Encyklopedia Japonii

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 30 maja 2006, 18:30 - wt

znow cos dziwnego w moim zyciu.... juz sie przyzwyczailem -_-' nie prosze zeby mi wszyscy wierzyli ale opowiem to co wczoraj mi sie stalo. otoz nie moge napisac jednego hasla, ktore chcialbym wytlumaczyc.. nie wiem jakim cudem ale to dziwne. za kazdym razem kiedy w formularzu to napisze wylacza mi sie komputer( nie jak nacisne wyslij tylko jak pomysle o tym zeby wyslac). za 1 razem myslalem ze komp padl i sie poddenerwowalem ze 2000 slow na marne :D pozniej napisalem dosc podobnie i kiedy pomyslalem zeby tekst na wszelki wypadek skopiowac do notatnika i zapisac to zanim to zrobilem znow mi sie PC sypnal. tylko ze pozniej skasowalo mi profil w windowsie i neostrade rozwalilo... :| nie wiem przez co to sie dzieje ale po prostu nie moge napisac to co chce... wczesniej nigdy sie nie wylaczal sam ani nie psul... ale poki co postaram sie za to dac na encyklopedie kilka innych hasel (jak mi sie uda :D )...
P.S. nie mam pojecia jaka przekleta sila to sprawia i sam do tej pory jestem troszke sceptycznie nastawiony choc do teraz juz 5 razy zrobilo mi auto-reset
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw


Postautor: Vivi » 31 maja 2006, 02:05 - śr

To się nazywa złośliwość rzeczy martwych :wink: Jakie to te tajemnicze hasło na którym się komp resetuje? Może jakieś groźne lub jest na nie nałożona klątwa :P

Teraz tak bardziej poważnie... Przeważnie nagłe restarty komputera to wina słabego zasilacza lub problemów z pamięcią.

Dziękuję za dodanie 4 haseł - już je zaakceptowałem i pojawiły się w encyklopedii, jeśli będziesz miał ochotę dodać kolejne to super :)
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Ashitaka Kajiwara » 31 maja 2006, 16:58 - śr

wlasnie mysle czy to naprawde przypadek.. zwlaszcza ze zawsze w tym samym momencie kiedy nic nawet nie robie.. a z haslami pododaje jeszcze, bo zazwyczaj mi sie nudzi siedzac na necie wiec.. co mi szkodzi :wink:
Ashitaka Kajiwara
 
Posty: 215
Rejestracja: 16 marca 2006, 20:45 - czw

Postautor: Vivi » 08 lipca 2006, 15:47 - sob

Ponieważ musiałem wyrzucić post Kermita z bazy danych, przez małą usterkę techniczną, zamieszczam treść poniżej.

Kermit pisze:Czy w encyklopedii można umieszczać pojęcia związane ze sztukami walki oraz z mangą & anime? I jeszcze sprawa bibliografii. Proponuję dodać do niej stronkę http://portalwiedzy.onet.pl/encyklopedia.html gdyż jest ona udostępniona za darmo.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: Vivi » 11 lipca 2006, 15:21 - wt

Tak, oczywiście można zamieszczać hasła związane z mangą i anime oraz sztukami walki. Ogólnie w encyklopedii znajdują się hasła z szeroko rozumianą tematyką Kraju Kwitnącej Wiśni.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik

Poprzednia

Wróć do O stronie

cron