Komentarze Newsów

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Jak oceniasz pomysł komentarzy newsów bezpośrednio na forum?

Czas głosowania minął 19 stycznia 2007, 18:07 - pt

Dobry pomysł
6
86%
Zły pomysł
0
Brak głosów
Nie mam zdania
1
14%
 
Liczba głosów : 7

Komentarze Newsów

Postautor: Vivi » 12 stycznia 2007, 18:07 - pt

Pewien czas temu wyłączyłem możliwość komentowania news'ów na stronie głównej z kilku powodów m.in. : spam, niezbyt duża ilość komentarzy, brak czasu (osób) do kontrolowania wpisywanych komentarzy itd.

Wraz z nową wersją Konnichiwy i Straży Przybocznej nie będzie wprowadzonej opcji komentowania newsów zamieszczonych na naszych stronach. Jednak czasem przydałaby się możliwość dodania komentarza, dlatego też przedstawiam Wam moją propozycję.

Teraz i tak każdy news na naszych stronach jest kopiowany na forum do tematu "aktualizacja strony", więc może utworzyć specjalny dział na forum tylko dla newsów? Wyglądałoby to mniej więcej tak:
1. Dział na forum tylko z newsami, brak innych tematów
2. Każdy nowy news to jednocześnie nowy temat na forum i jednocześnie jest możliwość napisania posta (zamiast komentarza na stronie).

Jak wspomniałem, na początku tego posta, nie przewiduję możliwości komentarzy newsów w "normalny sposób" wraz z nową wersją strony, dlatego też proponuję takie rozwiązanie.

Wszelkie opinie mile widziane. Proszę także o zagłosowanie w ankiecie.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2007, 18:35 - pn przez Vivi, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: Kelly » 12 stycznia 2007, 21:09 - pt

Głosowałem tak. Uważam, ze dzieki temu moze uda się zachęcić Czytelników do wnikliwszego poznawania Japonii nie telko od strony sztuk walki, czy historii samurajów.
Kelly
Straż Przyboczna
 
Posty: 583
Rejestracja: 04 października 2004, 13:07 - pn
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Kermit » 13 stycznia 2007, 21:21 - sob

Również uważam, że jest to dobre wyjście. Będzie można zobaczyć czy i ile osób wnikliwie czyta i interesuje się newsami. Ponadto toczenie dyskusji na temat konkretnych aktualności na forum będzie lepszym rozwiązaniem niż niepotrzebne napychanie stronki komentarzami lub też brak możliwości wyrażenia swojego zdania na temat danego wydarzenia.
Awatar użytkownika
Kermit
 
Posty: 378
Rejestracja: 26 listopada 2005, 14:58 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz


Wróć do O stronie

cron