Kendama - www.Kendama.com.pl

Wszelkiego rodzaju japońskie gry...

Kendama - www.Kendama.com.pl

Postautor: Patryk » 26 lipca 2012, 15:29 - czw

Hej,

sądzę, że niejedna osoba na tym forum ma pojęcie czym jest kendama, jak się tym gra i sądzę, że niejedna osoba się tym jara, może nawet ktoś tym gra.
Jeżeli mam rację, to mam dobre wieści, powstało pierwsze polskie forum o Kendamie. www.Kendama.com.pl. Uprzedzam, że nie jest to projekt który po 2-3 dniach padnie, bo nie będzie kosztów na jego utrzymanie, czy się po prostu znudzi. Wręcz przeciwnie. www.Kendama.com.pl jest forum stworzonym przez grupkę zajaranych Kendamą kumpli, którzy zirytowani tak małą sceną Kendamy w Polsce postanowili wziąć się za to w swoje ręce.

Dla waszej(jak i naszej) wygodny forum stoi na silniku IP Board, które kosztuje -/+ $200 za licencje. Wykupiliśmy domenę, póki co na rok oraz jak najlepszy hosting, aby IPB działał jak należy. Jednak, aby polepszyć komfort użytkowania naszego forum, planujemy wykupić serwer dedykowany specjalnie pod projekt www.Kendama.com.pl.

Forum nie jest puste, nie jest martwe... myślę, że można tak powiedzieć. Co prawda póki co jesteśmy tylko my(czyt. ja i znajomy), lecz staramy się rozkręcać, pisać i rozmawiać między sobą tam, aby nowy użytkownik mógł poczuć, że to forum żyje, aby zechciał do nas wrócić.

"Potajemnie" współpracujemy z www.kendama.co.uk, nasza reklama zawita na ich stronie(na forum już jest), ich u nas już jest. Jednak wiadomo, że angielskie forum nie jest najlepszym miejscem na szukanie polskich graczy.

Planujemy stworzyć taką mini-społeczność, gdzie każdy czułby się dobrze, jak i ewentualnie chciałby od czasu do czasu się spotkać - jakieś meetingi nie są dla nas większym problemem(nawet dla mnie, mimo, że nie mieszkam w polsce).

A więc, serdecznie zapraszam was na forum www.Kendama.com.pl. A jeżeli nie wiesz czym jest Kendama, to nic nie szkodzi. Zajrzyj do nas, a na pewno ktoś Ci wytłumaczy. ;)

Pozdrawiam,
Patryk.
Patryk
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2012, 15:27 - czw


Wróć do Gry

cron