Rowerowa tułaczka po Japonii - krótka seria vlogów

Linki do wartych polecenia stron związanych z Japonią

Rowerowa tułaczka po Japonii - krótka seria vlogów

Postautor: qrzej » 11 stycznia 2017, 00:29 - śr

Cześć wszystkim,

prawie półtora roku temu wybrałem się z przyjacielem na wyprawę do Japonii. Ponieważ w kulturze japońskiej siedzimy nie od dziś to chcieliśmy pozwiedzać trochę miejsc mało turystycznych. Wybraliśmy opcję rowery + namioty na trzytygodniową trasę.

W trakcie podróży miałem kamerkę sportową, którą chciałem ponagrywać trochę rzeczy "dla rodziny/wnuków". Po roku znajomi namówili mnie, żebym jednak zrobił z nich publiczną serię vlogów. Wyszedł z tego znacznie większy i lepiej przyjęty projekt niż myślałem. Obecnie jest 10 odcinków online, materiału zostało na jeszcze maksymalnie 3. Zapraszam do oglądania i przeżycia fajnej historii podróżniczej w kraju do którego każdy z nas chce wracać :)

https://www.youtube.com/channel/UC9PDNE0UHVJEhGwTP1UKi8A

P.s.
Jakby ktoś miał pytania co do kwestii technicznych takiej podróży to zapraszam albo tutaj, albo na stronę fb serii: https://www.facebook.com/qrzejproductions/
qrzej
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 00:18 - śr


Re: Rowerowa tułaczka po Japonii - krótka seria vlogów

Postautor: qrzej » 15 lutego 2017, 12:49 - śr

Cześć wszystkim,

Właśnie wrzuciłem ostatni odcinek z serii, podsumowujący cały miesięczny wyjazd. Zrobienie tych filmów to była dla mnie ogromna przyjemność. Mam nadzieję, że komuś jeszcze przypadnie do gustu. A wkrótce kolejna podróż do Japonii. Tym razem już bardziej zaplanowana pod względem audio-wizualnym.

https://youtu.be/gqrf82DY7iY
qrzej
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 00:18 - śr


Wróć do Ciekawe strony

cron