Heroes 3

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Heroes 3

Postautor: Master » 22 sierpnia 2005, 23:42 - pn

Witam!!!
Znacie Heroesa??? a kto nie zna??? Najlepsza gra na świcie mimo upływu lat.
Co sądzicie o tej grze???
Jaki jest Wasz ulubiony zamek???
Ja często grywam Bastionem(Rampart) bardzo japoński zamek:) wizualnie oraz Tower tez fany.
Awatar użytkownika
Master
 
Posty: 24
Rejestracja: 04 lipca 2005, 21:14 - pn
Lokalizacja: Bochnia


Postautor: Nanishii » 24 sierpnia 2005, 16:29 - śr

Heroes jest świetne. Szczerze to na początku strasznie za nią nie przepadałam. Zaraziłam się chęcią grania od przyjaciółki i tak sobie do teraz pogrywam. Jeśli chodzi o zamek to ja uwielbiam aniołki i dlatego zawsze wybieram Castle. :)
Awatar użytkownika
Nanishii
 
Posty: 58
Rejestracja: 16 lipca 2005, 22:31 - sob
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Postautor: Takezo » 27 sierpnia 2005, 00:16 - sob

Ja uwielbiam Heroesa 3 ale 4 znienawidziłem , jak można było wypuścić takie coś jako kontynuacje tak wspaniałej serii :evil:

a co do zamków , to mam takie same upodobania jak Master :D
Awatar użytkownika
Takezo
 
Posty: 53
Rejestracja: 31 lipca 2005, 18:18 - ndz
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: gil-galad » 30 sierpnia 2005, 17:29 - wt

Heroes III jest grą do której powracam z miłą chęcią i nadal mi się nie nudzi. Ja równierz uwielbiam Bastion, ale nie pogardzam Twierdzą. Uwielbiam magie 8)
gil-galad
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 sierpnia 2005, 23:55 - śr
Lokalizacja: Szara Przystań

Postautor: Kelly » 30 sierpnia 2005, 21:05 - wt

Zasadniczo mysleliśmy, zeby w "Grach" raczej były omawiane gry japońskie, a czy w Heroes jest coś wspólnego z Japonią? może jakaś katana, czy wygląd zbroi?

Jednakże Heroes III to gegegegegenialna strategia, no i przyłożyłem rękę do tłumaczenia, dokładniej zaś korekty z wersji angielskiej na polską. Niestety, miałem tylko dosłownie dzionek jeden tylko czasu, nawet niecały, ale to, podam przykładowo, że to, że jest tam piekielny ogar, a nie psobeł, łańcuch błyskawic, a nie piorunomur, czy licz, a nie liczopiór, cdzy smokopiór, jak planowano w oryginale, to moja robota.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Takezo » 01 września 2005, 12:53 - czw

Kelly dzięki ci wielkie za to!!! Prawdziwy dobry uczynek dla ludzkości :D Dziękuje w imieniu wielu graczy żeś nas uratował od tych bezsensownych nazw :)
Awatar użytkownika
Takezo
 
Posty: 53
Rejestracja: 31 lipca 2005, 18:18 - ndz
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Vivi » 02 września 2005, 01:35 - pt

Kelly pisze:Zasadniczo mysleliśmy, zeby w "Grach" raczej były omawiane gry japońskie, a czy w Heroes jest coś wspólnego z Japonią? może jakaś katana, czy wygląd zbroi?


Przychylam się do tego i zostańmy może przy grach japońskich lub mających związek z Japonią.

Kelly pisze:Jednakże Heroes III to gegegegegenialna strategia, no i przyłożyłem rękę do tłumaczenia, dokładniej zaś korekty z wersji angielskiej na polską.


Można powiedzieć, że HoM&M III to jedna z tych gier ponadczasowych gdzie nie liczą się efekty graficzne tylko to coś co w wielu obecnych tytułach niestety brakuje.

Btw: Kelly nie miałem pojęcia, że miałeś związek z tłumaczeniem tej gry :wow:
Mogę powiedzieć, że wykonałeś dobrą robotę bo jeśli te "rodzynki", które wymieniłeś pozostały by...
Niestety czasem zdarzają się nieudolne tłumaczenia gry - dlatego z reguły wolę grać w wersje ang. niż polskie. Jednak żeby tłumaczyć w stylu "liczopiór", "psobeł" czy przetłumaczyć chain lighting jako piorunomur to już przechodzi wszystko... Dobrze Kelly, że miałeś przynajmniej te kilka godzin na korekty.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Got » 22 listopada 2005, 12:36 - wt

heh forum japońskie tak, ale ta gra ma prawo dopobytu na kazdym frum :D

nie mozna powiedziec inaczej, niz rawde, ze homm to jest najlepsza gra strategiczna i ogulnie gra na pc-ta, ktora cieszy sie taka reputacja.o h3 mozna powiedziec ze sjest to jednak najlepsza czesc(w ktorej zadzi oczywiscie Twierdza :P).

Ja uwielbiam Heroesa 3 ale 4 znienawidziłem , jak można było wypuścić takie coś jako kontynuacje tak wspaniałej serii


no to jest calkowicie mylne z prawda co prawda gra ma pewne chubienia zwiazane z zamkiem i jednostkami ale jednak jest lepiej rzbudowana i posiada wiecej systemow wiec jak ktos jest fanem h3 i tylko widzial lub gral chwile w h4 to napewno tak powie, ale wystarczy posiedziec wiecej zeby sie przekonac ze gra sie w h4 tez bardz przyjemnie ;]

ps. jeszcze niecale 2 miesiace i 5(zajebis__cie) pozdro all
Awatar użytkownika
Got
 
Posty: 9
Rejestracja: 19 listopada 2005, 19:15 - sob
Lokalizacja: Krosno

Postautor: Kermit » 10 grudnia 2005, 19:27 - sob

Herosi urzekli mnie, ponieważ można w trzecią odsłonę tej serii grać i grać i grać...i wcale nie chce się przestawać. Polubiłem ją za potwory ciekawy system walki i to, że bardzo fajnie gra się w nią z kimś. Mój ulubiony zamek-chyba jednak Twierdza(choć zawsze w drużynie chciałem i miałem smoki-wszelkiego rodzaju :) )
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: H4ku » 19 grudnia 2005, 21:07 - pn

Heroes III mi sie znudzil :( Ja tam jestem ciekaw nastepnej czesci czyli V
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom

Postautor: Dave » 06 lutego 2006, 08:13 - pn

Aaaaaa Heroes III wymiata. Zawsze gram Zamkiem, (bo jest najlepszy) zresztą jak się ma dobra strategię to można grać każdym i wygrać. Szkoda, że gra po sieci zabiera tyle czasu. Pozostaje jedynie czekać na V może będzie lepsza od 4 a jak dobrze pójdzie to może nawet od III.
Dave
 
Posty: 30
Rejestracja: 05 lutego 2006, 15:32 - ndz

Postautor: Master » 12 marca 2006, 00:42 - ndz

A teraz możę o Waszych strategiach w poszczególnych zamkach?
Awatar użytkownika
Master
 
Posty: 24
Rejestracja: 04 lipca 2005, 21:14 - pn
Lokalizacja: Bochnia


Wróć do Gry

cron