Porzadek

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Porzadek

Postautor: Novic » 12 marca 2005, 01:49 - sob

Dzisiaj przegladalem sobie liste uzytkownikow naszego forum... i co widze? 2/3 napisalo ponizej 5 postow!! Stad moje pytanie do odpowiedzilnych za porzadek :-D czy te konta beda usuwane? to by poprawilo funkcjonalnosc opcji "Uzytkownicy" :)

dziekuje :-D
Everybody want some paper
That's why we're fighting over paper
And when you die, I can bet you'll die tryin' to get some paper
Awatar użytkownika
Novic
 
Posty: 161
Rejestracja: 08 stycznia 2005, 18:56 - sob
Lokalizacja: stąd


Postautor: shirokaze » 12 marca 2005, 12:09 - sob

muszę przyznać, że coś w tym jest... Panie ADMINISTRATORZE JEST PAN TAM !! ?? :D
Ja osobiście byłbym za tym, żeby pousuwać te konta, na których nie ma postów w ogóle
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: kaja » 12 marca 2005, 13:50 - sob

no ale może ci ludzie nie postują, bo na przykład wolą sobie tylko poczytać, albo dawno nie postowali bo coś tam, ale jeszcze wrócą...nie wiem, czy z tym nie byłoby zbyt wiele pracy, ale moze by do tych ludzi powysyłac mejle z zapytaniem, czy mają jeszcze zamiar korzystać kiedyś z forum, i brak odpowiedzi w określanym czasie lub odpowiedx negatywna będą równoznaczne z usunięciem konta..
:clever:
gdyby kózka pokaż rogi kwiecień plecień zjedz melona
Awatar użytkownika
kaja
 
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004, 22:01 - ndz
Lokalizacja: Tri(p)city

Postautor: Novic » 12 marca 2005, 13:58 - sob

no to tez jest rozwiazanie, ale troche jednak zabawy by bylo (zwazywszy ile zapytan trzeba by bylo wyslac... jakies 70? a tak zawsze info o usunieciu konta dochodzi, a gosc moze sobie zalozyc nowe jak zechce jednak poforumowac :-D
Everybody want some paper
That's why we're fighting over paper
And when you die, I can bet you'll die tryin' to get some paper
Awatar użytkownika
Novic
 
Posty: 161
Rejestracja: 08 stycznia 2005, 18:56 - sob
Lokalizacja: stąd

Postautor: HebinoMetaru » 12 marca 2005, 16:04 - sob

Novic pisze:no to tez jest rozwiazanie, ale troche jednak zabawy by bylo (zwazywszy ile zapytan trzeba by bylo wyslac... jakies 70? a tak zawsze info o usunieciu konta dochodzi, a gosc moze sobie zalozyc nowe jak zechce jednak poforumowac :-D

Admin może chyba wysłać za jednym razem PM'y do wszystkich. Ci co wiedzą o co chodzi po prostu je usuną, a Ci co nie to je przeczytają. I tyle, rozesłanie do wszystkich byłoby najrozsądniejsze.
Awatar użytkownika
HebinoMetaru
 
Posty: 543
Rejestracja: 03 października 2004, 11:06 - ndz
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Vivi » 14 marca 2005, 00:13 - pn

Decyzję w sprawie pomysłu Novic'a podejmę (jak również odpowiem na wszystkie pytania) jak tylko uda mi się pozytywnie załatwić pewną bardzo ważną sprawę dla mnie - czyli nie wcześniej jak w piątek wieczorem.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Vivi » 17 kwietnia 2005, 15:34 - ndz

W najbliższych dniach przeprowadzę aktualizację forum do nowszej wersji oraz przejrzę listę użytkowników. Osoby, które nie potwierdziły swojej rejestracji oraz takie, które od momentu rejestracji nie zalogowały się ani jeden raz na forum zostaną usunięte z bazy danych.

W związku z aktualizacją forum i zmianami w bazie danych może wystąpić 2-3 dniowa przerwa w działaniu forum.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Wróć do O stronie

cron