzik pisze:No oj baa...emulator genialna rzecz. Ale to nie ten sam klimacik co normalna konsolka...


Zgadzam się w 100% Emulator to nie ten sam klimat co prawdziwa konsola. Nie ma jak to wygodny fotel/łóżko, pad w ręce, duży TV i to wszystko bez zabawy z instalacją, sterownikami i zastanawianiem się czy ten Doom 3 "ruszy" u mnie na kompie ;-P

Merstzik pisze:Ja narazie czekam az PS2 stanieje do kwoty 100zl

Jak narazie to PS2 potaniał do 699 ale to wystarczyło żeby wylądował u mnie w domu obok PSX ;-)

Merstzik pisze:...i wreszcie pogram sobie w druga czesc Soul Blade (Soul Calibour) - podobno jednak gra ostro przereklamowana i Dead or Alive 3


Dead or Alive 3 miałem okazję zagrać na konsoli Xbox i grafika po prostu coś niesamowitego a w Soul Calibura 2 też muszę sobię koniecznie zagrać, zresztą nie tylko w tą grę ;-)

Uważam też jeśli ktoś kupuje PC-ta wyłącznie go gier to popełnia błąd...
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: shirokaze » 06 października 2004, 19:12 - śr

Merstzik pisze:.i wreszcie pogram sobie w druga czesc Soul Blade (Soul Calibour) - podobno jednak gra ostro przereklamowana...


Uwież mi, że nie jest :D swego czasu grałem w Soul Calibura jeszcze na segowym Dream Caście, jest genialny!!!
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Hyakusen » 12 października 2004, 15:46 - wt

konsole, konsole, a tymczasem o Shogunie kint nie wspomina - a to przeciez klasyka. W cywilizacji III jest nacja Japońska, ponadto w serii sudden strike można się wcielić w Japonię za czasów IIWW - jest tego trochę.
Awatar użytkownika
Hyakusen
 
Posty: 90
Rejestracja: 05 października 2004, 00:40 - wt

Postautor: yooguruto » 12 października 2004, 15:50 - wt

ze nie wspomne o grze dark throne czy o niesamowitym Sword of the Samurai ;] sciagajcie ;]
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: HebinoMetaru » 12 października 2004, 23:10 - wt

yooguruto pisze:dark throne

Znaczy się "Throne of Darkness"? :D
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: HebinoMetaru » 12 października 2004, 23:24 - wt

yooguruto pisze:ze nie wspomne o grze dark throne czy o niesamowitym Sword of the Samurai ;] sciagajcie ;]

Sword of the Samurai jest super, tylko nie mogę poćwiczyć kenjutsu bo nie mogę znaleźć którym się atakuje:D
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: yooguruto » 13 października 2004, 08:23 - śr

o fak ;] moj blad ;] mialem na mysli ToD :>

a co do pojedynkow to chodzisz keypadem, a uderzasz poprzez przytrzymanie entera przy keypadzie i wcisnieciu kierunku. lewo i prawo sa najszybsze, zas gore mozan przytrzymac by zadac mocniejszy cios
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Postautor: HebinoMetaru » 13 października 2004, 19:16 - śr

Ok, to dzięki, zaraz się na nią zabieram bo mi się spodobała :D

[EDIT]
Teraz to nie wiem jak się zapisuje_-_
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: yooguruto » 14 października 2004, 00:14 - czw

hmmm wiesz ze sam nie pamietam ?? sprobuj ktoryms z F-ów
Awatar użytkownika
yooguruto
 
Posty: 65
Rejestracja: 09 października 2004, 23:07 - sob

Następna

Wróć do Gry

cron