JRpass przez internet

Linki do wartych polecenia stron związanych z Japonią

JRpass przez internet

Postautor: anna mp » 09 sierpnia 2010, 10:47 - pn

Witam serdecznie,

pytanie do forumowiczów odnośnie zakupu karnetu na koleje japońskie przez internet - byłoby to dla mnie idealne rozwiązanie biorąc pod uwagę, że w Polszy brakuje punktów, gdzie można nabyć JRpass.
Natknęłam się na stronę (brytyjską) www.jrpass.com - jednak budzi ona we mnie sporą dawkę nieufności.
Może ktoś z Was lub też znajomi korzystali i mogą potwierdzić, czy strona jest godna zaufania czy to kolejni naciągacze.

Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek informacje, zarówno odnośnie stronki jak również wskazówki czy jest możliwość zamówienia karnetów drogą internetową poprzez zaufane źródła.

Pozdrawiam ciepło!!!
anna mp
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 10:36 - pn


Re: JRpass przez internet

Postautor: kabusan » 13 sierpnia 2010, 07:45 - pt

Jeśli mogę zapytać to co w tej stronie budzi ta nieufność?
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio

Re: JRpass przez internet

Postautor: s_k » 13 sierpnia 2010, 11:33 - pt

Ja parę lat temu kupowałem w biurze Lotos Travel ze Szczecina, które kupuje railpassy w Niemczech.
Ewentualnie po 3 sekundach z google znalazłem taką stronę http://www.jaltour.de/cgi-bin/form.cgi? ... lpass.html gdzie można z Niemiec samemu zamówić i na forum, gdzie to znalazłem (kolejne 3 sekundy) piszą, że sprawdzone.
Poza tym podana brytyjska strona wygląda na ok. Zawsze możesz do nich napisać, jeśli masz pytania i wątpliwości. Piszą, że mają "same day response" więc szybko powinnaś uzyskać informacje :)
Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku.
Obrazek
s_k
 
Posty: 320
Rejestracja: 01 lutego 2008, 01:15 - pt

Re: JRpass przez internet

Postautor: kabusan » 16 sierpnia 2010, 12:41 - pn

Mogę już potwierdzić na 100% ze przyszły bilety ze strony http://www.jrpass.com . Kontakt był bardzo dobry. Wysłałem do nich zapytanie na mejla. Odpowiedz otrzymałem po niecałych 2h. Czas oczekiwania na przesyłkę 2-3dni. Nie dostarczają w weekendy.
kabusan
 
Posty: 47
Rejestracja: 03 kwietnia 2006, 23:03 - pn
Lokalizacja: Tokio


Wróć do Ciekawe strony

cron