Gry RPG

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Gry RPG

Postautor: macik » 07 czerwca 2005, 16:00 - wt

Wiem ze temat moze sie powtarzac ale mimo go rozpoczne bo moze nie wszysscy czytali poprzednie :P. Napiszcie jakies ciekawe tytuly japonskich (znaczy o samurajach ninja) RPG nie mowie tu o shougun tylko taka typowa rpg zbierasz ekwipunek i robi questy. Kiedys gralem w taka na serios uperowa ale nie pamietam nazwy :P Prosze podajcie jakies giery tego typu dzieki z gory.
macik
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 czerwca 2005, 15:25 - wt


Postautor: Vivi » 08 czerwca 2005, 21:46 - śr

Na starego, poczciwego PSX-a była taka gra (o ile nie przekręce tytułu...) Brave Fencer Musashi. W tej chwili jednak więcej tytułów RPG (związanych ze samurajami i ninja) sobie nie przypominam, jednak jak sobię coś przypomnę to dopiszę.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: HebinoMetaru » 09 czerwca 2005, 21:16 - czw

Brave Fencer Musashi (Musashiden) jest takim połączeniem gry rpg z platformówką i jest w zamiarze skierowana raczej do młodszych graczy. Ja muszę się przyznać że grałem i tak naprawdę wcale taka prościutka nie jest.

Poza tym jeśli chodzi o PSX to polecam grę Soul of the Samurai. Masz jeszcze do wyboru oczywiście legendane Tenchu i trochę mniej japońską Ninja: Shadow of Darkness.
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: macik » 09 czerwca 2005, 23:18 - czw

Chodzilo mi o gry na PC :)
macik
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 czerwca 2005, 15:25 - wt

Postautor: Vivi » 09 czerwca 2005, 23:32 - czw

Jeśli chodzi o japońskie RPG-i wydane na PC-ta to naprawdę "ciężko"... a jeśli jeszcze w dodatku samuraje i ninja to jeszcze gorzej...

Z japońskich RPG-ów wydanych na PC-ta to m.in.: Final Fantasy VII i VIII, Breath of fire 4, Grandia 2, Ragnarok online.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: macik » 11 czerwca 2005, 13:23 - sob

Rangarok jest chyba platny nie ?? Nie biore pod uwage 15 dni triala ;D
macik
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 czerwca 2005, 15:25 - wt

Postautor: Omega Ivan » 27 czerwca 2005, 23:03 - pn

Masz przecież pirackie servery... jak np. polski DRT
Albo Lineage 2 (jest pewien czeski server na którym gram http://www.dktech.cz/l2/a/index.php?pg=co )
Ludzie fajni, ale Gra jest TAK POTWORNIE NNNNNNUUUUUUUUDDDDDDDNNNNNNAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Że żygać się chce... Blechhhh W porównaniu do World of Warcraft (gram na oficialnym serverze, Burning Legion, gildia NOC ;) Jesteśmy najlepsi w Polsce, a ja jestem Radnym... polecam gorąco, choć ma mało wspólnego z japonią.
Stanowczo za to odradzam MU i inne takie dziadostwa... nudne, i nie RPG ale Hack nad Slashe... a Ragnarock jest przynajmniej "śliczny" ;)
Ale najlepsza z gier godna polecenia to "Havens Gates"... super fabu ła, nowy świat, świetna przygoda... w stylu Ragnarocka, ale bardziej dojżale. Tylko jest uno picolo problemo... nie znam żadnego darmowego servera w europie...
Awatar użytkownika
Omega Ivan
 
Posty: 21
Rejestracja: 27 czerwca 2005, 18:42 - pn

Postautor: H4ku » 11 września 2005, 14:53 - ndz

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
H4ku
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 kwietnia 2005, 07:55 - pn
Lokalizacja: Bytom


Wróć do Gry

cron