Nowa wersja Konnichiwa

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Nowa wersja Konnichiwa

Postautor: Vivi » 30 listopada 2005, 04:52 - śr

Godzina bardzo późna więc napiszę krótko: oceniajcie, zgłaszajcie swoje sugestie oraz zauważone błędy (nie było czasu na zbytnie testy niestety).
Powiem tylko tyle, iż to początek zmian, z biegiem czasu grafika będzie poprawiana itd.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: Wirid_:P » 30 listopada 2005, 12:35 - śr

Stronka spoko, mniejsza czcionka i przestrzeń da się odczuć, co w poprzedniej zabierały reklamy w dziwnych miejscach. Ja narazie sobie przejrzałam i błędów nie widze. Tylko mam pytanie: czy kolorek zielony jest na stałe??
kodokan kobukan megaturbo aikido :D
Awatar użytkownika
Wirid_:P
 
Posty: 351
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:00 - sob
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Vivi » 30 listopada 2005, 14:29 - śr

Tak jak wcześniej wspomniałem w news'ie na stronie głównej kolor zielony został wybrany całkiem przypadkiem ;-) Jak narazie pozostanie jednak pojawią się nowe wersje kolorystyczne w przyszłości (jak ukończę jeszcze kilka działów na stronie).
Jeśli chodzi o kolorystykę to z pewnością pojawi się tyle opinii ile osób w końcu każdy woli coś innego dlatego też właśnie będzie ta, wcześniej wspomniana, możliwość zmiany kolorystyki. Z pewnością najbardziej pasujące kolory to biały i czerwony jednak jest już jedna taka pewna strona i na pewno nie chciałem kopiować pomysłu i tworzyć duplikat wyglądy tamtej strony.

Z kolorystyką to naprawdę ciężka sprawa bo trudno wybrać taką aby byli wszyscy zadowoleni np. wiele osób narzekało iż w poprzedniej wersji kolor czerwony jest słabo widoczny (np. w słoneczny dzień) na ekraie monitora, jest za bardzo agresywyny lub męczy oczy podczas dłuższego czytania tekstów itp.

Czcionka musiała zostać pomniejszona aby dopasować stronę do rozdzielczości 800x600, podobny rozmiar jest w bardzo wielu serwisach np. M&A.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Bushi » 30 listopada 2005, 22:21 - śr

ej nie no zielony kolorek jest calkiem fffporzo; mnie sie podoba. wiem ze nieco matrixowo wyglada ale dla oczu jest przyjazny. swoja droga zawsze lubilem zielony 8)
Awatar użytkownika
Bushi
 
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2005, 12:34 - pn

Postautor: G_U_M_A » 30 listopada 2005, 22:54 - śr

mnie troche bola oczy od tego zielonego ale w sumie liczy sie zawartosc. Mnie juz wczesniej na konnichiwie brakowalo wiekszej liczby zdjec. jak jest dzial Tokio to mysle dobrym pomyslem bylo by dorzucic pare zdjec, by nie bylo tylko samego tekstu.
a tak poza tym to jest gites
To live is to suffer, but to survive is to find meaning in this suffer
Awatar użytkownika
G_U_M_A
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 września 2005, 18:40 - sob
Lokalizacja: Nowy Sącz


Wróć do O stronie

cron