Dalsze losy strony

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Dalsze losy strony

Postautor: Vivi » 21 listopada 2005, 03:29 - pn

Jak zapewne niektórzy już zauważyli pojawiła się pewna informacja na stronie głównej Konnichiwa... W tej chwili nie zdradzę żadnych informacji co dalej ze stroną, wszystko okaże się już za kilka dni.

Osoby z redakcji i moderatorów proszę o nieujawnianie w chwili obecnej żadnych informacji na ten temat.

Gdy przed kilkoma laty pojawiła się Konnichiwa była jedną z pierwszych polskich stron o Japonii. Z upływem lat pojawiło się wiele innych stron o Kraju Kwitnącej Wiśni. Niektóre funkcjonują do dzisiaj, inne (mimo ambitnych planów) przeszły już do historii. Pojawia się jednak pytanie do wszystkich odwiedzających do tej pory stronę: czy chcecie aby nasza strona wróciła, stawała się coraz lepsza i ciągle się rozwijała? Wiele osób włożyło bardzo wiele pracy i poświęciło dziesiątki (jak nie setki) godzin w rozwój strony jednak aby mogło się to dalej odbywać po prostu musimy wiedzieć, że ktoś naszą pracę docenia. To czy strona będzie istniała zależy w dużym stopniu od Was!

Wszystkie komentarze mile widziane :-)

PS. Jeszcze raz proszę redaktorów o nie ujawnianie pewnych informacji!!!
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: szogun9 » 21 listopada 2005, 13:25 - pn

Ja jestem za dalszym funkcjonowaniem strony, choć wiem, ile pracy i czasu kosztuje to innych. Jeśli to nie pozwala na doglądanie strony, to trudno, ale szkoda, że tak świetna (moim zdaniem) przeszłaby do historii.
Neminem aestimate ex velocipe eius.
Awatar użytkownika
szogun9
 
Posty: 216
Rejestracja: 05 stycznia 2005, 16:54 - śr
Lokalizacja: Puławy

Dalsze losy strony

Postautor: FIT » 21 listopada 2005, 13:50 - pn

Ja jestem również za funkconowaniem strony w dalszym ciągu.Szkoda skończyć coś co funkcjonowało całkiem dobrze:)Pozdrawiam Vivi,z którą łączy mnie miasto pochodzenia:)I w razie dalszych problemów służę pomocą przy stronie:)
FIT
 
Posty: 17
Rejestracja: 26 czerwca 2005, 21:46 - ndz

Postautor: Nakato » 21 listopada 2005, 15:01 - pn

Może i niedługo śledzę wasze starania, ale jestem pod wielkim wrażeniem waszych osiągnięć. Tak więc chciałbym abyście dalej kontynuowali swoją pracę. I jak najbardziej wasza praca jest doceniana :) .
If people were more sneezed, world would be more nicely.
Awatar użytkownika
Nakato
 
Posty: 30
Rejestracja: 31 października 2005, 00:23 - pn
Lokalizacja: Legnica

Postautor: Wirid_:P » 21 listopada 2005, 20:33 - pn

Niom ja tez jestem za :!:
kodokan kobukan megaturbo aikido :D
Awatar użytkownika
Wirid_:P
 
Posty: 351
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:00 - sob
Lokalizacja: Poznań

I ja jestem za...

Postautor: Shigeru » 21 listopada 2005, 22:36 - pn

Ja w porownaniu z Nakato jestem w powijakach na forum, ale jestem jak najbardziej za dalszym funkcjonowaniem strony... Nie sposób nie docenić tego wkładu pracy, ktory jest widoczny na każdym kroku... Nie robcie mi tego, kiedy wreszcie się zalogowałem :( Proszę...
"Droga samuraja zawiera się w desperacji. Dziesięciu, lub nawet więcej ludzi, nie jest w stanie zabić takiego człowieka. Opierając się na zdrowym rozsądku nie dokonasz wielkich rzeczy. Walcząc, zatrać się po prostu w obłąkańczej desperacji."
"W samym środku pojedynczego oddechu, gdzie nie znajdzie się przewrotności, jest Droga."
Awatar użytkownika
Shigeru
 
Posty: 139
Rejestracja: 20 listopada 2005, 12:54 - ndz
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Lorelai » 22 listopada 2005, 01:30 - wt

Było nie było jest to jedna z lepszych stron o Japonii jakie ja znalazłam.
I przyznam szczerze, ze pozwoliła mi na udoskonalenie imprezy, którą współorganizowałam.
Uważam, ze strona powinna działać nadal i oferuję swoją pomoc,, jesli zdecydujecie się dalej ją prowadzić.
Próbki tekstów chętnie prześlę :-)

Lorelai
Lorelai
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 czerwca 2005, 00:42 - sob
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: blythe » 22 listopada 2005, 15:42 - wt

trochę mało tych wpisów,jestem siódma,ale nie wszyscy mieli zapewne czas tu zajrzeć.Jestem ZA! To moja ulubiona strona,mimo że mój staż jest dość krótki, jest dla mnie skarbnicą wiedzy,a i niektórych forumowiczów zdążyłam polubić.
Awatar użytkownika
blythe
 
Posty: 24
Rejestracja: 23 września 2005, 16:22 - pt
Lokalizacja: lublin

Postautor: Nanishii » 22 listopada 2005, 21:40 - wt

Ja jestem całą sobą za. Naprawdę szkoda, żeby taka fajna stronka przestała istnieć :(
Awatar użytkownika
Nanishii
 
Posty: 58
Rejestracja: 16 lipca 2005, 22:31 - sob
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Postautor: Bushi » 24 listopada 2005, 01:22 - czw

phehe, texty w stylu "jestem za funkcjonowaniem strony" wydaja sie nieco.....smieszne? przeciez nie ma innej opcji, strona musi dalej dzialac i sie rozwijac. tyle info dotyczace Japoni nie znajdzie sie o tak na wyciagniecie reki. zbrodnia byloby zamykac ten interes;
Awatar użytkownika
Bushi
 
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2005, 12:34 - pn

Postautor: Vivi » 30 listopada 2005, 04:48 - śr

Dziękuję w imieniu całej redakcji za wszystkie wypowiedzi!

PS. FIT ja nie jestem kobietą :P
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Shigeru » 30 listopada 2005, 21:55 - śr

Ten ostatni post chyba najbardziej mnie dziś ucieszył :D Nie ma to jak pozytywny akcent po męczącym dniu! :P Stronka prezentuje się bardzo ciekawie, gratuluje Vivi!!! Jestem pod wrażeniem :D
"Droga samuraja zawiera się w desperacji. Dziesięciu, lub nawet więcej ludzi, nie jest w stanie zabić takiego człowieka. Opierając się na zdrowym rozsądku nie dokonasz wielkich rzeczy. Walcząc, zatrać się po prostu w obłąkańczej desperacji."
"W samym środku pojedynczego oddechu, gdzie nie znajdzie się przewrotności, jest Droga."
Awatar użytkownika
Shigeru
 
Posty: 139
Rejestracja: 20 listopada 2005, 12:54 - ndz
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Yoki » 05 stycznia 2006, 17:15 - czw

Od dawana szukałem w Internecie jakiegoś ciekawego forum o Japonii, animę i mangach.
Takie porządne forum przejrzyste i pełne wdzięku :P
I przyznam się wam, że na te oto w trafiłem całkowicie przypadkiem szukając tapet mangowych.
Moje łącze leniwie włączyło stronę, a ja moim leniwym okiem spojrzałem na monitor.
A tu nagle „nie uwierzycie” wybiłem się z letargu i już wiedziałem :D ze tu pozostanę.
Jestem bardzo za tą stroną :-)
:) ohayo wszystkim :)
Awatar użytkownika
Yoki
 
Posty: 54
Rejestracja: 21 listopada 2005, 01:13 - pn
Lokalizacja: Słupsk


Wróć do O stronie

cron