Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Restauracje japońskie, przepisy na dania japońskie. Zapraszamy do podzielenia się informacjami z innymi...

Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: Noxagon » 03 marca 2011, 01:27 - czw

Kocham jeść sushi , a że jestem bardzo leniwy i nie chce mi się robić tej potrawy samemu szukam jakiegoś ciekawego sushi baru z przyzwoitymi cenami.
Jak na razie najlepsze co znalazłem to http://www.samurai-sushi.pl/ , lecz niestety ta knajpka jest daleko od mojego miejsca zamieszkania.
Żona i tatami są najlepsze, gdy nowe
Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową.
ObrazekObrazek
Noxagon
 
Posty: 44
Rejestracja: 06 marca 2010, 18:25 - sob


Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: Muscat » 20 marca 2011, 20:58 - ndz

Zapraszam do zapoznania się z naszą bazą barów, w Poznaniu barów jest kilka, może znajdziesz coś bliższego: http://www.sushi-online.pl/ :ok:
Awatar użytkownika
Muscat
 
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 12:49 - wt

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: akru,skaw » 26 maja 2011, 16:19 - czw

zamów sobie z sushi-taxi.pl. Skoro jestes taki leniwy jak piszesz to idealna opcja dla Ciebie - maja swietne jedzenie i przywiozą ci pyszne suszki pod same drzwi. dowoź obejmuje poznan i okolice, mi ostatnio dowiezli do Skórzewa. sushi pochodzi z Sushi Violet
akru,skaw
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2011, 16:13 - czw

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: gic.uyg » 23 czerwca 2011, 19:57 - czw

Wybierz się do Violet Sushi, to jest całkiem przyzwoita knajpa z wybitnie przyzwoitym sushi i całkiem znośnymi cenami. Jak sushi to tylko tam, każdy koneser będzie ukontentowany:))
gic.uyg
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 czerwca 2011, 19:52 - czw

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: Mitsuro Matii » 30 marca 2012, 23:23 - pt

A próbowałeś w Violet Sushi&Yakitori na św. Marcina? ;) możesz też zamówić sushi prosto do domu przez portal sushi-taxi.pl
Mitsuro Matii
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 marca 2012, 23:20 - pt

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: Noxagon » 23 kwietnia 2012, 10:59 - pn

akru,skaw pisze:zamów sobie z sushi-taxi.pl. Skoro jestes taki leniwy jak piszesz to idealna opcja dla Ciebie - maja swietne jedzenie i przywiozą ci pyszne suszki pod same drzwi. dowoź obejmuje poznan i okolice, mi ostatnio dowiezli do Skórzewa. sushi pochodzi z Sushi Violet


Po pierwsze ktoś o tym już napisał , po drugie proszę spójrz na datę założenia tematu ;)

Violet sushi już spróbowałem i trzeba powiedzieć że jakoś w tej restauracji jest przednia , ceny jednak należą do raczej średnich ale , ale w porównaniu cena->smak , tamtejsze sushi kwalifikuję się do jednej z najwyższych ocen. Bądź co bądź nadal zamawiam potrawy w samurai-shushi , ale gdy mam ochotę na coś lepszego wybieram się do Violet :)
Żona i tatami są najlepsze, gdy nowe
Pasta sojowa, która wygląda jak pasta sojowa, nie jest dobra pastą sojową.
ObrazekObrazek
Noxagon
 
Posty: 44
Rejestracja: 06 marca 2010, 18:25 - sob

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: ptaszek » 02 grudnia 2013, 14:26 - pn

ludzie mieszkam kawałek za Pozkiem, czy któras knajpa tu dowozi
ptaszek
 
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2013, 12:41 - pn

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: oflu » 26 marca 2016, 21:24 - sob

Ja korzystam z gościnności www.sushiwesola.pl. Bardzo dobre jedzenie oraz ładny lokal.
oflu
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 marca 2016, 21:13 - sob

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: daryjka90 » 25 maja 2016, 00:30 - śr

Mi osobiście najlepiej smakuje w http://www.sushi-tokyo.pl/nasza-oferta - dobre ceny, duże porcje i zawsze smacznie (na plus, że można zamawiać na dowóz) ;);)
daryjka90
 
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2016, 00:27 - śr

Re: Poznań Sushi - fanatycy surowej rybki HELP!

Postautor: sugomi » 23 grudnia 2016, 12:02 - pt

Witamy!
Przyłączając się do wątku, wszystkie osoby poszukujące dobrej kuchni japońskiej (sushi ale nie tylko) chcielibyśmy zaprosić do naszej restauracji - SUGOMI sushi. Restauracja znajduje się w podpoznańskich Kamionkach, jednak oferujemy dowozy na terenie całego Poznania, Lubonia i okolic. Wszystkie informacje dostępne też na naszej stronie http://sugomisushi.pl.
Zapraszamy!
sugomi
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 grudnia 2016, 11:57 - pt


Wróć do Kuchnia japońska

cron